Įmonių sąrašas

Sausa, UAB

Piliakalnio g. 7 (Pilaitė), 06229 Vilnius
(8 699) 68868
2 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 699) 68868
Tinklalapis
www.sausa.lt
El. paštas
info@sausa.lt
Direktorius
Arvydas Zaveckis
Įmonės kodas
304459961
Registracijos data
2017.02.15
Darbuotojai
1 darbuotojas (apdraustasis) daugiau...

Veiklos aprašymas

Įmonė SAUSA, nežiūrint kad yra jauna kaip įmonė, bet turi sukaupusi tikrai nemažą patirtį tiek nuomojant šildymo bei džiovinimo įrangą (iš čia praktinė patirtis ir žinios apie problemas, su kuriomis susiduria tiek eiliniai žmonės užtikus nelaimei ar atliekant statybos, remonto ar apdailos darbus namuose, tiek ir įmonės statybų metu. Dalyvavimas vebinaruose, seminaruose užsienyje bei nuolatinis domėjimasis džiovinimo pramonės naujovėmis, skysčių termodinamika bei nuolatinis siekimas atrasti sau kažką naujo padėjo per daugelį metų sukaupti teorinių žinių bagažą, kuriuo mielai šiame puslapyje įmonė SAUSA pasidalija.

Įmonės SAUSA tikslas per artimiausius kelis metus – tapti viena pagrindinių specializuotų įmonių Lietuvoje, teikiančių vandens žalų šalinimo bei šildymo paslaugas. Bendradarbiaudama su Švedijos kompanija CORROVENTA AVFUKTNING AB gali pasiūlyti ne tik standartinės įrangos (kartais ir ne visai, turint omenyje inovatyvumą ir efektyvumą) iš vieno didžiausių Europoje džiovinimo įrangos parkų, bet ir džiovinimo sprendimus, kurie iki šiolei nebuvo prieinami Lietuvoje.

Bendradarbiaujant kartu su įmone SAUSA, išmoksite suprasti skirtingų vandens formų elgseną aplinkoje, kaip ją suvaldyti ir nekenkiant nei sau nei mus supančiai aplinkai pašalinti jų sukeltas žalas. Statybinėms įmonėms, šis bendradarbiavimas padės išspręsti „šlapių darbų“ problemas, padės pagreitinti džiūvimo procesus bei laiku ir ekonomiškai efektyviai pasiekti grafikuose numatytus bendrus darbų atlikimo terminus.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas