Įmonių sąrašas

Buhaltera, UAB

Tilžės g. 170, A korpusas, III a., 301 k., 76290 Šiauliai

(8 601) 82216
Uždaryta dabar
13 metų veikloje
 El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 601) 82216
Direktorė
Stasė Pučkuvienė
Įmonės kodas
300501199
PVM kodas
LT100004315214

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-15.45

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Buhaltera, UAB

UAB “Buhaltera”, pagrindinė veikla, teikti buhalterinės apskaitos paslaugas bendrovėms, įmonėms, organizacijoms.
Bendrovės tikslas, optimaliai patenkinti klientų poreikius, prisitaikant prie jų veiklos specifikos.
Išplečiant sąvoką, buhalterinės paslaugos, rengiame veiklos analizes, konsultuojame kreditavimo ir kredito valdymo srityje.
Konsultuojame menedžmento (vidinės: gamybos, perdirbimo) apskaitos klausimais.
Pagal apskaitos paslaugų teikimo sutartį, įmonė atlieka pilną buhalterinę apskaitą, kompiuterine įranga „PRAGMA“ buhalterine programa.
Paslaugos kaina sutartinė, priklausomai nuo įmonės dydžio, veiklos specifikos, darbų pasiskirstymo.
Iš Jūsų pateikto sąrašo, rekomenduojame medžiagų (vidinę) apskaitą ir grynųjų pinigų, jei esate numatę jų cirkuliaciją, vesti bendrovės samdomam darbuotojui. Suteikiame visapusišką pagalbą ir konsultaciją sukuriant įvardintas sistemas. Pagal sutartį UAB „Buhaltera“ nedalyvauja užsakovo ekonominėje veikloje, tad negali pasirašyti nurašymo aktų ir kasos dokumentų. Visos kitos paslaugos teikiamos bendrovės. Pastoviai lankomasi „Mokesčių srauto“, „Pačiolio“, VMI rengiamuose tobulinimosi kursuose ir seminaruose. Įmonė teikia ataskaitas VMI, Sodrai, Muitinės, Statistikos departamentams.
Sudarant sutartis su naujais klientais, pirmuosius 3 bendradarbiavimo mėn. taikome minimalų mokestį 800 lt. plius PVM. Patirtis rodo, kad pakanka šio laikotarpio „išdirbti“ įmonės apskaitos sistemą. Klientui pageidaujant, pasirašoma konfidencialumo sutartis su UAB „Buhaltera“. Atskirai aptariama informacijos, pagal pobūdį ir svarbumą perdavimo būdai. Pirminiai apskaitos dokumentai perduodami ne rečiau kaip 1 kartą per mėn. iki sekančio mėn. 10 d. įgalioto asmens atvežant juo į UAB „Buhaltera“ ofisą. Jei pirminius dokumentus sudaro padaliniai, parduotuvės, skyriai jiems rengiami registrai, perdavimas vizuojamas. Bendrovė savo patalpose saugo tik darbinius dokumentus, sudarius ir patvirtinus ataskaitinio laikotarpio finansinę atskaitomybę, dokumentai paruošiami laikantis LR Dokumentų ir archyvų įstatymo ir perduodami įmonei, suteikus informaciją apie jų saugojimo terminus.
Už paslaugas užsakovas sumoka iki kito mėn. 10 d. bankiniu pervedimu arba grynaisiais į kasą. Terminas aptariamas individualiai su kiekvienu klientu.
Paslaugų kaina galima „pririšti“ prie įmonės rodiklių kurie betarpiškai, atspindi veiklos ir buhalterio darbo didėjimą arba mažėjimą. Tai galėtų būti keletas: darbuotojų skaičius, atliktų paslaugų skaičius ir t.t. Nusistačius atskaitos taškus, įsivertinus jų kitimo dydį, galima paslaugų kaina koreguoti.

Tikimės malonaus bendradarbiavimo.
daugiau...