Įmonių sąrašas

G. Red aiškiaregė, taralogė, parapsichologė, psichoanalitikė

01001 Vilnius

(8 675) 10370
    Tinklalapis    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 675) 10370
Tinklalapis
Tinklalapis
El. paštas

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Aidas
2018.04.03
Sveiki visi, buvau ir aš pas ją, praeiti pataikė visu šimtu. Apie man rūpimus žmones irgi viską pasakė. Ar yra kam padėjo ji susigrąžinti mylimą žmogų? Ar tai veikia?
Naudingas (0)
Pranešti
Ausra
2018.03.26
Buvau pas ja mazdaug pries 3 metus. Tuo metu viska apie praeiti papasakojo tiksliai. O po tiek laiko galiu pasakyt kad ir ateiti tikrai tiksliai susake. Jos patarimai tikrai nuostabus. 👍🏻 Ruosiuosi apsilankyti dar kart 👍🏻
Naudingas (2)
Pranešti
Ernesta
2017.09.07
Sita zmogu sutikau visai atsitiktinai... is pazystamos suzinojau, kad ji bureja, kadangi megstu pas jas apsilankyti, nusprendziau ja pakalbinti del seanso... turedama kelias laisvas minutes, ji skyre ne poilsiui o man. Ji nebruke ko reikia ir nereikia, kad pirkti is jos, mesdama kortas ji pasake net tai, kaip jai minejau, net geriausia drauge apie mane nepasakytu, kaip zmogus ji gera ur linkusi padeti... budama dar pirmame seanse pas ja, jau zinojau, kad dar ne karta noresiu ja aplankyti! Tiek kaip zmogus, tiek kaip bureja, man ji nuostabi! Drauges, buvusios pas ja, taip pat be zado likusios! Cia zmogus, kuris tikrai turi galiu!
Naudingas (70)
Pranešti
daugiau...
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

G. Red aiškiaregė, taralogė, parapsichologė, psichoanalitikė

Būrimas Taro, Lenormand, Symbolon kortomis, būrimas rutuliu, negatyvo nustatymas, nuėmimas
Būsimų būrėjų ruošimas
Piligriminės kelionės į šventą Jeruzalės žemę
Profesionalus mokymas burti kortomis: Taro, M Lenormand, Crowlio, "Symbolon" kortos
Mokymas burti: magiškuoju krištoliniu būrimo rutuliu; kavos tirščiais; kortų svareliu.
Aiškiaregystės atvėrimas, ritualinė magija, socionika, psichologija, klientų tipažai, kabala, astrologija, būrėjos darbo organizavimas ir kt.
Nuotolinis mokymas; Ekskursijas į jėgos vietas; Geriausiems galimybę dėstyti;
Filialai Lietuvos didmiesčiuose; Tarptautiniai sertifikatai; Būrimas skype.
Vadovė – tarologė, Amerikos Taro asociacijos (ATA) narė ir kitų nominacijų savininkė, turinti 30 metų praktikos, kviečia į trijų pakopų studijas mokytis būrimo amato KARALIŠKOJOJE PRANAŠAUTOJŲ GILDIJOJE.
daugiau...

Paieškos žodžiai

Ezoterminiai seminarai, individualios konsultacijos, psichoanalitika, magiškosios procedūros, naturalūs akmenys, negatyvo nuėmimas, aiškiaregyste, ritualai, ritualinė magija, ezoterinės vasaros stovyklos, apsaugos klientui uždėjimas, aiškiaregė, Vokietijoje išrinkta į geriausiu pasaulio aiškiaregių 10-ką, kelionės i Izraelį, ritualinė magija, meilės, pinigų pritraukimas, pagalba susipykusioms poroms, būrimas skype, Būrimo paslaugos, kelionės į Izraelį, tarptautiniai sertifikatai, būrimas skype, taro kortos, M. Lenormand, talismanų pardavimas, kortų svareliu, amuletų pardavimas, būrimo rutulio pardavimas, būrimas elektroniniu paštu, būrimo rutulys, simbolon, Būrėja, ritualinė magija, meilės pritraukimas, būrėjos, būrimo salonai, negatyvo nuėmimas, sveikatos diagnostika, medikamentų veiksmingumo nustatymas, aiškiaregystės konsultacija, dingusių žmonių suradimas, dalyvavimas mergvakariuose, horoskopų sudarymas, geriausios datos parinkimas, ezoteriniai seminarai, porų suderinamumas, sinastrija, burėjų vasaros stovyklos, rutuliukai iš natūralių akmenų, psichoanalizė, būrimas užsienio lietuviams skypu (rusų kalba) ieškau koordinatorių didžiuosiose Lietuvos miestuose, aiškiaregystės atverimas, burėja, burėja Vilniuje, burėja Lietuvoje, burėja Kaunas, Šiauliai, Palanga, Tauragė, burėja Gerda, aiškiaregė Gerda, aiškiaregė Gerda Red, buria Taro, Symbolism, Lenormand, knygos apie būrimo rutuliu autorę, spiritizmo lenta, mediumė, žinios iš mirusiųjų pasaulio, piligriminės kelionės į Izraelį, negatyvo nustatymas, nuėmimas, sėkmės pritraukimas, žv burimas facebooku, atvykstu į vietą daugiau...

Filialai

G. Red aiškiaregė, taralogė, parapsichologė, psichoanalitikė
01001 Vilnius, tel.: (8 675) 10370

G. Red aiškiaregė, taralogė, parapsichologė, psichoanalitikė
Kranto g. 7A, Giedraičiai, 33277 Molėtų r., tel.: (8 675) 10370