Įmonių sąrašas

RP Chemical, UAB

Žiedų g. 40, Bukiškio k., 14185 Vilniaus r.

(8 684) 58380
Uždaryta dabar
5 metai veikloje
 www.rpchemical.lt    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 684) 58380
Tinklalapis
El. paštas
Faksas
(8 5) 2653834
Įmonės kodas
302909114
PVM kodas
LT100007293115

Darbo laikas

Pirmadienis
9.00-17.00
Antradienis
9.00-17.00
Trečiadienis
9.00-17.00
Ketvirtadienis
9.00-17.00
Penktadienis
9.00-17.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Saulius
2015.04.07
Forte naudojau tako lentoms impregnuoti. Po 2 metu kol kas jokio puvinio nera.
Naudingas (0)
Pranešti
Jonas
2015.04.07
Bohemit optimal naudojau medinio namo impregnavimui. Rezultatu nenusivyliau.
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

RP Chemical, UAB

UAB “RP Chemical” pagrindinė veikla – didmeninė prekyba medienos apsaugos proemonėmis ir betono bei mūro priedais.
Atstovaujame Bochemie (Čekija) ir Stachema (Čekija, Lenkija) gamintojus Lietuvoje. Prekiaujame tik kokybiškais Bochemie medienos antiseptikais ir Stachema betono priedais , skirtais ir profesionalams ir kasdieniniams vartotojams.
Profesionalams siūlome sertifikuotus koncentratus Bochemie Forte , Bochemie QB Profi, kurie suteikia medienai apsaugą iki 15 metų. Taip pat siūlome Bochemie Bluestop, kuri apsaugo šviežiai išpjautą medieną nuo mėlynavimo iki 6 mėn.
Pristatome, konsultuojame, greitai reaguojame ir atsakome į visus kylančius klausimus.
Neprofesionaliems vartotojams siūlome čekiškos kokybės medienos antiseptikus prekiniais ženklais RP CHEMICAL ir RP WOOD. Tai paruošti naudoti, čekiškos kokybės antiseptikai, apsaugantys medieną nuo grybelio, pelėsio, medienos graužikų.
Statybos kompanijoms siūlome Stachema betono priedus su RP BETON prekiniu ženklu. Betonmix, Hidrofob, Vinplast, Waterproof, Cristal mix ir kiti betono priedai yra pagaminti iš kokybiškų žaliavų ir suteikia skiediniui ir betonui papildomų atsparumo, plastiškumo, stiprumo ir hidroizoliacinių savybių. Dėl patogios taros, lankstaus aptarnavimo šie betono priedai ypač mėgstami renovacijas atliekančių statybų kompanijų bei individualių namų statytojų.
Kiekvienam namų ūkiui siūlome čekų gamintojo Stachema pelėsio naikinimo priemonių sistemą prekiniu ženklu RP WOOD. RP WOOD be chloro su citrinos ar avokado aromatu, bekvapis, o taip pat RP WOOD su chloru - tai efektyvios pelėsio naikinimo priemonės nuo bet kurio paviršiaus – betono, mūro, plytelių, tekstilės, medžio ir tt. Dėl savo savybių šios cheminės priemonės gali būti naudojamos net ir sveikatos priežiūros įmonėse.
Įmonės produktais prekiauja didžiausiose prekybos tinkluose, tačiau nuolat ieškome distribucijos partnerių prekiauti mūsų produkcija Lietuvoje. Pasirašius sutartį, atliekame mokymus suteikiame visa reikalingą informaciją, atliekame lentynų priežiūrą.
Įmonė taip pat teikia vakuuminio impregnavimo paslaugas Rygoje . Atliekame ne tik impregnavimo, bet ir transportavimo iki Rygos jūrų uosto bei pakrovimo į konteinerius paslaugas.
RP Chemical – Jūsų partneris pramoninės chemijos srityje.
daugiau...

Paieškos žodžiai

Statybinės medžiagos, statybinių medžiagų parduotuvės, Statyba, apdailos medžiagos, dažai, lakas, gruntas, betonas, Betono priedai, betono mišiniai, cementas, statybiniai skiediniai, trinkelių gamyba, grindų liejimas, grindų išlyginamieji mišiniai, tinko izoliacija, plastifikatoriai, hidroizoliacinis betonas, waterproof, betonmix, hydrofob, vinplast, Cleaner, cristal mix, izoliacinės medžiagos, Statybinės medžiagos, pastatų renovacija, mediena, medienos apsauga, priešgaisrinė medienos apsauga, statybinė mediena, konstrukcinė mediena, medienos konservavimas, medienos impregnavimas, giluminis medienos impregnavimas, statybinės medienos impregnavimas, vakuuminis statybinės medienos impregnavimas, vabzdžių naikinimas, medienos kenkėjai, apsauga nuo medienos kenkėjų, antiseptikai, tvoros, tvorų elementai, medinės stogo konstrukcijos, stogo elementai, antipirenai, karkaso elementai, karkasiniai namai, mediniai namai, medienos antiseptikavimas, impregnantai, antiseptikas, medienos antiseptikas, apsauga nuo medienos graužikų, sąlytis su žeme, medienos kenkėjai, medinių namų apsauga, medienos mirkymas, mirkymo būdas, mirkymo vonia, vakuuminė impregnavimo kamera, vakuuminis impregnavimas, sertifikuoti medienos antiseptikai, pelėsio naikinimas, dezinfekcinės priemonės, antibakterinės priemonės, medienos mėlynavimas, priešpelėsinis skystis be chloro, priešpelėsinis skystis su chloru, saugus pelėsio naikinimas, pelėsio naikinimo priemonės, pelėsio naikinimo skystis, konsultacijos, Bochemie, Stachema, Bochemit Forte, Bochemit Optimal QB, Bochemit Bluestop, Bochemit Plus, RP Wood, RP Chemical antiseptikas medienai, Buitinė chemija, Valymo priemonės po remonto daugiau...

Prekiniai ženklai