Įmonių sąrašas

Topcolor, UAB

Neries krantinė 16 (Vilijampolė), 48402 Kaunas
(8 37) 263939
Uždaryta dabar
16 metų veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 37) 263939
Tinklalapis
Tinklalapis
El. paštas
Faksas
(8 37) 262363
Direktorius
Marius Bružas
Didmeninė prekyba
Kaunas, tel. +370 611 12400
El. paštas stanislavas@topcolor.lt
Vilnius, tel. +370 686 57947
El. paštas vytas@topcolor.lt
Įmonės kodas
135962567
PVM kodas
LT359625610
Registracijos data
2003.01.21
Darbuotojai
40 darbuotojų (apdraustųjų)
Vidutinis atlyginimas
1300,46 € (2019 spalis) daugiau...

Darbo laikas

Pirmadienis
8.15-17.00
Antradienis
8.15-17.00
Trečiadienis
8.15-17.00
Ketvirtadienis
8.15-17.00
Penktadienis
8.15-17.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Ekologiškų, vandens dispersinių dažų, tinkų, gruntų gamyba ir prekyba
Registruoti prekės ženklai TOPCOLOR, EKOCOLOR, PROTEX, PROCOLOR
Įmonės keliami reikalavimai sau yra kokybė, ekologija, inovacijos
Suteiktas ES ekologinis ženklas EU Ecolabel
TOPCOLOR dažų kompanijos prioritetai – inovacijos, kokybė ir ekologija. Šios trys vertybės yra puoselėjamos nuo pat įmonės įkūrimo pradžios 2003 metais. Tik nuolatinis šių vertybių laikymasis garantavo dabartinę kompanijos sėkmę ir nuolat motyvuoja TOPCOLOR darbuotojus. Šiuo metu TOPCOLOR pirmauja Baltijos regione kaip inovatyvus, efektyvus, kokybiškų dažų, grunto, tinko gamintojas, savo vartotojus pasiekiantis Xpert, Topcolor, Ekocolor ir Protex prekės ženklais. TOPCOLOR produktai parduodami Baltijos regione ir ES šalyse, taip pat aktyviai plečiama veikla už Europos Sąjungos ribų. TOPCOLOR produkciją galima rasti didžiausiuose statybos reikmenų prekybos centruose visoje Lietuvoje. Be to, TOPCOLOR gamina pagal specialų užsakymą kitus prekinius ženklus Lietuvos ir užsienio prekybos centrams.

EKOLOGIJA

Nuo pat TOPCOLOR įkūrimo pradžios siekiama ekologiškų sprendimų įgyvendinimo. Būtent dėl to kompanija specializuojasi tik su vandens pagrindo produktais, kurie yra kelis kartus draugiškesni gamtai ir žmogaus sveikatai. Taip pat įdiegtas uždaros gamybos procesas, siekiant pašalinti cheminių atliekų patekimą į aplinką. Visi TOPCOLOR produktai atitinka ir pralenkia ES reguliuojamos griežtus VOC 2010 direktyvos reikalavimus.

INOVACIJOS

Greitas ir lankstus požiūris į inovacijas bei glaudus bendradarbiavimas su didžiausiais bei inovatoriškiausiais pasauliniais žaliavų tiekėjais yra TOPCOLOR kompanijos raktas į sėkmę. Bendradarbiavimas su pažangiausiomis laboratorijomis leidžia įdiegti naujausius sprendimus ir patenkinti išrankiausius vartotojus. Inovatyvūs TOPCOLOR produktai ne tik ilgus metus puošia, bet ir saugo jūsų namus bei aplinką.

KOKYBĖ

Kokybė – pagrindinis reikalavimas, keliamas visiems įmonės darbuotojams. TOPCOLOR produkcijos kokybę užtikriną ir nuolat gerina kompanijos laboratorijos technologai bei gamybos procese dalyvaujantys profesionalai. Tik orientacija į kokybišką produktą ir nuolatinis kokybės gerinimas lėmė TOPCOLOR sėkmę bei konkurencinį pranašumą nuo pat gyvavimo pradžios.
daugiau...

Paieškos žodžiai

Dekoras, špaklius, moldingas, struktūra, struktūrinis tinkas, glaistas, lakas, impregnantas, gruntas, akrilas, silikonas, dažų kondicionierius, alkidiniai dažai, antikoroziniai dažai, plaunami dažai, matiniai dažai, sieniniai dažai, lubinis dažas/ lubiniai dažai, dekoratyvinis tinkas, struktūra, metalo dažai, tinkas lietutis, tinkas samanėlė, fasado apdaila, medienos apsauga, fasado apsauga, šilko matiniai dažai, pusiau matiniai dažai, dažai voniai, dažai su akmenukais, struktūriniai dažai, gruntiniai dažai, antibakteriniai dažai, dažai tapetams, fasadiniai dažai, dažai taikos prospekte, dažymo įrankiai, sienų dekoras, dažai, visiškai matiniai dažai, statybiniai dažai, pramoniniai dažai, dekoratyviniai dažai, geri dažai, gruntas sienom, giluminis gruntas, Medienos gruntas, Kvarcinis gruntas, sutvirtinantis gruntas, dažų tonavimas, tinkų tonavimas, dažų pristatymas, ekologiški dažai, emaliniai dažai, vandens pagrindo dažai, vandeniniai dažai, magnetiniai dažai, mokyklinės lentos dažai, samanėlė, tinkai, įrankiai, sienų dažai, lubų dažai, medienos dažai, dažai su keramikos priedais, medienos impregnantai, dažymo įrangos nuoma, populiarus dažai, matiniai plaunami dažai, pigus dažai, dažai virtuvei, dažai ofisams, dažai vaikų kambariui, gerai dengiantys dažai, dažai lietuvos klimatui, dažai sienom, dažai autoservisams, dažai radijatoriams, silikonins tinkas, dažai ligoninėms, medinės tvoros dažai, tvoros dažai, ilgaamžiai dažai, objektiniai dažai, dažai su sidabro priedais, dažai atsparus intensyviam plovimui, dažai medienai, dažai namams, dažai namo fasadui, dažai neobliuotai medienai, dažai medienos apsaugai, prailginto džiuvimo lubų dažai, dažai cokoliui, gruntas prieš dažyma, dažai už geriausią kainą, kokybiški dažai, dažai nuo pelėsio, gruntas kreidiniam paviršiui, medinių fasadų dažai, aukštos kokybės dažai, nesipoliruojantis dažai, tinkas renovacijai daugiau...

Prekiniai ženklai