Įmonių sąrašas

SPES, Vilniaus advokatų kontora

Kalvarijų g. 28 (Šnipiškės), 09309 Vilnius
(8 5) 2756592

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2756592
Tinklalapis
El. paštas
Faksas
(8 5) 2756997
Advokatas
Zigmas Pečiulis

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Vilniaus advokatų kontora „Spes“ buvo įkurta 1992 m. kaip advokatų R. Andrikio, A. Liutvinsko, P. Makausko ir V. Sviderskio kontora ir yra viena seniausių advokatų kontorų Lietuvoje. Sparčiai kintanti ekonominė, socialinė ir teisinė aplinka bei išaugę klientų poreikiai sąlygojo kontoros plėtimąsi ir naujų kvalifikuotų specialistų atėjimą. Šiuo metu kontoros teisininkai, kurių dauguma specializuojasi konkrečiose komercinės teisės srityse, yra pajėgūs savo klientams suteikti konstruktyvią, išsamią ir operatyvią teisinę pagalbą.

Kontoroje dirba aukštos kvalifikacijos teisininkai, profesinės patirties įgiję dirbdami tiek advokato, tiek teisėjo (R. Andrikis, J. Jasaitis, Z. Pečiulis), tiek valstybės institucijų bei įmonių teisininko darbą. Mūsų komandos nariai pasižymi reiklumu sau ir savo profesinei kompetencijai, todėl reaguodami į esminius Lietuvos teisės pasikeitimus ir jos raidą bei siekdami surasti optimaliai klientų poreikius atitinkančius sprendimus, savo kvalifikaciją nuolat kelia specializuotuose seminaruose, analizuoja tarptautinę praktiką, seka rinkos ir verslo dinamiką.

Kontoros teisininkai teikia teisinę pagalbą Lietuvos ir užsienio verslo subjektams, taip pat valstybės institucijoms. Savo klientams atstovaujame tiek visų instancijų Lietuvos Respublikos teismuose, tiek Europos žmogaus teisių teisme.
daugiau...