Įmonių sąrašas

Varėnos knyga, UAB

Laisvės g. 1, 65184 Varėna
(8 310) 52324
24 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 310) 52324
Tinklalapis
www.varenos-knyga.lt
El. paštas
varenos.knyga@gmail.com
Direktorė
Živilė Tamulienė
Įmonės kodas
184552774
PVM kodas
LT845527716
Registracijos data
1995.07.20
Darbuotojai
3 darbuotojai (apdraustieji) daugiau...

Veiklos aprašymas

UAB „Varėnos knyga“ - tai mažmeninės prekybos įmonė, kuri prekiauja knygomis, mokyklinėmis pratybomis ir vadovėliais, naudotomis knygomis, kanceliarinėmis prekėmis, buhalteriniais blankais, loterijos bilietais, stalo žaidimais ir žaislais, suvenyrais bei Varėnos krašto tautodailininkų dirbiniais. Teikia kopijavimo ir faksogramų siuntimo paslaugas.

Knygyne galima įsigyti dovanų čekių ir juos panaudoti galima per 3 mėn. Mokyklines pratybas ir vadovėlius bei kitas knygas gali užsakyti iš anksto tiek pavieniai pirkėjai, tiek ir įmonės ar organizacijos.

Prekiaujama plačiu, nuolat atnaujinamu įvairių knygų bei kitų spaudinių asortimentu, kuris tikrai patenkins net ir išrankaus pirkėjo skonį. Čia kiekvienas ras ką nors įdomaus. Rajono gyventojai bei svečiai gali įsigyti aukštos kokybės kanceliarinių, raštinės prekių, tinkamų asmeninėms ar verslo dovanoms, paveikslų reprodukcijų albumų, foto albumų, taip pat įvairių krašto menininkų darbų, suvenyrų, medžio, molio, vytelių dirbinių, paveikslų.

Knygyne rasite ir loterijos „Perlas“ bilietų terminalą, galėsite įsigyti momentinių loterijų bilietus. Čia pat prekiaujama ir įvairioms progoms skirtais sveikinimo atvirukais su vokais.

Čia teikiamos kopijavimo ir faksogramų siuntimo paslaugos.

Maloniai kviečiame apsilankyti!
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas