Atsidarys rytoj 9.00
Vilniaus g. 112, Šiauliai
Žalioji zona-gėlių dizaino studija

Žalioji zona-gėlių dizaino studija

Kranto g. 2, Panevėžys
Šventinė floristika, metų švenčių floristika
Vestuvinė floristika nuo …iki
Gedulinga floristika , vėlinių kompozicijos kapams
Dirbame iki 18.00
Kranto g. 2, Panevėžys
Dekosvajos.lt

Dekosvajos.lt

82169 Radviliškis
Rankų darbo proginiai atvirukai
Kvietimai į vestuves, krikštynas, gimtadienius
Išsiskleidžiančių sveikinimo dovanų dėžučių gaminimas
82169 Radviliškis
Skaisti giria, UAB

Skaisti giria, UAB

Kaštonų g. 26, Skaistgirys, Joniškio r.
Visos laidojimo paslaugos
Kremavimo paslaugos
Gėlių pristatymas į namus
Palaikų gabenimas, palaikų pervežimas į Lietuvą, ritualiniai reikmenys
Skintos ir vazoninės gėlės
Dirbame iki 18.00
Kaštonų g. 26, Skaistgirys, Joniškio r.
X Vesta, UAB

X Vesta, UAB

Algirdo Juliaus Greimo g. 64-2, Šiauliai
Vestuvių floristika
Dekoravimas: vestuvės, krikštynos, gimtadieniai, jubiliejai, fotosesijos
Vestuvių, krikštynų bei kitų švenčių atributika, jos gamyba
Algirdo Juliaus Greimo g. 64-2, Šiauliai
Jolantos puokštė, UAB "Jaudlė"

Jolantos puokštė, UAB "Jaudlė"

Žagarės g. 6, Joniškis
Gėlių pristatymas į namus Joniškyje
Skintos ir vazoninės gėlės
Rankų darbo papuošalai
Himalajų druskų lempos, Onixo obuoliai, kiaušiniai
Kvepalai
Dirbame iki 19.00
Žagarės g. 6, Joniškis
E. Gaidjurgienės IĮ

E. Gaidjurgienės IĮ

Livonijos g. 5, Joniškis
Knygų, sąsiuvinių lenkimo paslauga
Spalvotas kopijavimas, laminavimas, rišimas
Kanceliarinės prekės ofisui ir mokyklai
Dirbame iki 17.30
Livonijos g. 5, Joniškis
Florama, UAB

Florama, UAB

35185 Panevėžys
Rankų darbo proginiai atvirukai
Kvietimai, sveikinimai, kortelės
Didmeninė ir mažmeninė gamyba
Vokeliai popierinėms dovanoms
Atvirukai žodžiams užrašyti
Stalo kortelių gamyba
Puokštė, parduotuvė, UAB "Bauskas"

Puokštė, parduotuvė, UAB "Bauskas"

Bausko g. 12-1, Venta, Akmenės r.
Gėlių pristatymas Akmenės rajone
Dovanų puokštės, miegančios rožės
Laidojimo paslaugos
Vestuvių floristika, proginės puokštės, kompozicijos
Skintos ir vazoninės gėlės
Dirbame iki 18.00
Bausko g. 12-1, Venta, Akmenės r.
V. Alijošienės gėlių parduotuvė

V. Alijošienės gėlių parduotuvė

Vytauto g. 4-1, Naujoji Akmenė, Akmenės r.
Gelių pristatymas
Šventinės puokštės
Skintos ir vazoninės gėlės
Namų kvapai
Miegančios rožės
Vestuvinės puokštės
Dirbame iki 19.00
Vytauto g. 4-1, Naujoji Akmenė, Akmenės r.
Kvantuma, MB

Kvantuma, MB

Šilo g. 15, Šilalė
Gaminame dovanas šventėms, namams ir verslui
Verslo dovanos
Kalėdinės verslo dovanos
Atsidarys 18.00
Šilo g. 15, Šilalė
Tulpė, gėlių parduotuvė

Tulpė, gėlių parduotuvė

Respublikos g. 3B, Naujoji Akmenė, Akmenės r.
Gėlių parduotuvė Tulpė prekiauja: atvirukais, žvakėmis, gėlių vazomis, suvenyrais. Pas mus rasite įvairiausių rūšių gėlių: skintos, ...
Atsidarys rytoj 9.00
Respublikos g. 3B, Naujoji Akmenė, Akmenės r.
Dirbame iki 18.00
Naftininkų g. 8-16, Mažeikiai

Taugra, UAB

Draugystės g. 20, Kaunas
Draugystės g. 20, Kaunas
Dirbame iki 17.00
Minties g. 1A (Žirmūnai), Vilnius (Filialai)
Dirbame iki 17.00
Vytenio g. 50 (Naujamiestis), Vilnius (Filialai)
Dirbame iki 17.00
Ulonų g. 2 (Žirmūnai), Vilnius (Filialai)

Prospera lt, MB

Verkių g. 37-302 (Žirmūnai), Vilnius
Verkių g. 37-302 (Žirmūnai), Vilnius
Dirbame iki 17.00
Chemijos g. 29, Kaunas

Viskas, ką reikėtų žinoti apie atvirukus

Atvirukai yra klasikinė, įvairių amžiaus grupių žmonėms tinkanti dovana. Tai puiki papildoma detalė dovanojant gėles, pinigus ar saldainių dėžutę. Daugeliui asmenų sveikinimų atvirukai asocijuojasi su krikštynomis, vestuvėmis ar gimtadieniu, tačiau nereikėtų pamiršti, jog ši detalė gali papuošti dovanas ir kitomis progomis. Kalėdų atvirukai yra puiki smulkmenėlė, kuri privers Jūsų artimąjį nusišypsoti – juk būtent šią dieną dalinamės šiluma su kitais. Vertėtų paminėti ir įvairias kitas progas, pavyzdžiui, Valentino dieną, kovo 8-ąją ar mokyklos baigimo ceremoniją. Iš esmės, ši dovana yra unikali būtent tuo, jog tinka beveik visomis progomis ir įvairiems asmenims. Galėtų atrodyti, jog dėl tokios paprastos prekės į parduotuvę keliauti tikrai neverta, tačiau neturėtumėte nerimauti – atvirukai internetu dabar yra išties populiarūs, todėl juos įsigyti užtruksite vos kelias minutes. Be to, neturėsite vargintis ir vaikštinėti po skirtingas vietas, mėgindami surasti geriausiai atrodančią prekę, mat visus atvirukų dizainus galėsite pamatyti vienoje vietoje. Svarbu žinoti ir tai, jog kai kurios įmonės siūlo pasigaminti norimą dovanos viršelį patiems, taigi, sveikinimų atvirukai galės atrodyti būtent taip, kaip norite Jūs.

Atviruko rašymo ypatumai

Nors atvirutės yra itin dažna ir populiari dovana, daugelis žmonių vis dar nėra tikri – kaip tinkamai parašyti sveikinimą mylimam asmeniui? Pradėkime nuo to, jog norėdami kitam perduoti išties nuoširdžiai užpildytą atviruką, turėtumėte pamiršti visiems įprastus palinkėjimus ir pasistengti sugalvoti tai, kas išties tinka konkrečiam žmogui. Tokia dovana atrodys artimesnė širdžiai ir gerai apgalvota, todėl sveikinamą asmenį pradžiugins labiau, nei visiems įprasti, banalūs palinkėjimai. Nors galėtų atrodyti, jog ilgas eilėraštis atrodys puikiai – patikėkite, daugelis žmonių verčiau rinktųsi keletą nuoširdžiai bei konkrečiai jiems parašytų žodį, negu bet kam tinkančią poemą. Tad, pernelyg nepergyvenkite dėl teksto – tiesiog liekite ant popieriaus tai, kas šauna į galvą pagalvojus apie asmenį, kurį žadate sveikinti. Jeigu jokios mintys, vis dėlto, neiškyla, pamėginkite apsvarstyti tai, kas šiam žmogui svarbu ir kokio palinkėjimo jis norėtų sulaukti? Galbūt šiuo gyvenimo momentu jam itin svarbu priminti, jog šis nepasiduotų? O gal viskas, ko jam reikia – tai nuoširdžių komplimentų iš artimų asmenų? Prisiminkite žmogaus charakterio ypatumus, apibūdinkite tai, kas jame Jums labiausiai patinka. Perbėkite gražiausius Jūsų sukurtus prisiminimus ar juoko kupinus momentus, kurie sukeltų šypseną artimojo veide kiekvieną kartą, jam atvertus būtent Jūsų atviruką.

Visgi, bet kokį sveikinimą geriausia pradėti kreipiniu, o užbaigti pasirašant savuoju vardu. Galite pridėti ir tokius žodžių junginius, kaip: „su meile“, „iki pasimatymo“, „dar kartą sveikinu“ ar panašiai. Tačiau įprasti atvirukai gimtadienio proga, kuriuos galima įsigyti parduotuvėse, apačioje jau turi atspausdintus specialius žodžių junginius, tad greičiausiai, Jums tereikės prirašyti savo vardą.

Atvirukų gaminimas

Gražūs atvirukai tikriausiai yra kiekvieno dovanojančiojo siekiamybė, tačiau ne visuomet galime surasti tai, kas šimtu procentų atitiktų mūsų skonį. Nors internetinėje erdvėje gausu įmonių, kurios siūlo pagaminti individualią atvirutę, tai nesunkiai galite padaryti patys. Tokia dovana bus dar artimesnė, kadangi sukursite ją savo pačių rankomis. Visgi, pirmiausiai turite nuspręsti, kokia proga bus dovanojama Jūsų gaminta atvirutė. Tarkime, žingsniuodami į vestuves ar krikštynas, greičiausiai norėsite šią pagaminti subtiliai bei elegantiškai, tuo tarpu, atvirukai su gimtadieniu gali atrodyti kardinaliai priešingai – būti spalvoti, žaismingi ir pilni visko, ką tik sugalvosite. Taigi, iš esmės, turite įsigyti išties tvirtą bei kiek storesnį popieriaus lapą, jį perlenkti pusiau ir viskas – dabar belieka dekoruoti. Galite rašyti palinkėjimus, klijuoti lipdukus, piešti, spalvinti ar karpyti aplikacijas. Visa tai yra Jūsų fantazijos vaisius, kuris pagelbės atvirukui būti visiškai originaliu bei vienkartiniu. Visgi, nepamirškite atkreipti dėmesio į tai, ką mėgsta žmogus, kuriam savo darbą dovanosite: panaudokite jo mylimas spalvas ar kitus akcentus, kurie atvirutę padarytų skirta būtent jam, o ne kam nors kitam.

Atvirutės siuntimas į užsienį

Nors galėtų atrodyti, jog atvirukai yra skirti tik, kaip papildoma dovanos detalė gimtadieniui, Kalėdoms ar kitomis progomis, šiuos panaudoti galima ir kiek kitaip, pavyzdžiui, siunčiant į užsienį. Tai gali būti ypatinga dovana, ypač vyresniems žmonėms, mat priminsite jų jaunystę, kai laiškų ir atvirukų siuntimas buvo kasdienybė. Be to, jeigu negalite gyvai pasveikinti artimo žmogaus, netikėta staigmena rasta pašto dėžutėje greičiausiai vis tiek privers šį nusišypsoti, todėl tokia dovana yra tikrai geriau, nei paprastas „su gimtadieniu“ socialiniuose tinkluose. Atminkite, jog pasirūpindami tokia staigmenėle, Jūs parodote žmogui, kad specialiai apie jį galvojote ir kažką jam ruošėte – o, jeigu atvirutę pagaminsite patys, tai bus širdžiai artima bei nuoširdi dovana, kurios šis nepamirš dar ilgai. Be to, įprastai atvirukai kainuoja nebrangiai, tad neprivalėsite itin daug išlaidauti, norėdami nustebinti artimąjį. Siųsdami atvirukus užsienio valstybėse esantiems giminaičiams, galite parinkti ir tokį dizainą, kuris šiems primintų gimtinę – taip tik dar labiau suvirpinsite jų širdis.

Kodėl verta dovanoti atviruką?

Yra išties daugybė priežasčių, kodėl atvirukas gali būti puiki dovana bet kokiam žmogui. Pradėkime nuo to, jog jei nuspręsite atvirutę gaminti patys – tai bus unikali, Jūsų rankų darbo dovana, o tokios patinka išties daugybei asmenų. Juk būtent tai rodo, kad išties galvojote apie mylimą asmenį ir skyrėte nemažai savo laiko, norėdami šį pradžiuginti. Taipogi, svarbu paminėti, jog atvirukai yra puiki detalė, kuri estetiškai papildo kitas įvairias dovanas – tarkime, gėlių puokštę ar dėžę saldainių. Tai tikrai geriau, nei paprastas sveikinimas elektroniniu laišku, mat rankomis apčiuopiama dovana atrodo išties nuoširdžiau. Nepamirškite, jog atviruko gaminimas taip pat skatina Jūsų pačių kūrybiškumą, taigi, norėdami pradžiuginti kitą asmenį, gerų emocijų suteiksite ir sau. Verta paminėti dar vieną atvirukų dovanojimo aspektą – tai ilgam išliekanti detalė, kurią peržvelgti asmuo greičiausiai galės ir po daugybės metų. Tai suteiks nuostabių prisiminimų, nostalgijos, o gal net ir vėl suves žmones, kurie buvo vienas apie kitą pamiršę. Be to, jeigu turite nuosavą verslą bei ką nors pardavinėjate – nepamirškite, jog atvirukas gali būti puiki detalė, kuri siutinį pavers dar asmeniškesniu. Taigi, tai išties puiki dovana visomis progomis, kuri beveik nieko nekainuoja.

Mano įmonės
Išsisaugokite iki 20 įmonių šioje atmintinėje, paspausdami 'Išsisaugoti' nuorodą esančią prie kiekvienos įmonės.