Įmonių sąrašas

Sonatos tekstilė, UAB

M. Valančiaus g. 7, 44275 Kaunas

(8 698) 72675
    www.sonatostekstile.lt    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 698) 72675
Direktorius
Sonata Gurčinienė
Įmonės kodas
301506847
PVM kodas
LT100003724011

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Sonatos tekstilė, UAB

Užuolaidų projektavimas, gamyba, siuvimo, pakabinimo paslaugos
Prekyba užuolaidiniais,audiniais, gobelenais
Prekyba įvairių stilių karnizais
Prekyba užuolaidų aksesuarais
"Sonatos tekstilė" - visas interjero dekoravimo tekstile paslaugas teikianti įmonė: nuo idėjos pateikimo iki galutinio projekto įgyvendinimo. Įmonės įkūrėja Sonata Gurčinienė - diplomuota dailininkė, Dailės akademijoje apgynusi tekstilės magistro laipsnį langų apipavidalinimo tema. Nuo 1997 m. pradėjusi savo veiklą šiandien dirba kartu su energingu ir kūribingu kolektyvu.
Salonas - "Sonatos tekstilė" dirba su itin aukštos kokybės audiniais, užsakomais tiesiai iš gamintojų Prancūzijoje, Anglijoje, Italijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Belgijoje, Graikijoje ir t.t. Profesionalia menininko akimi atrenkami audiniai išsiskiria originalumu ir kokybe. Didžiuojamės unikalių šilkinių audinių, kuriais yra puošiamos visos karališkos rezidencijos Jungtinėje Karalystėje kolekcija, taip pat daugybę apdovanojimų tekstilės dizaino parodose sulaukusiais, naujus interjero dekoravimo horizontus atveriančiais vokiečių gamintojų audiniais
Ilgametė kūrybinė patirtis, nuolat lankomos tarptautinės parodos, dėmesys technologinėms naujovėms, profesionalumas ir kūrybingumas leidžia pasiūlyti geriausią sprendimą ir tobulą atlikimą. Visas užuolaidų kūrimo procesas atidžiai kontroliuojamas, kiekvienam klientui darbai kuriami su dideliu dėmesiu ir kruopštumu. Mūsų darbo įvertinimas - didelis ištikimų klientų ratas Lietuvoje ir užsienyje, pelnytas daugumos garsiausių architektų ir dizainerių pasitikėjimas.
Kviečiame kiekvieną - stengsimės, kad Jūsų namai taptų išskirtiniai.
daugiau...

Prekės, paslaugos