Įmonių sąrašas

Vienetiniai atvirukai ir sveikinimai, S. Kidanovienės IVV

Naftininkų g. 28-32, 89132 Mažeikiai
(8 615) 18719
Uždaryta dabar

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 615) 18719
Vadovė
Sandra Kidanovienė
Įmonės kodas
631929

Darbo laikas

Pirmadienis
10.00-18.00
Antradienis
10.00-18.00
Trečiadienis
10.00-18.00
Ketvirtadienis
10.00-18.00
Penktadienis
10.00-18.00
Šeštadienis
10.00-14.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Atvirukai, sveikinimai, kvietimai, stalo kortelės, palinkėjimai
Vokeliai, namų palaimos, padėkos mokytojams, tėvams
Krikštatėviams, vestuvių liudininkams
Portretai, šaržai, karikatūros, paveikslai, sagės
Magnetukai, angelai – angeliukai
Vestuvinės puoštos, graviruotos taurės, žvakės, buteliai, židiniai
Kai vieną dieną nebesugalvojau ką padovanoti savo draugams kalėdų proga, nes šiais laikais

viskas visiems atsibodę. Tai sukdama savo galvą, naktį susapnavau, kad reiktu nulipdyti savo rankom angelus. Aš juos padariau, padovanojau vieniems ir kitiems....

Visiems patiko pradėjo prašyti , kad padaryčiau ir jų draugams , kad galėtų taip pat padovanot.

Tai ir pagalvojau jei jau aš sugebu sukurti tai ko dar nėra parduotuvėse, reiktu iš to pabandyti pragyventi. Taip ir pradėjau nuo kelių angelų, amūrų, atvirukų ir paveiksliukų. Žmonėms patiko, daugėjo norinčių įsigyti mano darbų, tai dėl to galėjau prasiplėsti ir atsidaryti savo krautuvėlę.

Mano krautuvėlėje ,,Sandra“ asortimentas tikrai didelis. Viską darau pati ir visi darbai

vienetiniai. Kai ir yra koks užsakymas dviejų vienodų darbų, jie bus skirtingi kiekvienas su savo harakteriu, su šiluma ir meile, tiek atvirukas, tiek angelas ar mezginys.

Atvirukai piešti, karpyti, angelai lipdomi iš papje maše, modelino, paveikslai tapomi akvarele,

aliejumi, pastele. Visi darbai be išimties vienetiniai.

Jeigu reikia kokios atributikos daryti su kompiuterio pagalba, tai vistiek darau visiems

skirtingai.

Rašau sveikinimus iš rankos ,,grafologija“, parenkam kartu su klientu gražius žodžius kurie

tiktų būtent tam žmogui kurį sveikins. Jei reikia ir sukuriam eiles.

Jei klientas kaško būtent ieško ir niekur to nėra- visada galima nupiešt, nulipdyti ar dar ką

sugalvoti...

Taip pat graviruoju iš rankos ant stiklo, metalo, deginu ant medienos. Piešiu žmogaus portretus su pastele, šaržus – karikatūras, kurie tinka kas mėgsta jumorą. Galima netgi sukurti karikatūrinį atviruką jauniesiems pagal jų nuotrauką, ar jubiliatą pavaizduoti su jo mėgstamu hobiu. Gaunasi nuostabus sveikinimas.

Jei artėja krikštynos - tai galiu pasiūlyti krikštatėviams, seneliams, tėvams įsakymus,

priesaikas, padėkas. Galima padaryti ir su kompiuteriu ir pieštą su ranka. Ar tai būtų populiari svečių palinkėjimų knyga – aš ją piešiu būtent tą temą kuri yra pasirinkta šventei, pilnai pirmas lapas apipavidalintas ir sekantys lapai seka maži piešinukai kampučiuose. Taip pat kvietimai, stalo kortelės, priesaikos, diplomai ir t.t. viskas rankų darbo.

Galiu pasiūlyt žmogaus gyvenimo žurnalą - jame yra aprašomas jubiliato, ar jaunūjų, ar

krikštijamo vaiko gyvenimas, nuo gymimo iki dabar. Sudedamos nuotraukos. Paminėtos jų įdomios neužmirštamos istorijos, labai įdomu sklaidyti tokį žurnalą tiek švenčiančiam savo šventę, tiek svečiui.
daugiau...

Paieškos žodžiai

vestuvių, krikštynų, jubiliejų atributika, vestuvėms, dovanos prie gėlių, svečių palinkėjimų knyga, pažadų kortelės, diplomai, priesaikos, mergvakaris, bernvakaris, krikštynos, jubiliejus, stalo kortelės, kvietimai, vestuvių scenarijus, piršlio testamentas, išleistuvės, jaunųjų inicialai, pirmosios raidės, graviravimas, padėka, sveikinimas, dovana tėvams, dovana svečiams, saldainių popieriukai, dovanų skrynia, butelio etiketė, dėžutė pirmam dantukui, įsakymai krikšto tėveliams, krikšto mamytė, krikšto tėvelis, šampano etikėtė, vestuvių progai, krikštynos, jubiliejus, atributika vestuvėms, vestuvės, vestuvės Mažeikiai, rankų darbo atvirukai gimtadienio proga, atvirukai jubiliejaus proga, dekupažiniai gaminiai, papuošalai, suvenyrai, suvenyrai vestuvėms, suvenyrai krikštynoms, graviravimas ranka, portretai, šaržai, karikatūros, paveikslai, šilko skaros, angelai, popierinės gėlės, vilnoninės kojinės kūdikiams, suaugusiems, pirštinės, riešinės, megstos suknutės krikštynom, krikynų žvakės, vestuvių židiniai, daiktadėžės, sagės, jaunūjų sutikimo rankšluostukai, taupyklės, namų palaimos, magnetukai, sveikinimai pirmos kumunijos proga, sveikinimų žurnalai, knygos, priesaikos, diplomai, sertifikatai, pieštos batika šilko skaros, šalikėliai, taupyklės, daiktadėžės, dekupažiniai šventi paveiksliukai, jaunųjų sutikimo su druska ir duona skirti rankšluostukai, lino servetėlės, staltėsėlės, krikštynom deginti šaukštai, lentelės, krikštynų žaidimų kortelės, buteliai, dėžutės, saldainių – šokoladukų popieriukai, butelių etiketės, krikštynų, gimtadienių girliandos, raidės, skaičiai daugiau...