Pagal temą

Aplinkotvarka, apželdinimasGėlėsAplinkotvarka, apželdinimasSodo, miško, parko priežiūros technikaApsipirkimasGėlėsDrabužiaiIndai, stalo reikmenysInterjeras, interjero elementaiInternetinės parduotuvėsKosmetika, kvepalaiSporto ir turizmo reikmenysAutomobiliai ir transportasAutomobilių remontas (lengvieji)Automobilių nuomaAutomobilių eksploatacinės medžiagos, autokosmetikaAutomobilių dalys (lengvieji)Kemperiai, nameliai ant ratų, priekabosMotociklai, dviračiaiBaldai, interjerasApšvietimas, šviestuvaiBaldai, prekybaBaldų gamybaČiužiniaiInterjeras, interjero elementaiUžuolaidos, žaliuzėsInternetinės parduotuvėsInternetinės parduotuvėsKelionės, viešbučiai, pramogosKemperiai, nameliai ant ratų, priekabosPramogų ir poilsio paslaugosRenginių, švenčių techninis aptarnavimasSporto ir turizmo reikmenysTurizmo paslaugosKompiuteriai, ryšiai, ITIT paslaugosBiuro ir konferencijų įrangaInterneto paslaugosKanceliarinės prekėsKompiuteriai, jų aptarnavimasKompiuteriai, prekybaMaitinimo įstaigos, maistasVanduo (geriamasis, mineralinis)Medicina, grožisKosmetika, kvepalaiMedicinos įstaigos (privačios)Medicinos technika, įrangaMedicininės medžiagos, medikamentaiOdontologaiPaslaugosAutomobilių nuomaFinansinės paslaugosFotografijaInterneto paslaugosPramogų ir poilsio paslaugosTurizmo paslaugosVertimo biuraiPramonė, energetikaAlternatyvi energijaMediena, medienos gaminiaiPakuotė ir taraPramoniniai įrengimai, jų automatizavimasSandėliavimas, įrangaSpaustuvės, įranga, medžiagosVandens filtraiReklama, leidybaKanceliarinės prekėsReklama, dizainasRinkodara, viešieji ryšiaiVerslo dovanosStatyba, medžiagosMediena, medienos gaminiaiSantechnika, vonios kambario įrangaStatybos darbaiVandens filtraiTeisė, draudimas, finansaiAdvokataiAuditas, apskaitaFinansinės paslaugosŠvietimas, kultūra, mokslasKalbų kursaiSporto mokyklos, klubai ir organizacijosŽemės ūkis, miškininkystėMiškininkystėSodo, miško, parko priežiūros technika

Ar mažiau yra daugiau? Kaip to pasiekti nieko neišmetant?

2019 m. birželio 19 d.

Bene kiekvienas iš mūsų susiduriame su vietos stokos problema, kai tenka pasukti galvą kaip tinkamai susidėti nereikalingus daiktus ar sezoninius drabužius ir sutaupyti vietos.

Ypač tai aktualu žmonėms, turintiems vaikų, nes tuomet labai svarbu turėti kuo daugiau laisvo ploto. Tai galima padaryti įvairiausiais būdais. Vienas iš jų – tinkamai pasirinkti baldai: spintos ar rūbinės sistemos; lovos ar sofos su patalynės dėžėmis; įvairios komodos ar spintelės.

Gyvenant nedidelio ploto bute, lengviausia daiktų laikymo problemą gali išspręsti spintos. Tačiau, prieš renkantis jas, reikėtų peržiūrėti savo garderobą ir daiktus bei atrinkti kas nenešiojama ar nereikalinga. Tuomet matysite kokio tipo ar dydžio spintos jums reikės, kuri labiausiai atitiktų jūsų poreikius.

Jei norite, kad jūsų namai atrodytų tvarkingai, tuomet rekomenduotina rinktis uždaras spintas. O jei jūsų interjero sprendime yra numatyta atvira spinta, tuomet įvairius smulkius daiktus galite laikyti stilingose daiktadėžėse ar krepšiuose. Tačiau reiktų nepamiršti, kad atvirose lentynose, rūbai nebus apsaugoti nuo dulkių, tiesioginių saulės spindulių ar išorės poveikio. Prieškambario spintos taip pat gali puikiai sutaupyti vietos ir pasitarnauti kaip daiktų laikymo vieta.

Puikiai sutaupyti vietos ir susidėti sezoninius drabužius, kurie šiuo metu yra jums nereikalingi, padės ir lovos su patalynės dėže. Toks pasirinkimas yra labai praktiškai, nes miegamajame lova užima gana daug vietos, todėl svarbu, kad ji būtų funkcionali. Įmontuota patalynės dėžė gali pasitarnauti ne tik patalynės laikymui, bet ir daiktų saugojimui, pavyzdžiui, sezoniniams drabužiams, perskaitytoms knygoms ar vaikų žaislams. Yra įvairių papildomų priemonių, padedančių kompaktiškai supakuoti daiktus, tai – įvairūs vakuuminiai maišai, leidžiantys perpus sumažinti apimtį, skaidraus plastiko daiktadėžės, kur galima greitai pamatyti ir surasti norimą daiktą; krepšiai, labai universaliai pritaikomi ir panaudojami įvairių daiktų laikymui. Taip sumaniai išnaudojant lovą su patalynės dėže, žymiai sutaupysite vietos ir liks daugiau erdvės judėjimui. Tokia daiktų laikymo vieta nesugadins jūsų interjero, nes bus gerai paslėpta.

Lovos su patalynės dėže gali būti dviejų tipų: pakeliama arba su specialiais stalčiais ant ratukų ar bėgelių. Dažnai tokio tipo lovoje būna vienas arba du talpūs stalčiai. Jei renkatės pakeliamo mechanizmo lovą, tuomet reiktų numatyti, kad jos pakėlimui bus reikalingas tam tikras aukštis, todėl ji netiks jei jūsų miegamasis yra įrengtas palėpėje ar kambaryje kur žemai kabo šviestuvai. Tačiau, jei jūsų miegamasis turi standartinio aukščio lubas, tuomet galite nesijaudinti ir drąsiai rinktis lovą su pakeliamu mechanizmu.

Lova su patalynės stalčiais labiau tiks erdvesnima miegamajam, nes reikia numatyti pakankamai vietos jų išvažiavimui. Be to, tai puiki alternatyva spintai ar komodai, jei nenorite apsunkinti ir apkrauti savo miego zonos papildomais baldais.

Taip pat išmaniai taupyti erdvę padės ir sofos su daiktų laikymo dėžėmis. Įvairūs baldų gamintojai siūlo pačius įvairiausius sprendimus, padedančius funkcionaliai planuoti poilsio erdvę, svečiams skirtą vietą ar jaunuolio kambarį.

Vienas iš populiariausių pasirinkimų yra sofa-lova su patalynės dėže. Toks baldas atlieka iškart kelias funkcijas: poilsiui, miegui ir daiktų laikymui. Sofos yra lengvai pritaikomos įvairaus dydžio erdvėms ir interjerui, dėl to, jos yra itin paklausios. Spalvų, formų ir funkcijų įvairovė padės lengviau priderinti prie jau esamų baldų, sienų spalvos ar kambario išplanavimo.

Rinkitės jums labiausiai tinkamą variantą iš pigu.lt asortimento, kur rasite geriausius baldų pasiūlymus itin patraukliomis kainomis.

Как хранить много вещей, не захламляя при этом квартиру?

Наверное, каждый из нас сталкиваемся с проблемой нехватки места, когда приходится поразмыслить о том, как сложить ненужные вещи или сезонную одежду и сэкономить место.

Это особенно актуально родителям с детьми, так как тогда очень важно иметь как можно больше места. Этого можно добиться разными способами. Один из них – правильно выбранная мебель: шкафы или гардеробные системы; кровать или диваны с ящиками для постели; различные комоды или шкафчики.

Живя в небольших квартирах, легчайшим способом решения проблемы хранения вещей являются шкафы. Однако, перед тем как их выбрать, надо пересмотреть свой гардероб и имеющиеся вещи и отобрать то что не носится или не нужно. Тогда увидите какого типа и размера шкаф Вам нужен, чтобы он соответствовал вашим нуждам.

Если хотите, чтобы Ваш дом выглядел аккуратно, то Вам рекомендуется выбирать закрытые шкафы. А если в решениях Вашего интерьера предусмотрен открытый шкаф, то различные мелочи можете держать в стильных ящиках и корзинах. Однако нужно помнить, что на открытой полке одежда не будет защищена от пыли, солнечного света и других внешних факторов. Шкафы в прихожих также могут сэкономить место и послужить местом хранения вещей.

Чтобы сложить сезонную одежду, которая на данный момент Вам не нужна и отлично сэкономить место, можно купить кровать с ящиками для постели. Такой выбор является очень практичным, так как кровать в спальне занимает довольно много места и очень важно, чтобы она была функциональной. Вмонтированный ящик для постели может послужить местом хранения не только постельных принадлежностей, но и других вещей, например, сезонной одежды, прочитанных книг или детских игрушек. Есть различные дополнительные решения, помогающие компактно упаковать вещи – это всевозможные вакуумные мешки, позволяющие вдвое уменьшить объем; прозрачные пластиковые ящики, в которых можно быстро и легко найти нужную вещь; корзины, которые можно использовать довольно универсально для хранения вещей. Так, умело используя кровать с ящиком для постели, значительно сэкономите место и для передвижения будет больше простора. Такое место хранения вещей не испортит Вашего интерьера, так как будет быстро спрятана.

Кровать с ящиками для постели больше подойдет для просторной спальни, так как для их выдвижения нужно место. Это так же и отличная альтернатива шкафу или комоду, если не хотите загромождать комнату дополнительной мебелью.

Также разумно экономить место помогут и диваны с ящиками для постели. Такая мебель выполняет сразу несколько функций: отдыха, сна и хранения вещей. Диваны легко подбираются под пространства с различными размерами и интерьерами, что объясняет спрос на них. Разнообразие цветов, форм и функций помогут подобрать мебель к уже имеюшейся или к цвету стен, либо к планировке комнаты.

Выбирайте понравившийся Вам вариант из ассортимента интернет-магазина pigu.lt, где найдете лучшие предложения мебели по привлекательным ценам.

Nauji straipsniai

 • Recepcija: idėjos, kaip sukurti lankytojams patrauklią erdvę

  Nuotr. Evaldo Lasio. Laukiamieji – daugiausiai klientų dėmesio sulaukiančios erdvės daugelyje įstaigų ir įmonių. Ir nors klientai laukti nemėgsta, kruopščiai įrengtoje erdvėje laikas prabėga greičiau. Laukiamasis suformuoja nuomonę ir apie pačią įmonę. Tai viena iš priežasčių, kodėl recepcijos baldai turėtų būti kokybiški ir atspindėti verslo filosofiją. Tad nuo ko pradėti ir ką...
 • Deginta mediena: susipažinkite su mitais

  Kaip rodo įvairios apklausos, deginta mediena nemažai daliai mūsų šalies žmonių vis dar nėra gerai pažįstama. Galbūt, tai ir yra viena iš priežasčių, kodėl galime išgirsti nemažai mitų. Kviečiame susipažinti su bene labiausiai paplitusiais. Technologija, kuri naudojama degintai medienai išgauti, neturi jokio specialaus pavadinimo Mitas. Iš tiesų technologija, kurią naudojant gaunamas...
 • Vanduo biurams

  Nevalgęs žmogus gali išgyventi net keliasdešimt parų, tuo tarpu be vandens jo gyvybiniai procesai bus palaikomi vos kelias dienas. Kai organizme vandens sumažėja 1 procentu, pajuntamas troškulys. Kai organizme vandens trūksta, prasideda įvairiausi sutrikimai: sausėja gleivinė, lėtėja medžiagų apykaita, pila karštis, ima stipriau plakti širdis, suglemba raumenys, svaigsta ir skauda galvą, oda...
 • Užuolaidos pagal interjero stilių, kaip pasirinkti?

  Esmė yra detalėse, ypatingai šis posakis galioja interjero dizaine. Kad dekoras būtų patrauklus, o kambarys atrodytų darnus, be tinkamų spalvų ar baldų pasirinkimo, nepamirškite ... langų. Kokias užuolaidas pasirinkti prie pilkų sienų, kad pabrėžtumėte modernų interjero stilių? Kaip rasti puošnias užuolaidas ir ką atsiminti dekoruojant kambarį Provanso stiliumi? Į daugelį klausimų padės...
 • Kodėl rekomenduotina aktyvinti dubens dugno raumenis (DDR) iki nėštumo?

  Tam, kad tiek nėštumas, tiek pats gimdymas, tiek ir pogimdyminis laikotarpis nesukeltų organizmo įtampų, vertėtų atlikti DDR aktyvaciją bei stiprinimą. Ištreniruoti dubens dugno raumenys geriau išlaiko nėštumą, neištampomi raiščiai, kurie prilaiko gimdą tinkamoje pozicijoje, taip mažindami tikimybę jai vėliau smukti. Gimdant treniruoti DDR neleidžia raumenims persitemti, plyšti, kas užkerta...
 • Vandens filtrai namui – ar žinote, kokių Jums reikia?

  Artimiausiu metu galvojate statytis namą? O gal jau net pradėjote statybas? Esate nepaprastai patenkinti funkcionaliu ir patogiu statinio planu, unikaliais architektūriniais sprendimais? Tačiau ar žinote, kad lygiagrečiai su gyvenamųjų erdvių planavimu, planuoti reikia ir vandens gręžinio bei vandens tiekimo į namą darbus? Geriamo vandens filtrai namui ypač svarbūs, juk be vandens negalėtume...
 • Kuo atžalai naudinga futbolo mokykla Vilniuje?

  Futbolo mokykla FK Vilnius gali pasiūlyti daug jūsų atžalos fiziniam bei asmenybės tobulėjimui. Daug tėvų gali klaidingai manyti, kad sporto būreliai yra skirti tik fizinėms žmogaus savybėms ugdyti. Tačiau tai, ko dar galima išmokti lankant krepšinio, tinklinio, kito komandinio sporto, ir ypač futbolo užsiėmimus - apima daugiau nei tik jėgą, greitį ir koordinaciją. Pažintys, socialiniai...
 • Bijūnų puokštės į namus – vienas universaliausių pasirinkimų

  Akį traukiančiais karališkais žiedais pasipuošiantys bijūnai – bene labiausiai branginamas augalas visoje šalyje. Ši daugiametė gėlė jau ilgus šimtmečius simbolizuoja tai, ko labiausiai stinga kiekvienam mirtingajam – turtą, sėkmę bei ilgaamžiškumą. Todėl bijūnų puokštė į namus gali būti pati geriausia dėmesio išraiška tiek vyrui, tiek moteriai pačiomis įvairiausiomis gyvenimo...
 • Nešiojamų kompiuterių nuoma – kada verta?

  Šiandien jau ko gero neįmanoma įsivaizduoti sklandžiai dirbančios organizacijos, kurios darbuotojai nesinaudotų kompiuteriais. Didžioji dalis organizacijų šio tipo įrenginių turi mažiausiai kelis ir net mažose įmonėse kiekvienas darbuotojas turi prieigą prie kompiuterio. Paprastai įmonės ir kitos organizacijos nešiojamus kompiuterius turi savo nuosavybėje, tačiau Varlė.lt verslo skyriaus...
 • Užuolaidos svetainei: kokias rinktis ir kaip kabinti?

  Užuolaidos – bene populiariausios langų uždangos svetainėje. Jos pasižymi elegantiška išvaizda, suteikia privatumo ir patikimai apsaugo nuo saulės. Šiais laikais tiek dieninių, tiek naktinių užuolaidų pasirinkimas labai platus, todėl apsispręsti, kokios labiausiai dera konkrečiame interjere, gali būti nemenka užduotis. Taigi, kaip priimti optimalų sprendimą tiek renkantis, tiek...
 • Odos priežiūros sprendimai karantino metu

  Pasidžiaugę ryškiais gegužio žiedais pasitikome žaliąjį birželį. Gamta mus guodžia ir karantino metu. O kaip rutuliosis ši netipinė koronaviruso iššaukta situacija toliau – nežinome. Kiek ilgai taikysimės su apribojimais: „neišsiskirsime“ su apsauginėmis kaukėmis, mūvėsime pirštines ar trinsime rankas dezinfekciniais skysčiais? Būdami atsakingais vykdysime visas...
 • Kaip gaminami marškinėliai su užrašais

  Marškinėliai tapo neatsiejamu mūsų garderobo dalimi. Nešiojame juos šiltomis vasaros dienomis, sportuodami, kaip rūbą suteikiantį papildomą šilumą. Dažnai merginos vietoj nėriniuotų naktinukų pasirinks didžiulius apsmukusius marškinėlius. Tai gali būti patogiausias rūbas randamas, bet kurio šeimos nario drabužinėje, o ir kaina yra labai patraukli. Iš kur tie marškinėliai...
 • Atstatyti dubens dugno raumenis - tiesiog būtina

  Ar žinote, kaip yra aktualu atstatyti dubens dugno raumenis(DDR)? Ir kodėl reikia DDR aktyvinti? Pirmiausia, reiktų pripažinti, jog žmogaus raumenys tarpusavyje yra labai susiję – tiesiog priklausomi vieni nuo kitų. Todėl yra svarbu stiprinti visas raumenų grupes. Dėl esančių raumenų kūnas gali judėti, justi stabilumą. Dubens dugno raumenys ypač susiję su stuburo, pilvo, diafragmos...
 • Variklio alyvos ir filtro keitimas: ką svarbu žinoti?

  Pakankamas sutepimas sveikam varikliui Automobilio sutepimas yra visos automobilio konstrukcijos pagrindas. Be patikimo alyvos tiekimo variklis pats save sunaikintų vos po kelių metrų. Keturių taktų variklyje, alyva cirkuliuoja uždarame rate. Nepaisant to, jai reikia keitimo. Įprastai, atliekant alyvos keitimą, pakeičiamas ir alyvos filtras. Alyvos kelias Alyva įpilama per...
 • Sužinokite savo miško kainą

  Miškas nuo seno yra ne tik žmogaus energetinės stiprybės ir prieglobsčio šaltinis, bet ir vieta, kur randama daug naudingos gamtos augalijos. Besikeičiat laikmečiams, kito ir miško panaudojimo galimybės. Šiais racionalumo bei praktiškumo laikais, sudarytos visos sąlygos ne tik nepertraukiamai naudoti miško išteklius, bet ir puoselėti biologinę jo įvairovę, užtikrinant gamtos aplinkosaugos...