Įmonių sąrašas

DINETA, UAB

Kuršių g. 7 (Šilainiai), 48107 Kaunas
(8 37) 234437
Uždaryta dabar
11 metų veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 37) 234437
Tinklalapis
Tinklalapis
El. paštas
Direktorius
Edvardas Remeika
Įmonės kodas
301510614
PVM kodas
LT100005121817

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Stanislava Motiejūnienė, Direktorė ir vyr. finansininkė, UAB "Verstena"
2019.05.08
DINETA.web, kuri turi labai platų funkcionalumų spektrą, o tai labai palengvina darbą su buhalterine apskaita. Nuo 2010 metų DINETA.web programą įdiegiau dar penkiose įmonėse. Šių įmonių vadovai susipažinę su DINETA darbo principais ir sistemos galimybėmis yra labai patenkinti. Galimybė gauti ataskaitas įvairiais pjūviais bei daugybe funkcijų leidžia rasti klaidas ir jas sparčiai ištaisyti. Man asmeniškai, turint didelę darbo patirtį apskaitoje ir dirbančiai su daugybe buhalterinių programų, labai džiugina aptarnavimas. Iškilus bet kokiam neaiškumui, pagalbą iš DINETA konsultantų gauni labai greitai ir aiškiai, tiesiog konsultantei paaiškinant savo situaciją, turiu galimybę tuo pat metu viską pati matyti. Tai labai padeda sparčiai tobulėti ir efektyviai spręsti problemas.
Naudingas (0)
Pranešti
Ignas Juzelskis, Direktorius, UAB "Ignasta"
2019.04.03
"DINETA.web mus nustebino savo paprastumu ir didžiulėmis galimybėmis. Viena programa vienu metu galėjome valdyti buhalterinės apskaitos, lojalumo, sandėlio valdymo, akcijų funkcionalumus. Kitas svarbus dalykas, kurį pastebėjome, kad patys įmonės darbuotojai galėjo susikurti jiems reikalingas ataskaitas, kurios kitose VVS būdavo arba standartizuotos, arba tekdavo atskirai už jas susimokėti ir taip patirti papildomų išlaidų. Taigi, Dinetos pagalba įmonėje paspartėjo darbas, sumažėjo kaštai už programų priežiūrą, palengvėjo personalo apmokymai, supaprastėjo IT ūkis."
Naudingas (0)
Pranešti
Danutė Doškienė, Vyr.finansininkė, UAB "Remedija"
2019.03.04
DINETA.web labai palengvina kelią iki finansinės atskaitomybės. Kiekvienu momentu galima pasitikrinti pirkėjų ir tiekėjų skolas, atsiskaitymų balansą, atsargų likučius. Banko išrašus importuoju, o tai sutaupo darbo laiką. Be šios sistemos, manau, būtų neįmanoma apskaita pagal kiekvieną poziciją.
Naudingas (0)
Pranešti
daugiau...
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Online verslo valdymo sistemos: DINETA.web, DINETA.pos, DINETA.retail ir kt.
Sistemų aptarnavimas ir programavimo darbai
Debesies apskaita, buhalterinių paslaugų teikimas
DINETA įmonių grupė, kurią sudaro UAB DINETA, UAB Dineta Informacinės Sistemos ir UAB Mokas IT, teikia online verslo valdymo sprendimus: internetinė buhalterinės apskaitos programa DINETA.web, programėlė DINETA.app, DINETA darbo užmokesčio programa, kasos programa DINETA.pos, tiekimo grandinės valdymo sistema DINETA.retail, verslo analitika DINETA.analitika, medicinos laboratorijoms specializuota IS DINETA.lab, CRM sprendimai ir kt.
Sistemoms taikomas aptarnavimas bei konsultacijos techniniais sistemų naudojimosi klausimais bei programavimo darbai. DINETA verslo valdymo sprendimus naudoja: APB „Apranga“, UAB „Vaga“, AB „Lietuvos paštas“, UAB „Eiginta“, UAB „Kesko Senukai Lithuania“, UAB „Aljansas AIBĖ“ ir daugelis kitų.
daugiau...