Įmonių sąrašas

Aktuali apskaita, UAB

Tilžės g. 170-105, 76296 Šiauliai
(8 659) 63710
8 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 659) 63710
El. paštas
aktualiapskaita@gmail.com
Direktorė
Janina Ramanauskienė
Įmonės kodas
302549328

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Vytautas
2019.05.15
Labai patenkintas - dirba puikiai, greitai, neturiu jokių problemų, nes pats su dokumentais visiškai nedraugauju ir nenoriu, kad jie man rūpėtų. Puiki merginų komanda, dirba tikrai profesionaliai ir visada su nuotaika bei šypsena - malonu su tokiais žmonėmis bendrauti - rekomenduoju, sutvarkys tikrai, nesigailėsite :)
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į Aktuali apskaita, UAB

Thezis, Audito UAB

S. Žukausko g. 2D-301, 50118 Kaunas
 (8 37) 260613
    www.thezis.lt
Finansinių ataskaitų auditas
Profesionali buhalterinė apskaita
Konsultacijos bei kitos paslaugos

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

Dero, Šiaulių filialas, UAB
0 km | Tilžės g. 170-3, Šiauliai
Steigiame įmones, konsultuojame, rengiame steigimo dokumentus visų rūšių įmonių steigimui, įstatinio kapitalo būklės kitimo registravimui, veiklos papildymui, pavadinimo, adreso, akcininkų pasikeitimui. Atstovaujame klientą notarų biure, VĮ „Registrų centre“, bankuose.

Buhalterinė apskaita
Mokesčių apskaičiavimas ir deklaravimas valstybinėms įstaigoms, finansinių ataskaitų rengimas, apleistų buhalterinių dokumentų tvarkymas, konsultacijos buhalterinės apskaitos ir mokesčių klausimais, įmonių finansinės būklės analizė ir įvertinimas.

Verslo konsultacijos
Konsultuojame įmonių steigimo, pardavimo, pertvarkymo, likvidavimo, teisinės formos (UAB, VšĮ, MB, IĮ ir kt.) parinkimo klausimais.
Verslo planai ir investiciniai projektai.
Rengiame verslo planus, investicinius projektus, pildome paraiškas ES fondų paramai gauti, banko kreditams, įmonės veiklos reorganizavimui.

Gyventojų pajamų ir turto deklaravimas
Konsultuojame mokestiniais klausimais, padedame pildyti ir pateikti visas reikiamas deklaracijas Valstybinei mokesčių inspekcijai.

0,4 km | Varpo g. 53A, Šiauliai
Audito paslaugos
Apskaitos paslaugos
Konsultacijos apskaitos ir mokeščių klausimais
Esame audito ir apskaitos paslaugų įmonė įsikūrusi Šiauliuose, teikianti paslaugas visoje Lietuvoje.
1 km | Tilžės g. 118, 3 a., Šiauliai
Buhalterinės paslaugos
Praėjusio laikotarpio apskaitos tvarkymas
Konsultacijos ir kitos paslaugos
ADT apskaita – teikia visas buhalterinės paslaugas smulkioms (pagal individualią veiklą) ir vidutinėms įmonėms Šiauliuose ir Šiaulių apskrityje. Gali kreiptis įmonės iš Joniškio, Radviliškio, Kelmės, Pakruojo, Naujosios Akmenės, Kuršėnų, Telšių.
Teikiame išskirtinę paslaugą - buhalterijos tvarkymą nuotoliniu būdu.
Tvarkome naujų ir netvarkingų įmonių buhalterinę apskaitą, vedame praėjusio laikotarpio ataskaitas. Pildome deklaracijas: GPM 308 - metinė gyventojų pajamų deklaracija ir FR0001 - metinė gyventojų turto deklaracijas.
Konsultuojame visais buhalterijos klausimais tiek fizinius, tiek juridinius asmenis!
0,5 km | Vilniaus g. 100, Šiauliai
Apskaitos paslaugos
Įmonių steigimas, pertvarkymas, pardavimas
Konsultacijos ir kitos paslaugos
Esame apskaitos paslaugų įmonė, įsikūrusi Šiauliuose, tvarkanti įmonių, esančių visoje Lietuvoje, apskaitą. Atsižvelgdami į jūsų poreikius ir galimybes, turimus resursus ir nusistovėjusią tvarką, kiekvienam iš jūsų siūlome individualų bendradarbiavimo modelį, paremtą pagarba ir pasitikėjimu. Teikiamų paslaugų kaina priklauso nuo įmonės dydžio, darbuotojų skaičiaus, apskaitos dokumentų kiekio bei kitų sąlygų.
Galime pilnai tvarkyti jūsų buhalterinę apskaitą, galime atlikti tik vyr. buhalterio funkcijas, galime atlikti tik tam tikrus buhalterinius darbus – tai priklauso nuo jūsų poreikių.
Jūsų bendrovei nereikės investuoti į buhalterinės apskaitos programą, buhalterio darbo vietą – kompiuterį, baldus, patalpų nuomą, kanceliarijos prekes. Jums nekels rūpesčių jūsų buhalterio išėjimas iš darbo, jo liga ar atostogos, jums nereikės gaišti laiko pokalbiuose su pretendentais užimti buhalterio vietą. Jūs nepatirsite socialinio draudimo įmokų, darbuotojų skatinimo, kvalifikacijos kėlimo išlaidų. Visus šiuos rūpesčius ir su jais susijusias išlaidas galite palikti mums.
0,5 km | Vytauto g. 110-1, Šiauliai
Individuali buhalterinė apskaita – atsižvelgiant į Jūsų poreikius
Tvarkome apleistą buhalterinę apskaitą
Konsultuojame apskaitos, mokesčių, darbo santykių ir GPAIS klausimais
Rengiame metines pajamų deklaracijas gyventojams
Paruošiame finansines ataskaitas
Atliekame finansinių ataskaitų auditą
Teikiame mokesčių optimizavimo paslaugos
Veiklą pradėjome dviese – ekonomikos studijų draugės – Jurgita Navikienė (vėliau tapau atestuota auditore, www.navikiene.lt) ir Ina Šiaulienė. Vėliau subūrėme stiprią komandą. Mūsų supratimu: Buhalterija – nėra ir nebus verslas, tiesiog mus samdo kaip aukščiausio lygio profesionalus ir mes atsakingai dirbame kiekvieno kliento labui. Maža to, santykis su kiekvienu klientu pirmiausia grįstas abipusiu pasitikėjimu. Drąsiai siūlome geriausius sprendimus dėl buhalterinės ir mokesčių apskaitos. Pritaikome mokesčių lengvatas. Tačiau netoleruojame neatsakingumo, mokesčių slėpimo, juodosios buhalterijos.

Įsibėgėjus mūsų veiklai, prisijungė visa eilė nuostabių mūsų kolegių – Daiva, Dainora, Vaiva, Judita. Esame tvirtas branduolys – nuolat keliame kvalifikaciją, diskutuojame, rūpinamės kiekvienu klientu.

Vertiname savo teikiamas paslaugas, todėl ir mūsų klientai mus vertina ir sutinka mokėti mūsų įdėtas pastangas vertą kainą.

0,6 km | A. Mickevičiaus g. 13-3, Šiauliai
UAB „ Vidurkis“ teikia visas buhalterinės apskaitos paslaugas smulkioms ir vidutinėms įmonėms.Padedame kurti verslą, pradedant įmonės įregistravimų ir baigiant plėtra į užsienio šalis. Turime patirties sprendžiant ES ir trečiųjų šalių (Rusija, Ukraina, Vokietija, JAV ir t.t.) mokesčių klausimus. Buhalterinės apskaitos paslaugos teikiamos pagal šalių pasirašytą buhalterinių paslaugų teikimo sutartį. Paslaugos kaina priklauso nuo Jūsų verslo intensyvumo ir dokumentų kiekio, kuris vertinamas kiekvieną mėnesį pagal faktišką darbų krūvį. Bet kuriuo atveju mūsų kainodaros sistema leis Jums neišleisti nė vieno Euro daugiau negu reikia.
Revaita, UAB
2,8 km | Pramonės g. 21, Šiauliai
Buhalterinės apskaitos paslaugos-mažoms ir vidutinėm įmonėms
Sutvarkome apleistą buhalteriją
Finansų valdymas ir kontrolė
PVM susgrąžinimas iš ES šalių
Esame buhalterinės apskaitos paslaugų įmonė, veikianti nuo 2009metų - tvarkome mažų ir vidutinių įmonių buhalterinę apskaitą, konsultuojame mokesčių klausimais.
Taupydamos pinigus, planuodamos išlaidas, mažos ir vidutinės įmonės paveda buhalterinę apskaitą tvarkyti mums, apskaitą vedančiai įmonei. Mūsų klientai yra iš visos Lietuvos.
Nes skirtingai nei samdydami buhalterio pareigoms fizinį asmenį, sutaupo papildomai:
darbdavio mokamus socialinio draudimo (30,98 proc.) mokesčius;
garantinio fondo mokesčius ( 0,2 proc.);
išlaidas darbo vietos kūrimui, buhalterio kvalifikacijai kelti ir kt.
nebus problemų dėl buhalterio atostogų, ligos, atleidimo iš darbo
mokėsite tik už atlikto darbo kiekį(jei buhalterinės apskaitos dokumentų sumažėja, mūsų paslaugų kaina atitinkamai mažėja)
galime atvykti pasiimti dokumentų į jūsų įmonę
Jūsų patogumui teikiame visas reikiamas įmonės buhalterinės apskaitos paslaugas:
buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės, mokestinės atskaitomybės sudarymo;
tvarkome netvarkingas įmonių apskaitas;
atstovavimas visose valstybinėse institucijose (Mokesčių inspekcija, Sodra ir t.t.),
Esame lankstūs, prisitaikome prie kliento poreikių
Įsigilinę į kliento įmonės veiklą, galime pateikti pasiūlymus optimizuojančius įmonės sąnaudas- kas šiuo metu yra ypač aktualu visiem verslininkam.
Atsakome už savo darbą, finansinės atskaitomybės pateikimą Valstybinei mokesčių inspekcijai, įmonės veiklos ataskaitų pateikimą Valstybiniam Socialinio draudimo fondui (Sodrai), Statistikos departamentui ir kitiems.
Teikiame ataskaitas ministerijoms už ES param
UAB REVAITA apdraudusi savo veiklą civilinės atsakomybės bendrosios civilinės atsakomybės draudimu. Jūs galite drąsiai patikėti savo įmonės buhalterinę apskaitą mūsų įmonei.
Korektas, UAB
2,2 km | Sodo g. 35B, Šiauliai
Buhalterinės apskaitos paslaugos - mažoms ir vidutinėms įmonėms, ūkininkams
Praėjusių laikotarpių apskaitos greitas ir profesionalus sutvarkymas
Vyriausio buhalterio konsultacijos ir paslaugos
UAB „Korektas“ pagrindinė veiklos kryptis – buhalterinės apskaitos paslaugos.

Kvalifikuoti buhalteriai sutvarkys Jūsų įmonės apskaitą, užpildys ir pateiks visas reikalingas deklaracijas, atstovaus Jūsų įmonę valstybinėse institucijose.

Mūsų įmonė konsultuoja pradedančius buhalterius, teikia vyriausio buhalterio paslaugas įmonėms, kurios pačios suveda pirminius apskaitos dokumentus.

Greitai ir profesionaliai sutvarkome praėjusių laikotarpių apskaitą. Mes pilnai atsakome už savo atliekamą darbą ir užtikriname, kad paslaugos bus atliktos laiku ir profesionaliai.

Buhalterinių paslaugų kaina tiesiogiai priklauso nuo įmonės veiklos apimčių, pirminių dokumentų skaičiaus, darbuotojų skaičiaus, pasirinkto apskaitos modelio ir t.t. Sumažėjus dokumentų kiekiui, Jūs mokėsite už faktiškai atliktus darbus.
Elnio verslo centras, UAB
1,2 km | Vilniaus g. 72, Šiauliai
Konsultuojame komercinės bei kitos teisės, finansų ir verslo klausimais
Padedame mūsų klientams, teikdami konsultacijas mokesčių planavimo ir įmonių tipo pasirinkimo, steigimo bei aptarnavimo klausimais
Kokybė yra pagrindinis mūsų veiklos principas, dėl to pas mus dirba patirtį turintys buhalteriai, apskaitininkai
Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas
Esame įsikūrę patogioje vietoje, prestižinėje Šiaulių miesto dalyje, Vilniaus gatvėje - visai šalia Prūdelio ir Talkšos ežero. Tai itin patogi strategine prasme vieta, kurią lengva pasiekti įvairių rūšių transportu, šalia įsikūrę įvairių įmonių ir organizacijų atstovybės, filialai. Greitas susisiekimas su miesto centru (pėsčiomis 10 minučių). Klientų ir lankytojų patogumui galimas automobilių parkavimas palei verslo centrą bei uždarame kieme. Mes konsultuojame komercinės bei kitos teisės, finansų ir verslo klausimais. Mes padedame mūsų klientams, teikdami konsultacijas mokesčių planavimo ir įmonių tipo pasirinkimo, steigimo bei aptarnavimo klausimais. Mūsų filosofija paprasta: mes norime, kad mūsų klientų veikla būtų sėkminga. Mūsų tikslas - pasiūlyti praktinius spendimus, o ne bendro pobūdžio ar neatsakingus patarimus, padėti klientams vystyti savo verslą, taupyti lėšas ir pasiekti didesnės investuoto kapitalo grąžos, užtikrinant išlaidų efektyvumą. Daugelis mūsų klientų yra verslų savininkai ir kartu vadybininkai. Tokiais atvejais mes pageidaujame bendrauti tiesiogiai su tais asmenimis, kurie kontroliuoja verslą. Mes suprantame verslininkų mąstyseną, nes bendraujame su jais kasdien. Mes galime jiems padėti konstruktyviomis idėjomis ir būti vedliais per reglamentų ir biurokratijos pynes, su kuriomis susiduria visi verslai. Mes stengiamės suprasti mūsų klientų verslo visumą, jų tikslus ir uždavinius. Mes nesiekiame konkuruoti su didžiosiomis apskaitos firmomis ar juridinėmis kontoromis, kurios teikia puikias paslaugas, tačiau dažnai už palyginti didelę kainą. Mes esame kryptinga bei kūrybinga grupė praktikų, kurie įsigilina į mūsų verslo klientų veiklą, ir mūsų paslaugos neapsiriboja tik mokesčių konsultacijomis ir struktūrizavimu, bet apima ir verslo strateginį planavimą. Mes orientuojamės į įvairaus dydžio profesionalias firmas bei verslus. Mūsų paslaugų išskirtinis bruožas yra tai, kad jos paremtos asmeniniais kontaktais su mūsų biure ir už jo ribų dirbančiais profesionaliais specialistais.
Kokybė yra pagrindinis mūsų veiklos principas, dėl to pas mus dirba patirtį turintys buhalteriai, apskaitininkai. Pasiūlysime Jums abipusiai priimtinus paslaugų įkainius. Teikiamų paslaugų kaina nustatoma priklausomai nuo operacijų skaičiaus, ilgalaikio turto kiekio, darbuotojų skaičiaus ir kitų duomenų. Teikiamų paslaugų ratas platus: nuo pagrindinių apskaitos užduočių vykdymo iki sudėtingų ir reikalaujančių daugiau darbo taikomųjų darbų, tokių, kaip verslo planų rengimas.
Mūsų specialistai turi daug patirties, tvarkant buhalterinius dokumentus įvairaus dydžio verslams. Esame Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos nariai. Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas, tokias kaip: apskaita vedimas, apleistos buhalterijos sutvarkymas, konsultavimas buhalteriniais ir finansų valdymo klausimais, metinės finansinės atskaitomybės rengimas, avanso apyskaitų registravimas, pirkimų ir pardavimų sąskaitų registravimas, kasos dokumentų registravimas, ilgalaikio turto apskaita, darbo užmokesčio apskaičiavimas ir registravimas,banko dokumentų registravimas, kiekinė sandėlio apskaita, mokesčių apskaičiavimas, mokesčių ataskaitų ruošimas, statistinių ataskaitų ruošimas, vidinių finansinių ataskaitų ruošimas, paraiškų (bankams, draudimui ir pan.) pildymas, atstovavimas klientams (VMI, SODRA, JAR ir kt.), dokumentų pristatymas VMI ir “Sodrai” ir pan.
19,4 km | Dariaus ir Girėno g. 30, Radviliškis
Įmonių steigimas, smulkiam ir vidutiniam verslui
Sutarčių rengimas, buhalterinės paslaugos
Mokesčių konsultacijos ir administravimas
UAB,,Išmanioji apskaita" siūlomos paslaugos smulkiam ir vidutiniam verslui:
Buhalterinė apskaita
Įmonių steigimas
Mokesčių konsultacijos ir administravimas
Teisinės paslaugos
Įstatinio kapitalo didinimas ir mažinimas
Sutarčių rengimas
Apskaita ūkininkams

19 km | Povyliaus g. 1, Radviliškis
Buhalterinė apskaita
Įmonių steigimas
Konsultacijos
UAB "Milde" - įmonė, teikianti profesionalias visų teisinių formų įmonių buhalterinės apskaitos, taip pat įmonių steigimo bei konsultavimo buhalterinės apskaitos klausimais paslaugas.
Dero, Raseinių filialas, UAB
62,7 km | Vilniaus g. 115, 2 a., Raseiniai
Steigiame įmones, konsultuojame, rengiame steigimo dokumentus visų rūšių įmonių steigimui, įstatinio kapitalo būklės kitimo registravimui, veiklos papildymui, pavadinimo, adreso, akcininkų pasikeitimui. Atstovaujame klientą notarų biure, VĮ „Registrų centre“, bankuose.

Buhalterinė apskaita
Mokesčių apskaičiavimas ir deklaravimas valstybinėms įstaigoms, finansinių ataskaitų rengimas, apleistų buhalterinių dokumentų tvarkymas, konsultacijos buhalterinės apskaitos ir mokesčių klausimais, įmonių finansinės būklės analizė ir įvertinimas.

Verslo konsultacijos
Konsultuojame įmonių steigimo, pardavimo, pertvarkymo, likvidavimo, teisinės formos (UAB, VšĮ, MB, IĮ ir kt.) parinkimo klausimais.
Verslo planai ir investiciniai projektai.
Rengiame verslo planus, investicinius projektus, pildome paraiškas ES fondų paramai gauti, banko kreditams, įmonės veiklos reorganizavimui.

Gyventojų pajamų ir turto deklaravimas
Konsultuojame mokestiniais klausimais, padedame pildyti ir pateikti visas reikiamas deklaracijas Valstybinei mokesčių inspekcijai.

38,7 km | Vilniaus g. 23-11, Joniškis
Buhalterinių paslaugų įmonė, kurioje dirba turintis 25 metų buhalterinio darbo stažą. Buhalterinės apskaitos paslaugos (nuo pirminio dokumento iki finansinės atskaitomybės, atstovavimą VMI, Sodroje, Registrų centre). Jūsų įmonės buhalterinę apskaitą tvarkysime savo biure. Suteiksime Jums kvalifikuota konsultaciją buhalterinės apskaitos bei mokesčių klausimais.
tvarkymas
41,1 km | Birutės g. 4, Kelmė
Įmonių steigimas, pertvarkymas ir kt.
Paramos paraiškų, verslo planų ruošimas
Konsultacijos verslo ir turizmo klausimais
Patalpų nuoma arba konferencijos salės nuoma
Vertimo paslaugos
Turizmo, gido paslaugos
Prekyba suvenyrais
Spausdinimas, kopijavimas, skenavimas
Pramogų ir poilsio organizavimas
Seminarų, mokymų organizavimas
Kelmės turizmo ir verslo informacijos centras – pagrindinė institucija Kelmės rajone, teikianti nemokamas viešąsias paslaugas pradedantiems verslą ir jį plėtojančioms įmonėms bei informuojanti turistus ir Kelmės rajono svečius apie turizmo paslaugas, lankytinas Kelmės krašto vietoves ir objektus.
Teikiamos paslaugos:
TURIZMO: informacijos teikimas, maršrutų sudarymas, ekskursijų organizavimas, gido paslaugos, bilietų užsakymas ir kt.
VERSLO: konsultacijos verslo pradžios, verslo planavimo, mokesčių valdymo, buhalterinės apskaitos tvarkymo, paramos verslui ir kitais klausimais, dokumentų rengimas ( įmonių steigimo, pertvarkymo, įstatų keitimo, įstatinio kapitalo didinimo / mažinimo, JAR formų užpildymo ir kt.), buhalterinės apskaitos tvarkymas, verslo planų ir projektų rengimas, paraiškų užpildymas ir kt.
BIURO: spausdinimas, kopijavimas, skenavimas, vizitinių kortelių gamyba, tekstų vertimas (anglų / lietuvių, lietuvių / anglų) ir kt.
MOKYMŲ: verslumo, buhalterijos, užsienio kalbų, darbų saugos, gaisrinės saugos ir kt.
NUOMOS: konferencinės salės, biuro patalpų, įrangos ir kt.
110,5 km | Kęstučio g. 22, Šakiai
Buhalterinė apskaita nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės
Vyriausiojo buhalterio funkcija
buhalterija, buhalterinė apskaita, buhalterinė apskaita Šakiuose, buhalterinės paslaugos, apskaitos paslaugos, buhalterinės apskaitos paslaugos, buhalterinės apskaitos paslaugos Šakiuose, buhalterinės paslaugos Šakiuose, ES projektų rašymas, ūkininkų apskaita, ES projektai, įmonių steigimas, dvejybinė apskaita, kaimo bendruomenių apskaita, projektų rašymas
110,2 km | Nepriklausomybės g. 4, 2 aukštas, Šakiai
Tvarkome įmonių ir ūkininkų buhalterinę apskaitą
Sutvarkome apleistą buhalteriją
Keičiame įstatinį kapitalą
Padedame ūkininkams paruošti dokumentus banko paskoloms gauti
Konsultuojame mokesčių ir apskaitos organizavimo klausimais
Konsultuojame įmonės steigimo klausimais
Užpildome metinę pajamų mokesčio deklaraciją;
Ruošiame įmonės vidaus dokumentus (įsakymus, sutartis, taisykles ir kita)
apskaita, buhalterinė apskaita, buhalterinė apskaita vilniuje, buhalterinė apskaita Šakiai, buhalterinė apskaita Šakiuose, ūkininkų apskaita, apleista buhalterija, buhalterija, įmonių steigimas, apskaitos programos, personalo apskaita, darbo užmokesčio apskaita, sutarčių rengimas, įmonės vidaus taisyklės, įmonių apskaita, įmonių apskaitos tvarkymas