Įmonių sąrašas

Ortopedijos sprendimai, IĮ

P. Lukšio g. 3 (Eiguliai), 49387 Kaunas

(8 606) 75767
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 606) 75767
Tinklalapis
www.ortosprendimai.lt
El. paštas
info@ortosprendimai.lt
Direktorius
Gintaras Kviecinskas
Įmonės kodas
302493819
PVM kodas
LT100006537017

Ortopedijos sprendimai, IĮ

IĮ "Ortopedijos Sprendimai" yra smulkus šeimos verslas. Įmonės savininkas turi ilgametę patirtį ortopedijos srityje. Didelis susidomėjimas savo darbu pastūmėjo baigti ortopedijos technologijos studijų programą Klaipėdos Universitete bei dalyvauti apatinių galūnių biomechanikos mokymuose, ortopedinės avalynės gamybos seminaruose Vokietijoje ir kituose mokymuose apie ortopedinę avalynę, žmogaus anatomiją, apatinių galūnių patologijas ir biomechaniką.
„Ortopedijos Sprendimai“ užsiima ortopedinės avalynės (suaugusiems ir vaikams), įvairių avalynės įdėklų gamyba. Įmonė siūlo gaminius, gaminamus iš saugių ir kokybiškų medžiagų.
Kvalifikuoti ir patyrę darbuotojai užtikrina tikslius užsakymus, greitus užsakymų vykdymo terminus bei gaminio kokybę. Atsižvelgiant į paciento poreikius ir gydytojų rekomendacijas „Ortopedijos Sprendimai“ jums pasiūlys ir pagamins tinkamiausią gaminį. Taigi, jeigu turite ortopedinių problemų - mes turime Sprendimą.
Esame pasirašę sutartį su Valstybine Ligonių Kasa prie Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos Ministerijos, todėl pas mus galite kreiptis ir dėl kompensuojamų ortopedinių gaminių.
Ortopedijos Sprendimų Misija - yra teikti kokybiškas paslaugas, gaminti ortopedines technines priemones, kurios būtų ne tik tikslingos pagal paciento diagnozę, bet ir patogios, bei patrauklios akiai.
Ortopedijos Sprendimų Vizija - yra tapti gerai žinomu ortopedijos technikos priemonių gamintojais, kurie atsižvelgia į paciento poreikius, bei padeda jiems lengviau judėti gyvenimo ritmu.


daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
romualdas
2017.08.25
Nuostabus meistras. Man kelis kartus gamino avalynę. Sėkmės Gintarai.
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas