Įmonių sąrašas

Kūlverstukas, Visagino vaikų lopšelis-darželis

Kosmoso g. 12, 31104 Visaginas
(8 386) 32192
26 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 386) 32192
Tinklalapis
www.visagino-kulverstukas.lt
El. paštas
kulverstukas@sugardas.lt
Direktorė
Vilija Kriaučiūnienė
Įmonės kodas
190230258
Registracijos data
1994.09.13
Darbuotojai
37 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
1030,91 € (2020 spalis) daugiau

Veiklos aprašymas

„Šiemet, kaip ir kiekvieną rudenį Visagino vaikų lopšelyje-darželyje „Kūlverstukas“ paminėjome Tarptautinę muzikos dieną. Mūsų ikimokyklinukams pasisekė, kad juos į Muzikos šalį pasikvietė Muzikos fėja. Iš kur ji atvyko? Žinoma, iš Muzikos šalies.

Šiandien, t.y. 2015 m. rugsėjo 30 d. Visagino vaikų lopšelyje-darželyje „Kūlverstukas“ svečiavosi Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos pedagogai ir jų auklėtiniai.

Draugaujame ir bendradarbiaujame su Č. Sasnausko menų mokykla jau ne vienerius metus. Šiandien pedagogai: N. Moisejeva, O. Šalaginova, O. Mikelskaitė, T. Kochanka, P. Brukštus, V. Pščelovskaja, V. Žukauskienė kartu su savo ugdytiniais parengė nuostabų koncertą. Mūsų vaikai labai linksmu pažinimo keliu susipažino su kompozitoriais, mynė mįsles apie muzikos instrumentus, klausėsi ir spėliojo, koks muzikos instrumentas atlieka muzikos kūrinį: ar fortepijonas, ar fleita pikolo, ar smuikas, o gal pučiamasis instrumentas?

Esame labai dėkingi Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos pedagogams ir jų ugdytiniams už tokį emocijų kupiną koncertą, kuris padėjo mūsų vaikams geriau susipažinti su muzika, patekti į meno pasaulį ir pasijausti kūrėjais.“

Informaciją apie renginį parengė Jelena Čerkasova, muzikos pedagogė, meno ugdymo mokytoja metodininkė.
daugiau...
Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis