Įmonių sąrašas

SK, G. Karvelio projektavimo įmonė

Vytauto g. 14, 20106 Ukmergė
(8 340) 63627
Uždaryta dabar
27 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 340) 63627
El. paštas
freda@is.lt
Direktorius
G. Karvelis
Įmonės kodas
182768894

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Mindaugas
2019.05.14
Pasiklyde erdvėje ir visiškai nesupranta ką daro. Neturėkite nieko bendro ir negaiškite laiko su jais.
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į SK, G. Karvelio projektavimo įmonė

RN projektai

Trilapio g. 10, II aukštas, 91291 Klaipėda
 (8 675) 32325
    rnprojektai.lt
Architektai, projektavimas visoje Lietuvoje
Gyvenamųjų namų ir komercinių patalpų projektavimas
Pastatų pridavimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

0,9 km | Vytauto g. 77, Ukmergė
UAB REMONTO IR STATYBOS PROJEKTAS užsiima inžinerinių tinklų ir statinių projektavimu bei rekonstrukcija, konsultuoja projektavimo ir statybos klausimais. UAB REMONTO IR STATYBOS PROJEKTAS siekia įgyvendinti net ir novatoriškiausius klientų sumanymus bei realizuoti originaliausias idėjas. Įmonė dirba tiek su gyvenamųjų namų ūkiais, tiek su pramoninės ir visuomeninės paskirties statiniais.
68,8 km | V. Kudirkos g. 12A, Trakai
Inžinerinė geodezija, topografiniai tyrimai, žemės ir pastatų kadastriniai matavimai, geodezija, žemėtvarka, inventorizacija, sklypų matavimai, padalinimo projektai, pertvarkymo projektai, žemės sklypų ribų nužymėjimas, žemės sklypų kadastriniai matavimai, žemės sklypų geodeziniai matavimai, žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimas, detaliųjų planų rengimas, kaimo plėtros žemėtvarkos projektų parengimas, topografinės nuotraukos, konsultacijos, inžineriniai darbai, topografija, geodeziniai darbai, žemėtvarkos darbai, projektai, kadastriniai matavimai, pastatų ir statinių ašių nužymėjimas
68,9 km | Vytauto g. 55, Trakai
gyvenamųjų namų projektavimas, visuomeninių ir komercinių pastatų projektavimas, pramoninių ir gamybinių pastatų projektavimas, ypatingų statinių projektavimas, teritorijų detalusis ir specialusis planavimas, nekilnojamųjų kultūros vertybių projektų rengimas, projektų vykdymo priežiūra ir konsultacijos, architektai, projektavimas, architektai Trakuose, architekto paslaugos Trakuose, projektavimas Trakuose, traku architektai, teritoriju planavimas
Versmena, MB
35,5 km | Pašventupio k. 1, Anykščių r.
Žemės sklypų geodeziniai (kadastriniai) matavimai
Žemės sklypų ribų nužymėjimas ir sunaikintų riboženklių atstatymas
Įvairių mastelių topografinės nuotraukos
Žemės sklypų, kaimo plėtros, žemėtvarkos projektai
Žemės sklypų pertvarkymo projektai
Požeminių inžinerinių tinklų ir komunikacijų geodezinės nuotraukos ir nužymėjimo darbai
Žemės sklypų geodeziniai (kadastriniai) matavimai
Įvairių mastelių topografinės nuotraukos
Žemės sklypų, kaimo plėtros, žemėtvarkos projektai
Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai
Požeminių inžinerinių tinklų ir komunikacijų geodezinės nuotraukos ir nužymėjimo darbai

Anykščių matininkas, UAB
37,3 km | J. Biliūno g. 4-8, Anykščiai
Geodezija
Topografija
Žemėtvarkos projektai
Žemėtvarka:
Žemės sklypų kadastriniai (geodeziniai) matavimai, kadastro duomenų surinkimo ir tikslinimo darbai.
Žemės sklypų ribų nužymėjimas.
Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimas (padalinimas, atidalinimas, sujungimas, naujų sklypų suformavimas sodininkų bendrijų teritorijose).
Asmeninio ūkio žemės sklypų dokumentų sutvarkymas.
Kaimo plėtros projektai (ūkininko sodybos vietai parinkti, miškui įveisti ne miško žemėje).
Amalgamacijos (gretimų žemės sklypų ribų pakeitimo) žemėtvarkos projektų rengimas.
Naudojimosi žemės sklypu tvarkos tarp bendraturčių nustatymas.
Konsultacijos (valstybinės žemės nuomos, teisiniais klausimais ir kt.).
Pastatų ir statinių kadastriniai matavimai.
Geodezija
Inžinerinių topografinių planų sudarymas.
Geodezinė priežiūra statybose.
Požeminių inžinerinių komunikacijų geodezinių (išpildomųjų) nuotraukų sudarymas.
Naujai statomų pastatų ir statinių ašių nužymėjimas vietovėje.
Žymana, UAB
105,6 km | Upės g. 1A, Biržai
Statybos techninė priežiūra, projektavimas
Statybos darbai, renovacija
Termoviziniai tyrimai
statybos darbai, renovacija, renovacijos darbai, projektavimo darbai, statybos techninė priežiūra, projektavimas, termoviziniai tyrimai
60,7 km | Paliūniškio g. 1, Panevėžys
Nestandartinės automatinės sistemos pramonei
Automatikos valdymo sistemos
Technologiniai įrenginiai
Intralogistika
Senų įrenginių modernizavimas ir automatizavimas
UAB “Techinis projektas” – inžinerinių paslaugų kompanija dirbanti nestandartinių pramoninių įrenginių projektavimo, gamybos ir tiekimo įvairioms pramonės šakoms srityje. Mūsų specializacija- tarpoperacinis gaminių transportavimas , šių procesų automatizavimas. Įmonė savo veiklą pradėjo 2006 metais ir per palyginti neilgą gyvavimo laikotarpį jau įdiegė šimtus savo suprojektuotų sistemų daugelyje Lietuvos įmonių.
Aukštos kvalifikacijos ir ilgametę patirtį įrengimų projektavimo ir gamybos srityje turintys darbuotojai randa sprendimus net ir esant sudėtingiausioms užduotims. Įrenginiai projektuojami ir gaminami atsižvelgiant į naujausius mokslo ir technikos pasiekimus, gamyboje naudojamos aukštos kokybės medžiagos bei komponentai. Visiems įrenginiams suteikiama garantija, užtikrinamas garantinis bei pogarantinis aptarnavimas.
Įmonėje naudojama CAD (Computer Aided Design) 3D „Solidworks“ programinė įranga suteikia galimybę atlikti proceso simuliaciją, sumažina klaidų tikimybę dar pirminėje projektavimo stadijoje, bei ženkliai paspartina gamybos procesą, kuriame naudojama CAM (Computer Aided Manufacturing) sistema.

UAB "Techninis projektas" - Nestandartiniai sprendimai pramonei.
Butina, UAB
73 km | Granito g. 3, Vilnius
Metalo dažymas
Metalo apdirbimas
Tiltų ir viadukų gamyba
Šratavimas
UAB Butina savo veiklą vykdyti pradėjo 1996 metais kaip metalo ir plieno konstrukcijų, naudojamų tiek pramoninėje, tiek civilinėje inžinerijoje, gamintojai, inžinieriai ir montuotojai. Nuolatos siekėme pasiūlyti projektų sprendimo būdus, leidžiančius įgyvendinti ne tik standartinius užsakymus, tačiau ir grandiozinius architektūrinius sprendimus. Vedami noro augti ir tobulėti, suformavome profesionalią komandą, kurią papildo inžinieriai, įgyję reikiamą kvalifikaciją, suvirintojai, esantys savo srities specialistai ir turintys ilgametę patirtį, bei didelis burys darniai ir sistemingai dirbančių profesionalų kolektyvas.

UAB Butina pasižymi:
• Darbų pajėgumais: pagaminame apie 200 tonų metalo konstrukcijų per mėnesį;
• Metalo apdirbimo galimybėmis: metalą pjaustome, lenkiame, karpome, šratuojame metalo abrazyvu, viriname, gruntuojame, dažome bei džioviname kaitinimo kameroje;
• Nuolatiniu kokybės užtikrinimu: gamybos vadovai ir kokybės priežiūros specialistai turi savo biurus pačiame gamybos komplekse, taip užtikrinant nenutrūkstamą bendradarbiavimą su gamybos personalu ;
• Siūlomų paslaugų plėtra ir tobulėjimu: 2014 metais įgijome EN1090-1 standartą, 2016 gavome EN-1090-3 sertifikatą, suteikiantį galimybę projektuoti ir gaminti specialios paskirties gaminius, pvz. tiltus, viadukus; 2008 m. pelnėme prestižinį „Gazzele“ apdovanojimą kaip sparčiausiai augantys rinkos lyderiai;
• Visišku projektų išpildymu: suprojektuojame, pateikiame vizualizacijas, pagaminame ir pilnai įgyvendiname užsakovo reikalavimus;
• Strategiškai patogia lokacija Vilniuje: esame įsikūrę šalia pagrindinių susisiekimo magistralių.

Mūsų vizija – tapti kokybės ir inovacijų lyderiais struktūrinio metalo konstrukcijų gamyboje ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Mūsų misija – nuolatos augti, tobulėti ir siekti visiško vartotojų pasitenkinimo, bei kurti tik aukščiausios kokybės ir standartų produkciją.

Mūsų vertybės – operatyvus ir kokybiškas projektų įgyvendinimas, nuolatinis darbuotojų kvalifikacijos kėlimas, maksimalus kokybės užtriimas visuose projektavimo ir gamybos etapuose bei visiškas užsakovų pasitenkinimas.
Ardena, žaliuzių skyrius, UAB
36,7 km | J. Basanavičiaus g. 6, PC "IKI", Jonava
Žaliuzių gamyba
Medžiaginių gaubtų gamyba
Šviestuvai
Žaliuzės
Roletai
Grotos
Išorinės žaliuzės
Tinkleliai nuo uodų
LED šviestuvai
Elektros instaliacijos prekės
“ARDENA” šviestuvų ir žaliuzių salonuose visoje Lietuvoje prekiaujama apšvietimo įranga, vidaus (interjero) ir lauko šviestuvais, LED šviestuvais, šviesos šaltiniais, elektros instaliacijos priemonėmis bei ypač kokybiškomis langų uždangomis: roletais, žaliuzėmis, apsauginėmis grotomis ir t.t.
Atstovaujame daugiau kaip 200 žinomiausių ir visame pasaulyje pripažintų šviestuvų gamintojų ir galime pasiūlyti vieną didžiausių apšvietimo sprendimų pasirinkimą Lietuvoje. Protingų kainų sistema, lojalumo programa, nuolaidos ir akcijos – klientams visada garantuojamas geriausias kainos ir kokybės santykis. Populiariausius produktus galima įsigyti ir internetu eletroninėje parduotuvėje www.sviestuvai.lt – nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją).
“ARDENA” žaliuzės, roletai – tai laiko patikrinti produktai su patikima garantija. Pačių kurtoses ir nuolat tobulinamose gamybos linijose gaminamos visų tipų langų uždangos: roletai, roletai “diena – naktis”, vertikalios ir horizontalios žaliuzės, širmos, markizės, o nuo 2016 metų ir unikalios, analogų nei Lietuvoje, nei pasaulyje neturinčios termožaliuzės – “Collect&Reflect”.
“ARDENA” sprendimai verslui – tai aukčiausio lygio profesionalų konsultacijos, nemokamos apšvietimo projektų rengimo paslaugos, galimybė užtikrinti nenutrūkstamą prekių tiekimą ir sandėliavimą. Unikalių projektų įgyvendinimui ir interjero projektų išpildymui siūloma unikalių apšvietimo sprendimų, šviestuvų ar jų gaubtų gamybos paslauga.
“ARDENA” VISIEMS - tai šiuolaikiškas, patikimas bei stabilus partneris, galintis pasigirti ilgamete patirtimi, stabilumu, novatoriškomis idėjomis ir neribotomis galimybėmis.
115,9 km | M. K. Čiurlionio g. 55-21, Varėna
Vidaus instaliacija. Elektros tinklų montavimo, remonto ir projektavimo darbai. Saulės elektrinių montavimas. Saulės kolektorių montavimas. Vilnius, tel. +370 696 59920 -Druskininkai, tel. +370 686 66860
Projektų srautas, UAB
67,8 km | A. P. Kavoliuko g. 2, 4 kab., Vilnius
UAB "Projektų srautas" - kvalifikuotų ir patyrusių inžinierių komanda. Mūsų specialistai yra sukaupę daugybę metų įvairios darbinės patirties, kuria vieni su kitais dalinasi vykdydami naujus projektus ir ieškodami geriausių sprendimų savo klientams.

Pagrindinė mūsų veikla – inžinerinių sistemų projektavimas:
Šildymo tinklai;
Vėdinimo sistemos;
Oro kondicionavimo sistemos;
Vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklai;
Automatinės gaisrų gesinimo sistemos;
Elektros tiekimo tinklai (elektrotechnika);
Silpnų srovių tinklai;
Automatikos sistemos.
Taip pat teikiame:
inžinerinių tinklų priežiūros paslaugas;
inžinerinių tinklų renovacijos paslaugas;
konsultacijas inžinerinių sistemų projektavimo klausimais.

Statinių kategorijos:
Ypatingi statiniai;
Neypatingi;
Nesudėtingi.
Darbuotojų patirtis:
Dėka glaudaus bendradarbiavimo su inžinerinės įrangos gamintojais bei nuolatinis inžinerinių žinių atnaujinimas leidžia neatsilikti nuo inžinerinių sistemų tobulėjimo ir įgyti įvairios patirties energetikos, pastatų inžinerinių sistemų projektavimo srityse.

Mes galime padėti pasirinkti optimaliausiai Jums tinkantį inžinerinių sistemų kompleksinį sprendimą.

Dirbdami siekiame inžinerines sistemas pritaikyti prie Jūsų poreikių, o ne atvirkščiai. UAB „Projektų srautas“ komanda pasiūlys Jums kūrybiškus ir modernius inžinerinių tinklų projektavimo būdus, kurie tenkins Jūsų svajonių namo arba biuro viziją. Kiekvienas iš mūsų esame įgyvendinę įsimintinų projektų, kuriais didžiuojamės, tad dabar Jūsų eilė įgyvendinti savo svajones, padedant UAB „Projektų srautas“ inžinieriams.
63,8 km | Perkūnkiemio g. 5-4 (Pašilaičiai), Vilnius
Individualių namų projektavimas
Statybos leidimo gavimas
Architektai, projektavimas
Nors esame jaunas kolektyvas, tačiau turime pakankamai daug įdirbio, žinių ir patirties, kad kiekvienam savo užsakovui galėtume pasiūlyti kruopščiai apgalvotą (tiek funkcionalumo, tiek ekonomiškumo ir praktiškumo klausimu, tiek estetiškumo ir kompoziciniu aspektu) namo projektą. Ir nesvarbu, ar projektas didelis ar mažas (visuomeninės paskirties pastatas, vienbutis gyvenamasis namas, buto interjeras ir t.t.), kiekvienam darbui skiriame tiek pat dėmesio.
Kolektyve dirba konstruktorius, inžinerinių sistemų (vandentiekio, šildymo, vėdinimo) specialistai, interjero dizainerės todėl savo užsakovui galime pateikti visiškai sukomplektuotą, pabaigtą produktą.
Ambalt, UAB, gamyklos Bomstal atstovas Baltijos šalyse
65,7 km | Taikos g. 63-64 (Justiniškės), Vilnius
Sandėliukai, garažai, angarai
Voljerai, šunų būdos
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Firma Bomstal - tai didžiausias skardinių garažų gamintojas Europoje. Per metus mes aptarnaujame dešimtis tūkstančių klientų ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos Sąjungos šalyse.
Dideli pardavimų skaičiai leidžia pardavinėti mūsų produktus mažiausiomis kainomis.
Puikiai išvystytos transporto sistemos dėka galime greitai ir patikimai aptarnauti ne tik visos šalies klientus, bet ir klientus iš kitų Europos šalių.
67 km | J. Matulaičio a. 7 (Viršuliškės), Vilnius
UAB „TPI Vilnius“ įkurta 2006 metais. „TPI“ - tai įmonių grupė kuri veiklą vykdo keliose valstybėse - Lietuvoje, Lenkijoje, Ukrainoje ir Rumunijoje. Visoje įmonių grupėje dirba daugiau kaip 70 aukščiausios kvalifikacijos darbuotojų. Bendra įmonių grupės metinė apyvarta siekia dešimtis milijonų Eurų. Nuo įkūrimo pradžios pagrindinis bedrovės tikslas yra patikimų, precizinių sprendimų, didinačių vartotojo darbo našumą ir taupančių sąnaudas tiekimas bei atstovavimas garsiausiems ir didžiausiams pasaulyje pozicionavimo įrangos gamintojams - nuo 2007 metų UAB TPI Vilnius yra autorizuotas Topcon (Japonija), NivelSystem (ES),SurvPoint (ES), FARO (JAV) bei Geoslam (UK) atstovas Lietuvoje.
UAB „TPI Vilnius“ - profesionali įmonė, besispecializuojanti išskirtinai precizinio pozicionavimo sprendimų tiekimu į Lietuvą ir techniniu aptarnavimu:
platus reikalingos pozicionavimo įrangos pasirinkimas geodezijai, kartografijai, statyboms, pramonei ir žemės ūkiui.
inovacinės, spartinančios darbo našumą ir tikslumą bei resursų taupymą, technologijos.
profesionalus aptarnavimas ir techninis palaikymas.
pirkimų finansavimo sprendimai.
teoriniai ir praktiniai klientų mokymai.
šiuolaikiškiausias servisas.
UAB „TPI Vilnius“ personalas turi atsakymus ir sprendimus į visus Jums kylančius klausimus ar poreikius. Jei ieškote elektroninių tacheometrų, GPNS (GNSS) sistemų geodezijai, inžineriniams darbams ar jų kontrolei, lazerinių ar optinių nivelyrų, profesionalūs specialistai pasiūlys Jums tinkamiausius sprendimus tam, kad galėtumete atlikti darbus greitai ir tiksliai.
UAB „TPI Vilnius“ priklauso elektroninė (internetinė) parduotuvė Matuok24.lt. Tai specializuota parduotuvė profesionaliems vartotojams - geodezininkams, matininkams, statybininkams, kelininkams, miškininkams, ūkininkams ir visiems kurie orientuojasi į aukščiausios, užtikrintos kokybės ir funkcionalumo gaminius, bei jų patikimą garantinį ir pogarantinį techninį palaikymą ir specializuotas apmokymų paslaugas. Matuok24 - tik aukščiausios kokybės ir funkcionalumo matavimo priemonės tiesiogiai iš tiekėjo.

65,7 km | Laisvės pr. 123 (Pašilaičiai), Vilnius
UAB DCH patikimas tai šiuolaikiškas, patikimas, stabilus partneris, galintis pasigirti ilgamete patirtimi, novatoriškomis idėjomis ir neribotomis galimybėmis.Šios vizijos pradėjome siekti dar 1992 m., kai buvo įkurta mūsų įmonė. Laikui bėgant įsitvirtinome rinkoje ir dabar stengiamės klientams pasiūlyti tik kokybiškus naudingus produktus. O mūsų kvalifikuotų darbuotojų komanda, remdamasi sukaupta patirtimi, kuria novatoriškas idėjas ir įgyvendina netradicinius klientų bei dizainerių pageidavimus.
Įmonės veiklos sritis - apšvietimo sprendimai.
Apšvietimo sprendimai tai apšvietimo projektai, konsultacijos, šviestuvų tiekimas ir projektavimas.
UAB DCH kruopščiai atrenkame asortimentą ir partnerius taip sėkmingai įgyvendindama vidaus ir išorės apšvietimo projektus. Įpatingą dėmesį skiriame apšvietimo sprendimams – pasitelkę žinias, ir darbinę patirtį surandame tinkamus sprendimus Jūsų idojoms įgyvendinti.
UAB DCH profesionaliai ir kokybiškai padės Jums rasti tinkamus sprendimus.
ART Baltic, UAB
73 km | Liepsnos g. 2, Vilnius
3D DEKORAS, DEKORACIJOS
Gaminiai iš putų polistireno:
Pastatų apdailai -kolonos, karnizai, arkos, skulptūros;
Teatro, kino dekoracijos;
Apdaila pirtims, baseinams;
Renginių, prekybos centrų apipavidalinimas.
REKLAMOS GAMYBA
iškabos, tūrinės raidės, parodų stendai;
reklama ant automobilių.
SPAUDA;
plakatai, lipdukai, tentai, drobės, didelio formato fotonuotraukos.