Įmonių sąrašas

Kalbos centras, UAB

K. Petrausko g. 26-201 (Žaliakalnis), 44156 Kaunas
(8 672) 70269
17 metų veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 672) 70269
Telefonas
(8 37) 331904
Tinklalapis
Tinklalapis
Faksas
(8 37) 333323
Įmonės kodas
135773723
Bankas
AB SEB bankas
Atsiskaitomoji sąskaita
LT34 7044 0600 0352 4757

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Vertimų srityje dirbame jau 16 metų
Verčiame iš anglų, vokiečių, rusų, lenkų, latvių, prancūzų, italų, portugalų, suomių ir daugelio kitų kalbų
Pasitelkiant New Headway metodiką vykdome anglų kalbos mokymus
Mokome rusų kalbos
Vertimų srityje dirbame jau 16 metų, todėl, turėdami tokią patirtį, išversime įvairiausio pobūdžio ir apimties medžiagą. Galite pateikti asmens dokumentus, atestatus, pažymėjimus, teismo sprendimus, medicinines pažymas, mokslinę medžiagą, instrukcijas, prekių aprašymus, grožinę literatūrą, o mūsų specialistai, turėdami filologinį išsilavinimą ir didelę darbo patirtį, užtikrins aukštą paslaugos kokybę.
Verčiame iš daugelio kalbų: anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, lenkų, latvių, estų, baltarusių, ukrainiečių, ispanų, italų, portugalų, suomių, bulgarų, graikų, olandų, kroatų ir t.t.
Išverstus dokumentus patvirtinsime biuro parašu ir esant poreikiui - notariškai.
Jeigu norite gauti vertimą neišeidami iš namų, atsiųskite savo turimą medžiagą adresu kalboscentras@gmail.com ir vertimą gaukite e-paštu, arba paštu, jei reikalingi vertėjo ar notaro antspaudai.
Jeigu turite didelės apimties dokumentą, daugiau kaip 50 lapų, visada galite reikalauti nuolaidos. Reikia skubaus vertimo? Tuomet skambinkite +370 672 70269!
Anglų kalbos mokymai vykdome pasitelkiant New Headway metodiką. Efektyvi New Headway metodika, buvo sukurta Oksfordo universiteto. Šiai dienai, tai viena iš geriausių komunikacinių metodikų pasaulyje. Ji moko angliškai galvoti, kalbėti ir rašyti, bei laisvai orientuotis anglakalbėje aplinkoje, vystyti šnekamosios kalbos takumą. New Headway kursas išsiskiria tuo, kad yra pramąstytas iki smulkmenų, ir juo patogu naudotis tiek studentui, tiek dėstytojui.
daugiau...

Paieškos žodžiai

vertimai, vertimai Kaune, vertimo biuras, Vertimų biuras, vertimo biurai, vertimų biurai, vertimo biurai Kaune, Vertimų biurai Kaune, vertimo paslaugos, dokumentų vertimas Kaune, dokumentų vertimas, vertimai raštu, vertimas raštu, Vertimas į anglų, vertimai į anglų, vertimas į anglų kalbą, vertimai į anglų kalbą, Vertimas į rusų, Vertimai į rusų, vertimas į rusų kalbą, vertimai į rusų kalbą, Vertimas į baltarusių, Vertimas į baltarusių kalbą, vertimai į baltarusių kalbą, Vertimas į vokiečių, Vertimai į vokiečių, vertimas į vokiečių kalbą, vertimai į vokiečių kalbą, Vertimas į ukrainiečių, Vertimai į ukrainiečių, vertimas į ukrainiečių kalbą, vertimai į ukrainiečių kalbą, Vertimas į lenkų, Vertimai į lenkų, vertimas į lenkų kalbą, vertimai į lenkų kalbą, Vertimas į latvių, Vertimai į latvių, vertimas į latvių kalbą, vertimai į latvių kalbą, Vertimas į estų, Vertimai į estų, vertimas į estų kalbą, vertimai į estų kalbą, vertimas iš anglų kalbos, vertimas iš rusų kalbos, vertimas iš vokiečių kalbos, vertimas iš lenkų kalbos, vertimas iš latvių kalbos, vertimas iš estų kalbos, Vertimas iš suomių kalbos, vertimas iš prancūzų kalbos, vertimas iš italų kalbos, vertimas iš ispanų kalbos, Vertimas iš portugalų, vertimas iš graikų kalbos, Vertimas iš kroatų kalbos, Vertimas iš bosnių kalbos, vertimas iš olandų kalbos, vertimas iš bulgarų kalbos, vertimai į suomių kalbą, Vertimas į prancūzų, Vertimai į prancūzų, vertimas į prancūzų kalbą, vertimai į prancūzų kalbą, Vertimas į italų, Vertimai į italų, vertimas į italų kalbą, vertimai į italų kalbą, Vertimas į ispanų, Vertimai į ispanų, vertimas į ispanų kalbą, vertimai į ispanų kalbą, Vertimas į portugalų, Vertimai į portugalų, vertimas į portugalų kalbą, Vertimai į portugalų kalbą, Vertimas į graikų, Vertimai į graikų, vertimas į graikų kalbą, Vertimai į graikų kalbą, Vertimas į kroatų, Vertimai į kroatų, Vertimas į kroatų kalbą, vertimai į kroatų kalbą, Vertimas į bosnių, Vertimai į bosnių, Vertimas bosnių kalbą, Vertimai į bosnių kalbą, Vertimas į olandų, Vertimai į olandų, vertimas į olandų kalbą, vertimai į olandų kalbą, Vertimas į bulgarų, Vertimai į bulgarų, vertimas į bulgarų kalbą, vertimai į bulgarų kalbą, sutarčių vertimas, diplomo vertimas, skubūs vertimai, vertimo paslaugos, notaro pažymos vertimas, notarinis vertimas, vertimų notarinis tvirtinimas, Vertimų biuras, vertimų biurai, vertimai, vertimai raštu, vertimas raštu, vertimai žodžiu, vertimas žodžiu, apostilizacija, notarinis tvirtinimas daugiau...