Įmonių sąrašas

Dr. Gidas-ekstrasensas

Raigardo g. 47, 66226 Druskininkai
(8 608) 33221

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 608) 33221
El. paštas
Vadovas
Egidijus Mazintas

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Dddddddfff
2017.12.18
Labai patiko, atsako į visus klausimus, pataria,kaip elgtis, nuima prakeiksmus.Labai tolerantiškas, malonus žmogus.Jau išsipildė.Tikiuosi viskas išsipildys.
Naudingas (159)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Prakeikimų, apžavų ir nužiūrėjimų nuėmimas
Meilės ir šeimyninių santykių gerinimas
Praėjusiais metais pagal stebuklingas datas, 21 moteriškei padėjau susirasti gyvenimo draugą, o šiais
metais net 30 merginų rado savo mylimuosius
Dzūkijos ekstrasensas dr. Gidas gali pakeisti jūsų likimą. Vaidilos aiškiaregystė ir sensacingi atradimai: gėrį ir laimę atnešantys talismanai pagal pernai surastą senovinį baltų astrologinį zodiaką. Būrimas pagal gimimo dieną arba Dzūkijos menininko M. K. Čiurlionio 31 kūrinių kortų kaladę- telefonu arba skype: verslo ir šeimyninio gyvenimo apsauga, norite susirasti draugą(-ę), Meilės magija, patalpų energetinis išvalymas, sveikatos ir likimo analizė, išsivadavimas nuo prakeikimų, apžavų, nužiūrėjimo, kerų.

Žmonių apibūdinimas pagal fotografiją. Senosios ezoterikos paslaptys: senojo krašto pozityvioji magija, retorika, balso (dainavimo, garso) ir gydomosios dramos terapija, baltų apeigos ir ritualai su Vaidila, meno terapija, persikūnijimas iš neigiamos energijos į pozityviąją socializaciją, individualūs ir šeimyniniai priėmimai. Konsultacijos ir seminarai iš etninio, mitologinio ir parapsichologinio LDK žynių ir vaidilučių paveldo, taip pat M. K. Čiurlionio kūrinijos pritaikymas sveikatinimui, būrimui, laimingam likimui ir gyvenimo kokybei. SENIAUSIAS (365METAI) BŪRIMO SALONAS ŠALYJE.

Kaina 20 eurų, o pensininkams, studentams ir neįgaliesiems 15 eurų.

1. Dramų rinktinė „Pavasario garsai“, visas dramas autorius parašė ir pats jas pastatė su įvairiais kolektyvais.

2. Knyga „Socialinė gydomoji drama: edukaciniai etiudai“ kaip su taikomaisiais menais, dramos terapija autorius socializavo ir įtraukė į bendruomenę šimtus neįgaliųjų, padedamas jiems atsitiesti ir įeiti į bendruomenes, kaip pilnaverčiais piliečiais.

Seniausias 365 metų, būrimo salonas Ratnyčioje, Druskininkų priemiestyje.
daugiau...