Įmonių sąrašas

Saulė ir mėnulis, VšĮ

Kretingos g. 114, 92334 Klaipėda
(8 671) 26039
Atsidarys rytoj 7.30
4 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 671) 26039
Direktorė
Ramunė Žilienė
Įmonės kodas
304410601
Registracijos data
2016.10.11
Darbuotojai
29 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
1191,7 € (2021 vasaris) daugiau

Darbo laikas

Pirmadienis
7.30-18.00
Antradienis
7.30-18.00
Trečiadienis
7.30-18.00
Ketvirtadienis
7.30-18.00
Penktadienis
7.30-18.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Liepa
2020.09.09
Lankome Katkų darželį. Mūsų šeimai čia laaabai patinka! Daug gamtos, užsiėmimų, puikus maistas, labai patogu, kad vaikus atveža ir parveža autobusiuku.
Naudingas (0)
Pranešti
Agnija
2020.02.11
Visomis prasmėmis čia pati gražiausia aplinka augti vaikui. Vaikai šiame darželyje laimingi ir draugiški, su jais nuolat užsiima ir žaidžia fantastiškos auklėtojos!
Naudingas (1)
Pranešti
Daumantas
2019.11.25
Kūrybingas kolektyvas, kuris vaikams atiduoda visa save. Puiki vieta vaikams augti ir tobulėti!
Naudingas (3)
Pranešti
daugiau...
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Privatus humanistinio ugdymo vaikų lopšelis-darželis Klaipėdoje
Privatus humanistinio ugdymo vaikų darželis ir mokykla Klaipėdos raj.
Dieninės ir poilsio vasaros stovyklos vaikams Klaipėdos raj.
Harmoninga namų aplinka jūsų vaikams
Visapusiškas holistinis ugdymas per žaidimus ir įvairius užsiėmimus
Džiugus sveikos mitybos propagavimas darželyje ir mokykloje
Taikome gamtos darželio koncepciją, kuo daugiau laiko leidžiame lauke
Jaukūs ir šilti, pritaikyti vaikų ugdymui ir poilsiui namai
„Saulės ir mėnulio“ vaikų darželyje taikome humanistinę pedagogiką. Humanistinė pedagogika - tai ugdymas ir buvimas su vaiku, paremtas meile ir pagarba. Ugdymas, mokymas, užimtumas parenkamas vaikui toks, kad teiktų jam džiaugsmą, įkvėptų tyrinėti ir pažinti pasaulį džiugiai, pažadintų prigimtinį vaikui smalsumą.

Vaikų darželyje taikome holistinį - visuminį ugdymą, apimantį visas žmogaus sritis: sveikai ugdome fizinį kūną: sveikai maitinamės, geriame daug vandens, sportuojame, daug laiko leidžiame gamtoje. Ugdome vaikų emocinę kompetenciją - padedame pažinti ir suprasti, atrasti būdų ir išmokti tinkamai išreikšti visas savo emocijas. Emocijas padedame suprasti per žaidimus, vaidinimus, tapybą ir kitus menus. Daug dėmesio skiriame vaikų intelekto lavinimui - skaitymo, skaičiavimo, kalbėjimo, mąstymo įgūdžiams. Ir didžiulį dėmesį teikiame socialiniams įgūdžiams - harmoningam bendravimui, draugystei, ugdome moralines vertybes, nes tikime, kad tai yra svarbiausia vaikų raidai.

Būreliai, kuriuos nemokamai galės lankyti jūsų vaikai būdami mūsų darželyje: muzika, šokis, teatras, sensomotorika, joga, anglų kalba, tapybos, lipdymo menai ir ugdomosios matematikos, skaitymo ir rašymo, gamtos pažinimo pamokėlės, socialinio ugdymo užsiėmimai.

Darželyje - mokykloje ir stovyklose Katkuose dienas leisime nuostabioje gamtos apsuptyje. Mūsų teritorija - 5 ha, apsupti miškų ir pušynų, tvenkinys vaikų vasaros pramogoms, nuosavas 0,5 ha miškas aptvertoje teritorijoje - kad vaikams būtų ir saugu, ir smagu leisti laiką tyrame ore. Katkuose auginsime vaikų draugus triušiukus ir ponius, lankydami mūsų mokyklą vaikai turės galimybę kūno kultūros pamokose ir poilsio metu jodinėti žirgais.

Vaikų mokykloje tęsime visapusišką vaikų ugdymą, sutelkę geriausius pedagogus ir mokydami vaikus integruotu, kontekstiniu būdu. Tai yra pamokas organizuosime taip, kad jos nesikeistų kas 45 minutes, taip sutrukdydamos žinių įsisavinimui, o pagal temas nuosekliai pereitų viena į kitą. Žinių priėmimui ir išlaikymui atmintyje svarbu iššaukti susidomėjimą jomis, prieš tai parodant, kam tų žinių reikia, kur jas pritaikysime. Suteikdami vaikams galimybę įsitraukti į ugdymo procesą, sudomindami mokslu ir mokydami įdomiai, padedame jiems mokytis daug efektyviau ir per trumpesnį laiką gerai išmokti. Tada nereikia ruošti nebūtinų namų darbų, lieka laiko vaikystei.

Mūsų ugdymo tikslas - paruošti vaikus būti „Žaliaisiais“ lyderiais - lyderiais, kurie kurs gėrį, kurie bus stiprūs ir širdimi, ir valia, ir intelektu.

Vaikų darželis ir Sąmoningos tėvystės centras Klaipėdoje, Kretingos g. 114, veikia nuo 2017 m. liepos mėnesio.

Vaikų darželis ir mokykla, stovyklos Klaipėdos rajone, Katkuose, Bonės g. 11, atveria duris jūsų šeimoms nuo 2020 m. liepos mėnesio.

Jūsų patogumui organizuosime vaikų vežimą ryte ir vakare į stovyklas, darželį, mokyklą Katkuose.

Jau priimame prašymus į stovyklas, darželį ir priešmokyklinę grupę, kviečiame susisiekti telefonu 8 671 26039 arba el.paštu ramuneziliene@gmail.com - suteiksime visą jums reikalingą informaciją, užregistruosime.
daugiau...

Video