Įmonių sąrašas

Senojo bokšto klinika, UAB

Tilžės g. 11, 78233 Šiauliai
(8 41) 553418
Uždaryta dabar
22 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 41) 553418
Tinklalapis
https://www.sbklinika.lt/
El. paštas
info@sbklinika.lt
Direktorius
Tadas Kondratavičius
Įmonės kodas
145368698
Registracijos data
1997.09.24
Darbuotojai
74 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
848,4 € (2019 rugsėjis) daugiau...

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-19.00
Antradienis
8.00-19.00
Trečiadienis
8.00-19.00
Ketvirtadienis
8.00-19.00
Penktadienis
8.00-19.00
Šeštadienis
9.00-18.00

Veiklos aprašymas

„SENOJO BOKŠTO“ KLINIKA – vienas pirmųjų ir didžiausių privačių diagnostikos ir gydymo centrų Šiaulių krašte, įsikūręs 1997 – aisiaismetais šalia Šiaulių televizijos bokšto.

Pirminio ir antrinio lygio ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikianti klinika neatsilieka nuo pirmaujančių Lietuvos gydymo įstaigų.

Centro lankytojai jau įprato turėti galimybę pasirinkti aukščiausios kvalifikacijos patyrusius Šiaulių, Vilniaus, Kauno gydytojus profesorius, docentus, medicinos mokslų daktarus, kurie konsultuoja, ištiria, skiria gydymą kiekvienam susirūpinusiam savo sveikata.

Būdami lyderiaujanti privati medicinos įstaiga Šiaulių krašte, per 20 metų tapome modernia klinika, užtikrinančia visapusišką savo pacientų sveikatos priežiūrą: sveikatos būklės patikrinimą, ligų profilaktiką ir ankstyvą diagnostiką, gydytojų specialistų konsultacijas, šeimos mediciną. Pasinaudojant galingu, moderniu laboratorinių ir instrumentinių tyrimų arsenalu klinikos gydytojai įprastai per vieną dieną nustato sveikatos sutrikimo priežastis, diagnozuoja ligas ir paskiria reikiamą gydymą.

2011 m. „SENOJO BOKŠTO“ KLINIKA SĖKMINGAI ĮGYVENDINO ES PROJEKTĄ „ANTRINIŲ AMBULATORINIŲ PASLAUGŲ KOKYBĖS IR PRIEINAMUMO GERINIMAS MODERNIZUOJANT UAB „SENOJO BOKŠTO“ KLINIKA INFRASTRUKTŪRĄ“, kurio tikslas buvo pagerinti „Senojo bokšto“ klinikoje teikiamų antrinio lygio ambulatorinių paslaugų kokybę ir prieinamumą. Projekto metu numatyta atnaujinti antrinio lygio ambulatorinėms paslaugoms teikti naudojamą medicininę įrangą ir patalpas. Kadangi klinika aptarnauja Šiaulių krašto ir Šiaulių miesto gyventojus, projekto įgyvendinimas prisidėjo prie sveikatos gerinimo, ekonominių ir socialinių skirtumų mažinimo Šiaulių regione. Projekto metu buvo suremontuota 100,89 kv.m. patalpų antro ambulatorinio lygio paslaugoms teikti ir įsigyta 2 rinkiniai medicininės įrangos: ultragarsinės sistemos aparatas TOSHIBA XARIO XG ir Olympus HDTV Exera II NBI aukštos raiškos videoendoskopinė sistema.

2019 m. „SENOJO BOKŠTO“ KLINIKA SĖKMINGAI ĮGYVENDINO ES PROJEKTĄ „Pirminės asmens sveikatos priežiūros veiklos efektyvumo didinimas „SENOJO BOKŠTO“ KLINIKOJE“. Projektas buvo orientuotas į pirminių sveikatos priežiūros paslaugų kokybės rodiklių kėlimą ir paslaugų prieinamumo didinimą. Projekto metu buvo atliktas odontologijos ir šeimos gydytojų skyrių einamasis remontas; atnaujinta odontologinė įranga ir šeimos gydytojo veiklai reikalinga įranga; atnaujinti odontologijos ir šeimos gydytojų skyrių baldai. Įsigyta moderni kraujo laboratorijos įranga leisianti greitai ir kokybiškai atlikti kraujo tyrimus vietoje, taip mažiau gaišinant pacientą norint patvirtinti diagnozę ir skirti reikalingą gydymą.

Mūsų tikslas – medicinos paslaugų kokybė, prieinamumas, tęstinumas, kuris apima ligų prevenciją, diagnostiką, gydymą (gydymą ir reabilitaciją) bei medicinos pagalbos savalaikiškumas, optimaliai naudojant sveikatos priežiūrai skirtus išteklius, užtikrinant žmogiškąją pagarbą bei orumą, siekti geriausio rezultato, kuris patenkintų ir paciento, ir paslaugų teikėjo – mediko lūkesčius. Centro medikai siekia, kad Šiaulių krašto gyventojas čia, savo krašte, gautų prieinamą, kokybišką ir specializuotą sveikatos priežiūrą.

Pacientas – pagrindinis teikiamų paslaugų vertintojas, o geriausia reklama klinikai – mūsų gydytojų ir slaugytojų komandos profesionalumas bei pacientų atsiliepimai. Mums svarbiausia, kad pacientas turėtų laiku pasiekiamas ir kokybiškas paslaugas ir kuo daugiau jų bus, tuo sveikesnė bus mūsų visuomenė.
daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Kamilė
2018.08.27
Visiems rekomenduoju šią kliniką. Lankiausi keletą kartų pas įvairius specialistus. Nusivilti neteko. Labai kompetetinga gyd. endokrinologė Petrušienė.
Naudingas (11)
Pranešti
Janina Jokubauskiene
2017.02.16
Gerb.Gydytojui V.Stulpinui
Reiškiu nuoširdžiausią padėką už Jūsų nuoširdų ir profesonalų gydymą. Jūsų dėka aš gyvenu normalų gyvenimą. Stiprybės ir sveikatos Jums . Ačiū
Buvusi pacientė Janina Jokubauskienė, Šiauliai
Naudingas (55)
Pranešti
Agnė
2016.02.06
Labai likau patenkinta reumatologu Mykolu Petraičiu.AČIŪ.
Naudingas (54)
Pranešti
daugiau...
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas