Įmonių sąrašas

Paminklų gamyba

Bytlaukis, 75493 Šilalės r.

(8 622) 13555
 Tinklalapis    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 622) 13555
Savininkas
Laimonas Lesčiauskis

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Irena Burdukienė, Tauragė
2018.09.30
Nuoširdus ačiū Laimonui Leščiauskiui už meniškai apdengtą artimųjų kapą Nemakščių kapinėse. Dėkojame už patarimus, už nuoširdžius atsakymus į kiekvieną iškilusį klausimą. Iškart supratome, kad likimas suvedė su nuoširdžiu, savo darbą išmanančiu žmogumi. O, kai nuvykome į kapines ir pamatėme galutinį rezultatą, kuris tikrai pranoko lūkesčius, taip ir norėjosi apkabinti šį didį meistrą, nuoširdžiai padėkoti ir palinkėti neišsenkančios kūrybinės sėkmės savo nelengvame, bet labai reikalingame darbe. Ačiū Tau, Laimonai!
Naudingas (4)
Pranešti
Onutė Blechertienė, Kaunas
2017.10.14
Dėkinga likimui už pažintį su nuoširdžiu savo darbą išmanančiu meistru. Prieš keletą metų Žem. Naumiesčio kapinėse, o šiemet Degučių kapinaitėse naujoviškai ir kokybiškai apdengė ir sutvarkė mano artimųjų kapavietes. Kaina tikrai atitinka kokybės santykį. Rekomenduoju visiems. Nenusivilsite. Nuoširdiai dėkoju. Linkiu profesinės sėkmės visam kolektyvui.
Naudingas (3)
Pranešti
Virginija Telšiai
2016.07.07
Ačiū labai už meniškai uždengtą kapą Jūsų paslaugumą ir patarimus,atvažiavimą nežiūrint atstumo, o svarbiausia prieinama kaina,kiekvienam pagal kišenę. SĖKMĖS.
Naudingas (5)
Pranešti
daugiau...
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Paminklų gamyba

Kokybiški ir išskirtiniai paminklai
Kapaviečių projektavimas, įrengimas, puošyba
Kapaviečių dengimas granito plokštėmis
Platus granito plokščių ir skaldelių pasirinkimas
Stalviršių, židinių, palangių ir laiptų pakopų gamyba
Akmeninės sienos, mūrijimas akmeniu – skaldymas
Paminklų, antkapinių paminklų, tvorelių projektavimas, projektavimas, gamyba ir montavimas. Gaminame paminklus pagal individualius užsakymus. Atliekame židinių apdailą, mūrijimą akmeniu. Akmens skaldymas. Gaminame laiptus ir palanges.