Įmonių sąrašas

Šiaulių Jėzuitų mokykla, VšĮ

Vilniaus g. 247B, 76343 Šiauliai
(0 672) 30272
8 metai veikloje
Google mapswaze
Google mapswaze

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(0 672) 30272
Vadovas
Giedrė Statkutė
Įmonės kodas
304216386
Registracijos data
2016.03.22
Darbuotojai
38 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
1816,63 € (2024 balandis) daugiau

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
2017.01.26
Puiki mokykla, labai šiuolaikiška, kokybiškas užimtumas, ekskursijos, išvykos. Šiltas bendravimas ir su vaikais, ir su tėvais. Labai gera psichologinė mokyklos aplinka. Vaikas kasdien keliasi su nuotaika, pasiilgsta mokyklos savaitgaliais. Mokykloje nėra to tokio tarybinio griežtumo, vaikai laisvesni, nesuvaržyti, jaučiasi saugiai, laimingi. Dėl tikėjimo ir Dievo - neužsiciklina ties tuo, neverta dėl to nerimauti, tiesiog labai gražiai pažymimos katalikiškos šventės, vaikai sužino, kas tie trys karaliai ir pan., :) labiau kreipiamas dėmesys į vertybių ugdymą. Mokyklai priklausančioje bažnytėlėje kartais vyksta mišios, patys vaikai. Mišios nenuobodžios, šiuolaikiškos, pritaikytos vaikams, visiems įdomu pasižiūrėti, ne tik senukams :)
Naudingas (5)
Pranešti


Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Priešmokyklinis ugdymas
Mokykla - pradinis ugdymas
Darželis
Neformalusis ugdymas
Logopedo kabinetas
Korepetitoriaus paslaugos
Draugų mokyklėlė
Patalpų nuomos paslaugos
Jėzuitų mokykloje mokytojo vaidmuo vaiko auginime yra lemiamas. Mes esame atsakingi ne tik už procedūras, programinę ir neformaliąją veiklą, bet ir už moralės formavimą bei intelektualinį augimą.

Jėzuitų mokykla – atvira bendruomenė, kur tarp mokytojų, darbuotojų, mokinių ir mokinių tėvų yra autentiškas, pagarba grindžiamas santykis. Mes esame kviečiami pažinti vieni kitus ir būti pavyzdžiais vieni kitiems. Būtent santykis yra sąlyga mums visiems išmokti atpažinti tikrąsias vertybes ir įsipareigoti jas puoselėti.

Mokyklos ugdymo kryptis ir pats veikimo būdas skatina apmąstyti ir įvertinti gyvenimo dinamiką ir, jei reikia tai daryti, papildyti, keisti, siūlyti veiklos kryptis ir būdus.

Visas mokyklos gyvenimas yra pritaikytas pagal vietos, kur mokykla veikia, ir asmenų, kuriems mokykla tarnauja, poreikius.
Daugiau...