Įmonių sąrašas

Vairavimo mokykla, V. Jalinsko IĮ

J. Basanavičiaus g. 72, Kybartai, 70424 Vilkaviškio r.

(8 654) 03417
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 654) 03417
Tinklalapis
www.jalinskomokykla.lt

Vairavimo mokykla, V. Jalinsko IĮ

Išrinkta geriausia 2014 metų vairavimo mokykla Lietuvoje !
Mūsų įmonė užsiimanti „B“ kategorijos transporto priemonių pirminiu mokymu savo veiklą pradėjo 2006 m,o 2011 m. mums suteikta teisė šią veiklą vykdyti neribotam laikui.
Per 9 veiklos metus įmonė sugebėjo užimti vieną aukščiausių pozicijų tarp Marijampolės apskrities vairavimo mokyklų. Šiuo metu vairavimo mokykla veikia Vilkaviškyje ir Kybartuose. Įmonės veikla plečiasi, todėl įmonė artimiausioje ateityje planuoja plėsti vairavimo mokyklų tinklą ir kituose miestuose.
Vairavimo mokyklos šiuolaikiškai įrengtose patalpose Kybartuose K. Donelaičio gimnazijoje ir Vilkaviškyje S. Nėries pagrindinėje mokykloje. Mokant naudojamos vaizdingos informatyvios mokymo priemonės, mokoma naujausių kelių eismo taisyklių, egzaminų bilietų kompiuterio programa.
Atsižvelgdami į tai, kad VĮ „Regitra“ egzaminuoja 6 VW Golf , visiškai atnaujinome automobilių parką, mokoma naujais 6 VW Golf ir 5 VW Golf markės automobiliais, tad mokiniams yra lengviau pasiruošti egzaminui.
Teoriją dėsto ir praktinio vairavimo užsiėmimus veda tikri savo srities žinovai ir profesionalai. Nauji dėstytojai ir instruktoriai yra gerbiantys mokinius, kantrūs ir visada pasirengę pagelbėti, patarti.
Visus šiuos metus vairavimo mokykla dirbo pagal svarbiausius darbo principus – profesionalumą, aukštą mokymo kokybę, aptarnavimą. Šių vertybių bus laikomasi ir ateityje, kad pasirinkę mūsų vairavimo mokyklą klientai liktų maksimaliai patenkinti.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas