Aktualu artėjančioms Kalėdoms - verslo dovanų naujienos ir 2021 antrojo pusmečio tendencijos

2021 m. spalio 11 d.
Aktualu artėjančioms Kalėdoms - verslo dovanų naujienos ir 2021 antrojo pusmečio tendencijos

Šiuo metu yra susiformavusios trys verslo dovanų temos ir kryptys, kurios, tiesą sakant, persipina ir papildo viena kitą, panaršykite https://stampline.lt/produktai/naujos-prekes/

  • Verslui ir darbui
  • Subalansuotam gyvenimui
  • Ramioms asmeninėms akimirkoms

Verslui ir darbui – viskas, ko reikia darbui iš biuro ir namų bei ypač aktualu hibridiniam darbo modeliui, kai visos būtinos darbo priemonės turi būti nuolat su žmogumi. Dar patogesnės nešiojamojo kompiuterio kuprinės, stovai jiems - kad darbas būtų patogus bet kurią akimirką. Ausinės ir ausinukai - geresniam garsui, o kai reikia ir maksimaliai tylai užtikrinti. Žinoma, išlieka ir verslo dovanų klasika – skėčiai, tušinukai, kelionių aksesuarai, stilingas džemperis ar marškinėliai.

Subalansuotam gyvenimui – kas yra geriau, nei gurkšnis vandens iš mylimiausios gertuvės? Ar nors trumpa pertraukėlė darbo metu sportui – lengvam tempimui, jogai, o gal tiesiog nubėgti šios dienos keletą kilometrų. Viskas ko reikia sveikam, namuose pagamintam maistui – asmeniniai maisto indeliai, daugkartiniai kelioniniai įrankiai ir puodeliai. Ir žinoma, kokybiškam laisvalaikiui – viskas iškyloms, griliui, arbatos ritualams ar jaukiam namų apipavidalinimui.

Ramioms akimirkoms – tai, kas skirta naudoti vienam žmogui, tik jam asmeniškai. Kas suteikia visiškas atsipalaidavimo ir poilsio akimirkas ir pabuvimą su savimi. Vonios burbulai, rankų kremas, aromatinės žvakės, dušo aksesuarai.