Įmonių sąrašas

Uponor, UAB

Ukmergės g. 280 (Pašilaičiai), 06115 Vilnius

(8 5) 2132336
21 metai veikloje
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2132336
Tinklalapis
www.uponor.lt
El. paštas
info.lithuania@uponor.com
Generalinis Direktorius
Ignas Jankauskas
Įmonės kodas
111581682
PVM kodas
LT115816811

Uponor, UAB

Uponor turi didžiulę patirtį paviršių šildymo/vėsinimo srityje, tai ir šildymas grindimis, šildymas ir vėsinimas lubomis, ir termiškai aktyviomis pastato konstrukcijomis, o taip pat korporacija yra lyderė higieniško ir saugaus vandentiekio sistemų kūrime. Uponor įsipareigoję vykdyti tvarią veiklą, kurti bei tiekti naujas technologijas ir sistemas, naudingas žmonėms.

Patalpų mikroklimato sistemos

Patalpų mikroklimato valdymo produktų asortimentas apima integruoto spindulinio šildymo, vėsinimo ir ventiliacijos sprendimus, patalpų temperatūos kontrolę. Uponor tiekia grindinio šildymo / vėsinimo sistemas, kitų paviršių šildymo / vėsinimo sistemas, skirtas tiek naujai statomiems, tiek renovuojamiems komerciniams pastatams, biurams, negyvenamosios paskirties pastatams ir indiviualiems namams.

Vandentiekio sistemos

Sistemų asortimentą sudaro pastatuose montuojami vandentiekio vamzdžiai, įskaitant geriamojo vandens ir radiatorių prijungimo vamzdžius. “Uponor” PEX ir MLC kompozicinių vamzdžių sistemos naudojamos higieniškam vandentiekio montavimui naujuose bei renovuojamuose pastatuose.

1918 m. Suomijoje įkurtos įmonės „Uponor“ specializacijos sritis – plastikiniai vamzdynai. Šiuo metu įmonė yra tarptautinėje rinkoje pirmaujanti pastatų ir infrastruktūros sistemų bei sprendimų tiekėja. Apie 4 000 atsidavusių „Uponor“ darbuotojų dirba daugiau nei 30 šalių visoje Europoje, Šiaurės Amerikoje ir kitose tarptautinėse rinkose.

„Uponor“ teikia kokybiškas vamzdžių sistemas, skirtas profesionaliems montuotojams, taip pat pagal poreikius pritaikytus visiškai užbaigtus sprendimus vystytojams, rangovams, projektuotojams ir savininkams. Teikia paslaugas įvairiose rinkos srityse, įskaitant gyvenamųjų, komercinių, pramoninių pastatų ir viešosios paskirties inžineriniams projektams. Pagal mūsų saugias geriamojo vandens tiekimo sistemas, energiją tausojančias spindulinio šildymo ir vėsinimo sistemas, patikimus infrastruktūros sprendimus nustatomi pramonės standartai.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į Uponor, UAB

EKO2ŠILUMA, UAB

Partizanų g. 27 (Dainava), 49456 Kaunas
 (8 37) 350075
    eko2siluma.lt
Gyvenk šiltai - mokėk mažai!
Garantuotas ekonomiškas šilumos tiekimas iki -28o C!
Garantija 5 metai