Įmonių sąrašas

Elnio verslo centras, UAB

Vilniaus g. 72, 76283 Šiauliai
(8 41) 502404
Uždaryta dabar
9 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 41) 502404
El. paštas
Faksas
(8 41) 502403
Direktorius
Egidijus Varneckas
Įmonės kodas
302473026
PVM kodas
LT100007367011

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-16.30
Antradienis
8.00-16.30
Trečiadienis
8.00-16.30
Ketvirtadienis
8.00-16.30
Penktadienis
8.00-16.30

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Konsultuojame komercinės bei kitos teisės, finansų ir verslo klausimais
Padedame mūsų klientams, teikdami konsultacijas mokesčių planavimo ir įmonių tipo pasirinkimo, steigimo bei aptarnavimo klausimais
Kokybė yra pagrindinis mūsų veiklos principas, dėl to pas mus dirba patirtį turintys buhalteriai, apskaitininkai
Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas
Esame įsikūrę patogioje vietoje, prestižinėje Šiaulių miesto dalyje, Vilniaus gatvėje - visai šalia Prūdelio ir Talkšos ežero. Tai itin patogi strategine prasme vieta, kurią lengva pasiekti įvairių rūšių transportu, šalia įsikūrę įvairių įmonių ir organizacijų atstovybės, filialai. Greitas susisiekimas su miesto centru (pėsčiomis 10 minučių). Klientų ir lankytojų patogumui galimas automobilių parkavimas palei verslo centrą bei uždarame kieme.
Siūlome nuomotis biuro patalpas. Nuomos sąlygos itin lanksčios ir palankios klientams. Nuomos kaina priklauso nuo pasirinkto nuomoti ploto dydžio bei laikotarpio. Galimybė nuomoti sandėliavimo patalpas verslo centro kieme. Pastatas yra saugomas, visišką saugumą užtikrina moderni apsaugos aparatūra, bei saugos tarnybos darbuotojai.
Mes konsultuojame komercinės bei kitos teisės, finansų ir verslo klausimais. Mes padedame mūsų klientams, teikdami konsultacijas mokesčių planavimo ir įmonių tipo pasirinkimo, steigimo bei aptarnavimo klausimais. Mūsų filosofija paprasta: mes norime, kad mūsų klientų veikla būtų sėkminga. Mūsų tikslas - pasiūlyti praktinius spendimus, o ne bendro pobūdžio ar neatsakingus patarimus, padėti klientams vystyti savo verslą, taupyti lėšas ir pasiekti didesnės investuoto kapitalo grąžos, užtikrinant išlaidų efektyvumą. Daugelis mūsų klientų yra verslų savininkai ir kartu vadybininkai. Tokiais atvejais mes pageidaujame bendrauti tiesiogiai su tais asmenimis, kurie kontroliuoja verslą. Mes suprantame verslininkų mąstyseną, nes bendraujame su jais kasdien. Mes galime jiems padėti konstruktyviomis idėjomis ir būti vedliais per reglamentų ir biurokratijos pynes, su kuriomis susiduria visi verslai. Mes stengiamės suprasti mūsų klientų verslo visumą, jų tikslus ir uždavinius. Mes nesiekiame konkuruoti su didžiosiomis apskaitos firmomis ar juridinėmis kontoromis, kurios teikia puikias paslaugas, tačiau dažnai už palyginti didelę kainą. Mes esame kryptinga bei kūrybinga grupė praktikų, kurie įsigilina į mūsų verslo klientų veiklą, ir mūsų paslaugos neapsiriboja tik mokesčių konsultacijomis ir struktūrizavimu, bet apima ir verslo strateginį planavimą. Mes orientuojamės į įvairaus dydžio profesionalias firmas bei verslus. Mūsų paslaugų išskirtinis bruožas yra tai, kad jos paremtos asmeniniais kontaktais su mūsų biure ir už jo ribų dirbančiais profesionaliais specialistais.
Kokybė yra pagrindinis mūsų veiklos principas, dėl to pas mus dirba patirtį turintys buhalteriai, apskaitininkai. Pasiūlysime Jums abipusiai priimtinus paslaugų įkainius. Teikiamų paslaugų kaina nustatoma priklausomai nuo operacijų skaičiaus, ilgalaikio turto kiekio, darbuotojų skaičiaus ir kitų duomenų.Teikiamų paslaugų ratas platus: nuo pagrindinių apskaitos užduočių vykdymo iki sudėtingų ir reikalaujančių daugiau darbo taikomųjų darbų, tokių, kaip verslo planų rengimas.
Mūsų specialistai turi daug patirties, tvarkant buhalterinius dokumentus įvairaus dydžio verslams. Esame Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos nariai. Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas, tokias kaip: apskaita vedimas, apleistos buhalterijos sutvarkymas, konsultavimas buhalteriniais ir finansų valdymo klausimais, metinės finansinės atskaitomybės rengimas, avanso apyskaitų registravimas, pirkimų ir pardavimų sąskaitų registravimas, kasos dokumentų registravimas, ilgalaikio turto apskaita, darbo užmokesčio apskaičiavimas ir registravimas,banko dokumentų registravimas, kiekinė sandėlio apskaita, mokesčių apskaičiavimas, mokesčių ataskaitų ruošimas, statistinių ataskaitų ruošimas, vidinių finansinių ataskaitų ruošimas, paraiškų (bankams, draudimui ir pan.) pildymas, atstovavimas klientams (VMI, SODRA, JAR ir kt.), dokumentų pristatymas VMI ir “Sodrai” ir pan.
daugiau...

Paieškos žodžiai

patalpų nuoma, administracinės patalpos, patalpų nuoma biurams, patalpos biurams Šiauliuose, buhalterinė apskaita, buhalterinės apskaitos tvarkymas, apskaita, mokesčiai, mokesčių klausimai, buhalterinės paslaugos, buhalterinė apskaita, buhalterijos tvarkymas, apskaitos paslaugos, buhalterijos tvarkymas, buhalterinės paslaugos Šiauliuose, buhalterinė apskaita Šiauliuose, apskaita Šiauliuose, apskaitos tvarkymas, apleistos apskaitos tvarkymas, konsultavimas, seminarai, seminarų organizavimas, seminarų vedimas, mokymai, draudimas Šiauliuose, draudimo paslaugos, visos draudimo paslaugos, teisinės paslaugos, verslo teisė, konsultacijos, reikmenys gyvūnams, gyvūnų prekės, gyvūnų ėdalas, naminiai gyvūnai, naminių gyvūnų prekės, ZOO prekės, pavadėliai, antkakliai, rūbai šunims, žuvų maistas, kačių ėdalas, antiparazitinės priemonės, šampūnai šunims, žaislai šunims, žaislai katėms, šukos, pavadžiai, antkakliai, petnešos, skanėstai, dubenėliai, gultai, guoliai, veterinarija ir zootechnika, gyvūnų priežiūra, naminiai gyvūnai, gyvūnų prekės, prekės gyvūnams, šuns maistas, kačių maistas, šunų prekės, šunų pašaras, prekės gyvūnams Joniškyje, pašarai gyvūnams, pašarai naminiams gyvūnams, naminių gyvūnų reikmenys, psichologas, psichologinė pagalba Šiauliuose, psichologinė konsultacija, šeimos santykiai, psichologė, psichologai Šiauliuose, psichoterapeutė, šeimos santykių centras, šepečiai gyvūnams, šukos gyvūnams, narvai gyvūnėliams, transportavimo dėžės, akvariumai, kailio priežiūros priemonės daugiau...

Reklamos skelbimai spausdintame kataloge