Įmonių sąrašas

Kūlverstukas, Visagino vaikų lopšelis-darželis

Kosmoso g. 12, 31104 Visaginas
(8 386) 32192
27 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 386) 32192
Faksas
(8 386) 32192
Laikinai einanti direktorės pareigas
Danutė Remeikienė
Įmonės kodas
190230258
Registracijos data
1994.09.13
Darbuotojai
36 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
1234,3 € (2021 rugpjūtis) daugiau

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Visagino vaikų lopšelis-darželis „Kūlverstukas“ – neformaliojo švietimo mokykla įsteigtas 1984 m. kovo 28 d. Lopšelyje-darželyje ugdymas vyksta rusų kalba, valstybinė kalba integruojama į vaikų veiklą.

Ugdymo procesas organizuojamas pagal Priešmokyklinio ugdymo bendrąją programą ir Visagino vaikų lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ ikimokyklinio ugdymo programą „Vaikystės pasaulis“.

Lopšelis-darželis dirba nuo 7.00 val. iki 17.30 val.

Budinčioji grupė dirba nuo 6.00 val. iki 7.00 val. ir nuo 17.30 val. iki 19.00 val.

Teikiamos logopedo ir psichologo paslaugos.

Vizija
Savarankiška ir atvira ikimokyklinio ugdymo įstaiga, kurioje aukšta lopšelio-darželio bendruomenės kultūra, nuolat savo kvalifikaciją keliantys pedagogai. Puikūs tėvų, ugdytinių ir pedagogų tarpusavio santykiai. Efektyvus finansavimas ir išteklių naudojimas. Sveikas, kultūringas, dvasiškai turtingas vaikas, įvaldęs sveiką gyvenseną. Saugi ir sveika aplinka.

Misija
Ikimokyklinė įstaiga teikia ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą. Tai – aktyvi, atvira kaitai, atitinkanti vaikų bei tėvų poreikius, formuojanti vaikų ir tėvų sveiką ir saugią gyvenseną, teikianti kokybiškas ugdymo paslaugas. Ikimokyklinė įstaiga, sauganti ir stiprinanti vaiko psichinę ir fizinę sveikatą, gebėjimus pagal individualias galimybes, poreikius, amžiaus ypatumus, puoselėjanti kultūrinį ir dvasinį paveldą, orientuota į vaikų ugdymo socialinę gerovę.

Filosofija
Sveika gyvensena – gyvenimo būdas nuo vaikystės.

Ikimokyklinio ugdymo įstaigoje tradicijas kuria ir puoselėja visa bendruomenė. Čia sudarytos sąlygos vaikams atskleisti individualumą, kūrybiškumą. Kuriama jauki, estetiška, bendruomenės poreikiams tenkinti pritaikyta aplinka. Ypatingas dėmesys skiriamas vaikų sveikatos saugojimui ir stiprinimui, savo tautos, krašto tradicijų puoselėjimui.

Tradiciniai renginiai:
- Saugumo ir budrumo savaitė
- Mokytojų diena
- Auksinio rudenėlio gėrybės
- Naujųjų metų šventė
- Kaliadki
- Maslenica
- Mano tėvynė – Lietuva
- Vasaris – sveikatos mėnuo
- Pavasario olimpiada
- Atsisveikinimas su darželiu
Renginiai suvienija pedagogus, vaikus ir jų tėvelius į vieną didelę draugišką šeimą. Jų metu atsiskleidžia vaikų, tėvų, pedagogų kūrybiškumas, savitarpio supratimas, gebėjimai ir talentai. Organizuodami ir vesdami renginius pedagogai ieško naujovių, rodo savo sugebėjimus, kūrybiškumą, norą sudominti vaikus ir suteikti jiems džiugių akimirkų. Norėdamos paįvairinti renginius kviečiamės svečių iš kitų ikimokyklinių įstaigų, organizacijų.
Daugiau...

Paieškos žodžiai

Vaikų darželiai, vaikų darželis.