Įmonių sąrašas

Ruminavet, Kauno filialas, UAB

Baltijos g. 26A (Šilainiai), 48251 Kaunas
(0 620) 20882
Atsidarys 10.00
Google mapswaze
Google mapswaze

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(0 620) 20882
Tinklalapis
Tinklalapis
El. paštas

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-20.00
Antradienis
8.00-20.00
Trečiadienis
8.00-20.00
Ketvirtadienis
8.00-20.00
Penktadienis
8.00-20.00
Šeštadienis
10.00-16.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
irena
2018.04.21
Gydytojas Paulius operavo musu Pukytei abieju pusiu isvarza. Be galo esame dekingi jam ir visam ju veterinarijos kolektyvui uz kruopstu, gera ir sazininga darba. Tai nuostabus zmogus su gera patirtim. Sekmes tolimesniuose darbuose. Sirdingas aciu dar karta
Naudingas (6)
Pranešti


Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Rentgeno tyrimai
Veterinarinė ortopedija ir traumatologija
Echoskopiniai tyrimai
Veterinarinė chirurgija
Laparoskopija
Endoskopiniai tyrimai
Gyvūnų odontologija
Gyvūnų dermatologija
Kraujo tyrimai. Širdies ligų gydymas
Akių ligų gydymas
Mūsų mažuosius pacientus kviečiame į naują veterinarijos kliniką bei veterinarinės onkologijos centrą, apimantį net 370 kvadratinių metrų plotą. Šio centro tikslas yra teikti ne tik įprastas veterinarines paslaugas, tokias kaip vakcinavimas, apžiūra, įvairių ligų gydymas bei chirurginės operacijos, bet taip pat pasiūlyti specializuotas paslaugas pacientams, sergantiems onkologinėmis ligomis. Šiame centre dirbančių veterinarijos gydytojų tikslas suteikti kvalifikuotą pagalbą kiekvienam mažajam pacientui, pasitelkiant tyrimus leidžiančius nustatyti ligos priežastį, tokius kaip echoskopija, rentgenografija, gastroskopiją, bronchoskopiją ir kt.

Pirmasis klinikos aukštas paskirstytas į atskiras zonas. Tik įėjus į kliniką patenkama į erdvų laukiamąjį-registratūrą, kuriame rasite plačią pasiūlą tiek kasdieninio, tiek gydomojo pašaro gyvūnams. Greta yra įrengta moderni laboratorija, kurioje laborantė atlieka įvairius tyrimus iš gyvūnų biologinės medžiagos t.y. kraujo morfologiniai bei biocheminiai tyrimai, šlapimo analizė, odos skutmenų tyrimas, citologiniai tyrimai ir kt. Taip pat pirmajame aukšte yra net trys apžiūrų kabinetai, kuriuose kiekvienas pacientas yra nuodugniai apžiūrimas bei įvertinamas, atsižvelgiant į šeimininko nusiskundimus.

Atskira pirmojo aukšto zona yra skirta dviems modernioms operacinėms, kartu su priešopracinėm patalpom. Atskiros erdvės skirtos odontologinėms procedūroms bei diagnostiniams tyrimams, tokiems kaip gastroskopija ar bronchoskopija. Taip pat yra atskira patalpa - reanimacija, kuri yra skirta pacientams, kuriems reikia ypatingos priežiūros po operacijų ar esant sunkiai būklei. Pirmajame aukšte taip pat yra įrengtos atskiros patalpos šunų ir kačių stacionarams. Pakilus į antrąjį aukšta patenkame į administracines patalpas. Taip pat čia yra įrengtas dar vienas apžiūrų kabinetas bei atskira erdvė onkologiniams pacientams, kuriame atliekamos tik jiems reikalingos apžiūros bei procedūros.

Onkologiniams pacientams, esant galimybei, atliekamos ne tik sudėtingos navikų šalinimo operacijos, tačiau gali būti taikoma viena iš naujausių technologijų elektrochemoterapija. Šis metodas yra pripažintas kaip efektyvus gydant įvairių tipų auglius, tokius kaip melanoma, plokščiųjų ląstelių karcinoma, minkštųjų audinių sarkoma ir daugelį kitų. Elektrochemoterapija gali būti taikoma prieš pašalinant auglį, siekant sumažinti jo tūrį, arba kaip gydymo būdas, neesant galimybės atlikti radikalios chirurginės operacijos. Tinkamiausias gydymo būdas specialistų parenkamas atsižvelgiant į naviko dydį, lokaciją bei galimybę jį pašalinti.

Taip pat, priklausomai nuo rezultatų atsakymų atlikus tyrimą laboratorijoje iš biopsinės medžiagos, gali būti pasiūlytas gydymas chemoterapiniais vaistais.

Daugiau...

Paieškos žodžiai

Veterinarijos klinika, gyvūnų vakcinacija, veterinarija, veterinaras, gydykla, gyvūnų dehelmintizacija, nukirminimas.
Ruminavet, UAB Ruminavet, tarptautiniai vakcinavimo pažymėjimai, profilaktinis skiepijimas, ligų diagnostika, ligų gydymas, dermatologija, akių ligos, akių operacijos, akies obuolio operacijos, akių vokų plastika, plastinės akies voko operacijos, ausų ligos, otoskopija, ausų tyrimas, ausies landos apžiūra, traumatologija, neurologija, kardiologija, laboratoriniai tyrimai, kraujo tyrimai, šlapimo tyrimai, auglių šalinimas, žaizdų siuvimas, gimdymo pagalba, gimdymo pagalba atliekant Cezario pjūvį, biocheminiai kraujo tyrimai, kraujo mikroskopinis tyrimas, kraujo tepinėlio tyrimas, kalių vaisingų dienų nustatymas, kalės lytinio ciklo nustatymas, makšies tepinėlio paėmimas, ginekologiniai susirgimai, gyvūnų akušerija, ginekologinių susirgimų tyrimas, progesterono nustatymas, bakteriologiniai tyrimai, mikologiniai tyrimai, citologiniai tyrimai, antibiotikų jautrumo nustatymas, odos tyrimai, onkologiniai tyrimai, citologija, biopsija, echoskopija, ultragarsas, pilvo ertmės organų tyrimai, dubens organų tyrimai, šlapimo sistemos operacijos, lytinės sistemos operacijos, sterilizacija, kastracija, kriptorchizmas, šeškų kastravimas, preanalinių liaukų šalinimas, paranalinių liaukų šalinimas, svetimkūnių šalinimo operacijos, navikų šalinimas, atvirų lūžių operacijos, gyvūnų stomatologija, dantų apnašų valymas, dantų akmenų valymas, burnos higiena, pieninių dantų traukimas, dantų traukimas, nuolatinių dantų traukimas, nagų kirpimas, gyvūnų eutanazija, budintis veterinarijos gydytojas, veterinarijos gydytojo iškvietimas į namus, bronchoskopija, fibroskopija, dokumentų ruošimas į užsienį, dokumentų pildymas, dokumentų parengimas, lašai nuo erkių, lašai nuo blusų, gydymas nuo blusų, gydymas nuo parazitų, gyvūnų parazitinės ligos, frontline, fipryst, advocate, demodekozės gydymas, demodekozė, sarkoptozė, sarkoptozės gydymas, babezioze, babeziozės gydymas, babesia canis, babesia gipsoni, sarcoptes, niežai, dirbtinis kraujo valymas, kraujo perpylimas, kraujo valymas, inkstų dializė, inkstų ligų gydymas, kaulų lūžiai, šlubavimų gydymas, stuburo gydymas, gyvūnų ligoninė, gyvūnų stacionaras, gyvūnų stacionarus gydymas, pilvo ląstos operacijos, stuburo ligų tyrimas, sąnarių gydymas, artrozės, sąnarių lūžių operacinis gydymas, kalių ruja, kalių gimdos uždegimas, piometra, gimdos pūlingas uždegimas, dantų akmenys, inkstų akmenys, tulžies pūslės akmenys, šlapimo pūslės akmenys, ismatų tyrimas, kasos tyrimas, laparoskopija, endoskopiniai tyrimai, veterinarinė odontologija, mikročipai, gyvūnų registracija, kraujo paėmimas, infūzijos į veną, auskultacija, elektrokardiograma, neužkrečiamų ligų diagnostika, infekcinių ligų diagnostika, plauko mikroskopinis tyrimas, odos skutenų tyrimas, odos grybelio nustatymas, mikročipo impalntavimas, gyvūnų kelionės dokumentai daugiau...

Video