Įmonių sąrašas

Kalbų gausa, UAB

Pylimo g. 36 (Senamiestis), 01135 Vilnius
(8 5) 2608546
Uždaryta dabar
15 metų veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2608546
Telefonas
(8 682) 60723
Tinklalapis
El. paštas
Faksas
(8 5) 2608546
Įmonės kodas
155988459
PVM kodas
LT100001139010

Darbo laikas

Pirmadienis
8.30-17.00
Antradienis
8.30-17.00
Trečiadienis
8.30-17.00
Ketvirtadienis
8.30-17.00
Penktadienis
8.30-16.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

UAB „Kalbų gausa“ teikia profesionalias vertimo raštu ir žodžiu, tekstų redagavimo lietuvių kalba ir užsienio kalbomis paslaugas įstaigoms, organizacijoms ir privatiems asmenims. Taip pat teikiame spausdinimo, kopijavimo, skenavimo bei skrajučių ir lankstinukų spausdinimo paslaugas.
Tai atlieka specialistai – patyrę vertėjai, lietuvių ir užsienio kalbos redaktoriai, specialieji redaktoriai, turintys puikias rekomendacijas ir pakankamą darbo patirtį. Atliekamo darbo kokybė pirmiausia priklauso nuo darbuotojų kvalifikacijos. Visi mūsų biuro darbuotojai, vertėjai, redaktoriai turi aukštąjį savo darbo srities išsilavinimą, nuolat tobulinasi Lietuvoje ir užsienio šalyse. Kiekvienas darbo etapas – nuo užsakymo priėmimo ir sutarties sudarymo iki darbo įteikimo klientui – atliekamas atsakingai ir kruopščiai, besąlygiškai laikomės konfidencialumo, reiklumo sau, patogumo užsakovams, kokybės bei operatyvumo principų.
UAB „Kalbų gausa“ įsteigta 2003 m. Nuo 2010 metų veikia bendrovės skyrius Visagine.
UAB „Kalbų gausos“ specializacija – įvairaus pobūdžio ir apimties vertimai raštu: dokumentai, pranešimai, aprašymai; techniniai, juridiniai, medicininiai ar kito pobūdžio tekstai. Tekstą ar dokumentą vertimui galima pateikti pačiu patogiausiu Jums būdu, – atnešti į biurą, atsiųsti užsakomą darbą paštu, elektroniniu paštu. Užsakymai atliekami kokybiškai (pasitelkiami ne tik kalbininkai, bet ir kitų sričių specialistai), ir visuomet laiku. Dokumentai verčiami nepriekaištingai, vadovaujamės ne tik kalbos nuostatomis, bet ir įstatymine baze, konsultuojamės su juristais, tvirtiname dokumentų nuorašus ir vertėjo parašo tikrumą pas notarus. UAB „Kalbų gausa“ verčia į/iš 24 kalbų. Galimi ir įvairių kalbų deriniai: anglų-rusų, rusų-anglų, rusų-vokiečių, prancūzų-ispanų, ispanų-prancūzų, rusų-lenkų, lenkų-rusų.
Biuro vertėjai specializuojasi konkrečioje vertimo tematikos srityje, kurią geriausiai išmano, yra sukaupę pakankamai patirties, nusistovėjusi darbo su dalyko ir kalbos redaktoriais tvarka. Todėl jūsų užsakymas niekada nepateks į „atsitiktines rankas“. Tekstus lietuvių kalba redaguoja patyrę lietuvių kalbos redaktoriai – ne mažiau 5 metų darbo patirties, tekstus užsienio kalba – redaktoriai, kuriems ši kalba yra gimtoji. Bendradarbiaujame ne tik su specialistais Lietuvoje, bet ir su kitais vertėjų biurais užsienio šalyse. Mūsų bendrovė yra sudariusi nuolatinio bendradarbiavimo sutartis su daugeliu įmonių, įstaigų Lietuvoje ir užsienyje.
www.leidyklele.lt
daugiau...