Liste der Unternehmen

DINETA, UAB

Kuršių g. 7 (Šilainiai), 48107 Kaunas
(+370) 37234437
Atsidarys 8.00
16 Jahre Tätigkeit
Google mapswaze
Google mapswaze

Routenplaner:

Adresse aussuchen:
Adresse aussuchen:

Filiale

Alle Adressen anzeigen

Unternehmenskontakte

Tel.
(+370) 37234437
Webseite
Webseite
Direktorius
Edvardas Remeika
Firmenkode
301510614
MWS Kode
LT100005121817
Datum der Registrierung
2008.01.10
Angestellte
26 Mitarbeiter (versichert)
Durchschnittseinkommen
2207,29 € (2024 Februar) mehr information

Arbeitszeit

Montag
8.00-17.00
Dienstag
8.00-17.00
Mittwoch
8.00-17.00
Donnerstag
8.00-17.00
Freitag
8.00-17.00

Kommentare

Bewertung:
0 (mindestens 80 Zeichen)
Edita Barčaitienė, apskaitininkė UAB "Prosport.lt"
2021.02.11
DINETA.app mobilioji aplikacija mūsų įmonėje perpus palengvina ir pagreitina darbus. Esame išbandę perkėlimų tikrinimą bei kūrimą, taip pat atliekant prekių grupių inventorizacijas. Ši programėlė ypatingai patogi ir efektyvi, nes sukūrus perkėlimą, nebereikia paruošti kaupiklio ir vežti jį į parduotuves, o tai užtrunka nemažai laiko. Įkėlus perkėlimą į DINETA.web, jis iš karto atsiranda DINETA.app ir kolega gali tuoj pat tikrintis prekes, nereikia laukti valandos ar daugiau kol gaus įrankį, reikalingą prekių tikrinimui. Dokumentas sukuriamas ir iš karto jau galime atlikti reikalingus veiksmus. Be to, su DINETA.app atliekant inventorizaciją darbo efektyvumas taip pat padidėja perpus. Kai anksčiau reikėdavo laukti kol kaupiklis sukels duomenis į DINETA.web, dabar, tikrinant su DINETA.app, dokumentas į DINETA.web persikelia iš karto, vieno mygtuko paspaudimu.
Nützlich (1)
Bericht
Rasa Pacenkienė, Vykdomoji direktorė UAB "Svaita"
2019.06.06
Naudodami DINETA programų visumą – ekosistemą – pasiekiame didelio veiklos efektyvumo ir rezultatyvumo, o tai yra viena svarbesnių sėkmės dedamųjų mūsų įmonėje. DINETA.retail pagalba labai intensyviai eksploatuojame automatinius užsakymus ir formuojame bei valdome individualius asortimentus parduotuvėms. Džiaugiamės rezultatu: optimizavome bei labai sumažinome prekių likučius parduotuvėse, o atsilaisvinusią vietą užpildėme optimaliu asortimentu – taip mažos parduotuvės įgijo didelį patrauklumą ir tapo pirkėjų pirmuoju pasirinkimu. Galime lanksčiau reaguoti į rinkos poreikius naujienoms, nes nėra sudėtinga įvesti naujas prekes, taip pat panaikinti iš asortimento mažo apyvartumo prekes. DINETA.analitika pagalba atliekame detalią, giluminę įvairiausių duomenų analizę: kaip rezultatyviai vyksta prekių akcijos ir kaip tai vyksta skirtingose parduotuvėse, ir t.t. Duomenį analitiką naudojame labai plačiai, įvairiais pjūviais ir savo sprendimus grindžiame ja.
Nützlich (0)
Bericht
Stanislava Motiejūnienė, Direktorė ir vyr. finansininkė, UAB "Verstena"
2019.05.08
DINETA.web, kuri turi labai platų funkcionalumų spektrą, o tai labai palengvina darbą su buhalterine apskaita. Nuo 2010 metų DINETA.web programą įdiegiau dar penkiose įmonėse. Šių įmonių vadovai susipažinę su DINETA darbo principais ir sistemos galimybėmis yra labai patenkinti. Galimybė gauti ataskaitas įvairiais pjūviais bei daugybe funkcijų leidžia rasti klaidas ir jas sparčiai ištaisyti. Man asmeniškai, turint didelę darbo patirtį apskaitoje ir dirbančiai su daugybe buhalterinių programų, labai džiugina aptarnavimas. Iškilus bet kokiam neaiškumui, pagalbą iš DINETA konsultantų gauni labai greitai ir aiškiai, tiesiog konsultantei paaiškinant savo situaciją, turiu galimybę tuo pat metu viską pati matyti. Tai labai padeda sparčiai tobulėti ir efektyviai spręsti problemas.
Nützlich (0)
Bericht
mehr information...


Statistik der Besuche
Aktualisierung
Sag's weiter