Įmonių sąrašas

G. Red aiškiaregė, taralogė, parapsichologė, psichoanalitikė

01001 Vilnius
(8 675) 10370

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 675) 10370
Tinklalapis
El. paštas

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Monika
2019.07.31
Prieš vizitą tikrai netikėjau tokiais dalykais... Bet pasakė viską kaip yra, likau apstulbusi. Išėjau su labai gera energetika.
Naudingas (0)
Pranešti
Žaneta
2019.07.23
Teigiamą aurą skleidžianti ir nežemišku talentu apdovanota moteris. Lyg ir netiki jokiomis pranašystėmis, bet po susitikimo su Gerda Red, suvoki, jog yra žmonių profesionalų, įžvelgiančių ateitį. Dar negaliu patikėti, kad taip būna, bet viskas, ką pasakė, pildosi.
Ne veltui ji yra žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Rekomenduoju bent kartą susitikti su Aiškiarege iš didžiosios raidės.
Naudingas (0)
Pranešti
Laura
2019.07.13
Nuostabus žmogus. Labai pagelbėjo, viską tiksliai nurodė. Iš tikrųjų pati netikėjau, kad taip gali būti. Sunkiu gyvenimo momentu kreipiausi ir ji ne tik kad paaiškino tolimesnę baigti, bet ir palaikė savo žodžiu ir pastiprino. Rekomenduoja tikrai. Tik geriausi atsiliepimai!
Naudingas (18)
Pranešti
daugiau...
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Būrimas Taro, Lenormand, Symbolon kortomis, būrimas rutuliu, negatyvo nustatymas, nuėmimas
Būsimų būrėjų ruošimas
Piligriminės kelionės į šventą Jeruzalės žemę
Profesionalus mokymas burti kortomis: Taro, M Lenormand, Crowlio, "Symbolon" kortos
Mokymas burti: magiškuoju krištoliniu būrimo rutuliu; kavos tirščiais; kortų svareliu.
Aiškiaregystės atvėrimas, ritualinė magija, socionika, psichologija, klientų tipažai, kabala, astrologija, būrėjos darbo organizavimas ir kt.
Nuotolinis mokymas; Ekskursijas į jėgos vietas; Geriausiems galimybę dėstyti; Filialai Lietuvos didmiesčiuose; Tarptautiniai sertifikatai.
Vadovė – tarologė, Amerikos Taro asociacijos (ATA) narė ir kitų nominacijų savininkė, turinti 30 metų praktikos, kviečia į trijų pakopų studijas mokytis būrimo amato KARALIŠKOJOJE PRANAŠAUTOJŲ GILDIJOJE.
daugiau...

Paieškos žodžiai

Ezoterminiai seminarai, individualios konsultacijos, psichoanalitika, magiškosios procedūros, naturalūs akmenys, negatyvo nuėmimas, aiškiaregyste, ritualai, ritualinė magija, ezoterinės vasaros stovyklos, apsaugos klientui uždėjimas, aiškiaregė, Vokietijoje išrinkta į geriausiu pasaulio aiškiaregių 10-ką, kelionės i Izraelį, ritualinė magija, meilės, pinigų pritraukimas, pagalba susipykusioms poroms, Būrimo paslaugos, kelionės į Izraelį, tarptautiniai sertifikatai, taro kortos, M. Lenormand, talismanų pardavimas, kortų svareliu, amuletų pardavimas, būrimo rutulio pardavimas, būrimas elektroniniu paštu, būrimo rutulys, simbolon, Būrėja, ritualinė magija, meilės pritraukimas, būrėjos, būrimo salonai, negatyvo nuėmimas, sveikatos diagnostika, medikamentų veiksmingumo nustatymas, aiškiaregystės konsultacija, dingusių žmonių suradimas, dalyvavimas mergvakariuose, horoskopų sudarymas, geriausios datos parinkimas, ezoteriniai seminarai, porų suderinamumas, sinastrija, burėjų vasaros stovyklos, rutuliukai iš natūralių akmenų, psichoanalizė, būrimas užsienio lietuviams, ieškau koordinatorių didžiuosiose Lietuvos miestuose, aiškiaregystės atverimas, burėja, burėja Vilniuje, burėja Lietuvoje, burėja Kaunas, Šiauliai, Palanga, Tauragė, burėja Gerda, aiškiaregė Gerda, aiškiaregė Gerda Red, buria Taro, Symbolism, Lenormand, knygos apie būrimo rutuliu autorę, spiritizmo lenta, mediumė, žinios iš mirusiųjų pasaulio, piligriminės kelionės į Izraelį, negatyvo nustatymas, nuėmimas, sėkmės pritraukimas, žv burimas facebooku, būrimas per facebooką, atvykstu į vietą, būrimas renginiuose, būrimas įmonių vakarėliuose, būrimas mergvakariuose, būrimas bernvakariuose, veda renginius, prognozės renginių metu įmonėse, prognozės draugų ratui, autorinė knyga stebuklingas būrimo rutulys, prognozės dienai, prognozės mėnesiui, prognozės metams, prognozės visam gyvenimui, ligų diagnostika, negatyvo nuėmimas atskiru siansu, darbas su mirusiųjų pasauliu, netasakytų klausimų nėra, darbas su svareliu, veidrodžiu, aiškiaregystė, žvakių magija, ekstrasensė aiškiaregė daugiau...

Reklamos skelbimai spausdintame kataloge