Įmonių sąrašas

Vitėja, MB

Vingio g. 1, 71113 Šakiai
(8 677) 55144
1 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 677) 55144
Telefonas
(8 607) 50911
El. paštas
Direktorė
Vita Valaitienė
Įmonės kodas
304827954
Registracijos data
2018.04.16

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Statinių projektavimas
Gerbūvio projektavimas
Statybos darbų užbaidimo deklaracijų parengimas ir pateikimas IS Infostatyba
Gyvenamųjų, visuomeninių, administracinių,, pagalbinio ūkio pastatų projektavimo ir rekonstravimo techniniai darbo projektai, gerbūvio sutvarkymo projektai, atliekami visoje Lietuvoje.

MB "VITĖJA" nuo pat įkūrimo dienos gali pasiūlyti kvalifikuotas ir kokybiškas paslaugas, projektuojant ar rekonstruojant pastatus.

Įmonė siūlo kvalifikuotų bei atestuotų darbuotojų, galinčių atlikti visų statinio dalių projektavimo darbus (architektūra, konstrukcijos, šildymas, vėdinimas ir oro kondicionavimas, vandentiekis ir nuotekų šalinimas ir kt.).

Nuo pat savo veiklos pradžios bendrijoje siekiama palengvinti savo klientų (privačių asmenų ir organizacijų) kasdienybę, turint bendrą tikslą, suteikiant jiems kokybiškas ir savalaikes paslaugas. Glaudaus specialistų ir klientų bendradarbiavimo dėka randami racionaliausi ir optimaliausi architektūriniai sprendimai siekiant geriausių rezultatų.

Didžiausias MB „VITĖJA“ privalumas – patikimi, šiuolaikiški bei kokybiški projektai.

Taip pat įmonė padeda savo, ir kitiems klientams užpildyti ir pateikti per IS infostatyba pranešimus apie statybos darbų pradžią, statybos darbų užbaigimo deklaracijas. Mums rūpi, kad klientas taupytų savo laiką, turėtų kuo mažiau rūpesčių ir nepatogumų tvarkantis tiek statinio projektavimo, tiek statybos darbų užbaigimo dokumentus. Mes savo paslaugomis galime lydėti jus visą statybų laikotarpį, iki statinio įregistravimo Nekilnojamojo turto registre.
daugiau...