Liste der Unternehmen

Paminklų gamyba

Bytlaukis, 75493 Šilalės r.
(+370) 62213555

Routenplaner:

Adresse aussuchen:
Adresse aussuchen:

Unternehmenskontakte

Tel.
(+370) 62213555
Inhaber
Laimonas Lesčiauskis

Kommentare

Bewertung:
0 (mindestens 80 Zeichen)
Reda Iš Tauragės
2020.06.12
Didžiulis ačiū Laimonui už sutvarkytus senelių Zybartų kapelius Laukuvos kapinėse. Labai gražiai ir skoningai uždengė plokšte ir apdirbo aplinkui. Tai ne tik savo darbą išmanantis meistras, bet ir akmenį pamilęs nuo vaikystės žmogus, ši tema jam neišsemiama. Labai įdomu su juo bendrauti, klausytis jo pasakojimų apie įvairius akmenis, kad ir neišmanant nieko šioje srityje.
Sėkmės tau, Laimonai, sveikatos ir stiprybės nelengvame darbe.
Nützlich (4)
Bericht
Jovita
2019.02.28
Niekada nebūčiau pagalvojus, kad dar yra taip operatyviai dirbančių žmonių.
Reikėjo iškalt tėtes raides ant paminklo, reikalą sutvarkė per dvi dienas, ko aš neprisiruošiau padaryti per keturis metus.
Super 🤗🤗🤗
Nützlich (4)
Bericht
Irena Burdukienė, Tauragė
2018.09.30
Nuoširdus ačiū Laimonui Leščiauskiui už meniškai apdengtą artimųjų kapą Nemakščių kapinėse. Dėkojame už patarimus, už nuoširdžius atsakymus į kiekvieną iškilusį klausimą. Iškart supratome, kad likimas suvedė su nuoširdžiu, savo darbą išmanančiu žmogumi. O, kai nuvykome į kapines ir pamatėme galutinį rezultatą, kuris tikrai pranoko lūkesčius, taip ir norėjosi apkabinti šį didį meistrą, nuoširdžiai padėkoti ir palinkėti neišsenkančios kūrybinės sėkmės savo nelengvame, bet labai reikalingame darbe. Ačiū Tau, Laimonai!
Nützlich (16)
Bericht
mehr...
Statistik der Besuche
Aktualisierung
Sag's weiter

Anzeige