Įmonių sąrašas

Ori senatvė, VšĮ

Šilutės pl. 2-522, 91001 Klaipėda
(8 606) 92164
5 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 606) 92164
Tinklalapis
www.slauganamie.lt
El. paštas
info@slauganamie.lt
Direktorė
Vida Ričkienė
Įmonės kodas
303170879
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

20 talentų, asociacija
0,6 km | Ryšininkų g. 11, Klaipėda
Nemokamas vaikų užimtumas po pamokų, per atostogas, švenčių dienomis ir šeštadieniais.
Logopedijos ir pedagogikos centras, VšĮ
0,9 km | Kauno g. 9A, Klaipėda
Įstaigos veiklos tikslai yra: tenkinti viešuosius interesus vykdant švietimo, mokymo ir mokslinę, kultūrinę, sveikatos priežiūros, aplinkos apsaugos, sporto plėtojimo, socialinės ar teisinės pagalbos teikimo, taip pat kitokią visuomenei naudingą veiklą. Įstaigos veiklos sritys ir rūšys yra: Žmonių sveikatos priežiūra ir socialinis darbas. Kvalifikuotų medicinos specialistų švietimo ir sveikatinimo pagalba. Socialinio darbo veikla tik iš dalies siejama su sveikatos priežiūros veikla, atliekama ne sveikatos priežiūros specialistų.
18,6 km | Klaipėdos g. 133C, Kretinga
Mes siekiame teikti kokybiškas paslaugas klientams, atlikdami tikslų ir savalaikį problemų bei poreikių įvertinimą. Teikiame paslaugas optimaliai išnaudodami savo galimybes, profesinius ir finansinius resursus. Mes siekiame, kad mūsų galimybės augtų.
Mes aktyviai dalyvaujame socialinės apsaugos sistemos reformoje, kuriant palankias ir stabilias sąlygas mūsų veiklos vystymui. Siekiame būti lyderiais, teikdami kokybiškas socialines paslaugas Kretingos rajone. Mes siekiame tikroviško mūsų institucijos įvaizdžio visuomenėje. Rūpinamės paslaugų gavėjo, visuomenės ir įstaigos personalo interesų harmonija.
Mes siekiame kūrybiško bendradarbiavimo su socialinio darbo partneriais.Mes siekiame, kad mūsų įstaigoje dirbtų kvalifikuoti ir patyrę specialistai, augantys kaip profesionalai ir asmenybės. Mes rūpinamės, kad mūsų institucija būtų vieta, kur darbuotojai galėtų pilnai realizuoti savo galimybes. Mes siekiame geros darbo atmosferos, gerų darbo sąlygų ir socialinio saugumo mūsų darbuotojams.

Rietavo parapijos senelių globos namai, VšĮ
48,5 km | J. Naujalio g. 3, Rietavas
Rietavo Parapijos senelių globos namai - vieta žmonėms, norintiems gyventi jaukioje aplinkoje, turint galimybe bendrauti kasdien su dvasininku, yra sudarytos galimybės kasdien dalyvauti šventose mišiose. Jauki namų aplinka, nuoširdus personalas pasiruošęs padėti kiekvieną akimirka. Norinčius gyventi mūsų namuose kreipkitės tel: 8 448 69422 arba 8 61515922. Maloniai esate laukiami. Teikiame ir apgyvendinimo paslaugas miesto švečiams ir turistams: nakvynė, pusryčiai.
Jurbarko socialinės paslaugos, VšĮ
121,9 km | Vydūno g. 56C, Jurbarkas
Viešoji įstaiga „Jurbarko socialinės paslaugos“ teikianti bendrąsias ir specialiąsias socialines paslaugas asmenims su proto ir (arba) fizine negalia (nuo 18 metų), senyvo amžiaus asmenims, suaugusiems asmenims su negalia, socialinės rizikos šeimoms, socialinės rizikos suaugusiems asmenims
bei kitiems laikinai savarankiškumo netekusiems asmenims.
Įstaiga nuolat tobulėjanti, besimokanti ir siekianti vystytis, kad klientui garantuotų kokybiškas paslaugas.
Įstaigoje teikiamos paslaugos:
- intensyvi krizių įveikimo pagalba socialinę riziką patiriančioms šeimoms;
- dienos socialinės globos paslaugos proto ir (ar) fizinės negalios žmonėms neįgaliųjų dienos centre;
- socialinės paslaugos asmens namuose vaikams su negalia, senyvo amžiaus asmenims ir suaugusiems asmenims su negalia;
- ilgalaikės ir trumpalaikės socialinės globos paslaugos suaugusiems asmenims, turintiems proto ir (arba) fizinę negalią, senyvo amžiaus asmenims, suaugusiems socialinės rizikos asmenims;
- apnakvindinimas ir apgyvendinimas nakvynės namuose;
- globėjų ir įtėvių mokymas ir konsultavimas;
- aprūpinimas techninės pagalbos priemonėmis;
- specialusis transportas, higienos paslaugos (dušas, skalbykla).
Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centras, VšĮ
128,5 km | V. Kudirkos g. 6, Raseiniai
VšĮ Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centras teikia rajono neįgaliesiems bendrąsias ir specialiąsias socialines paslaugas, skatina neįgaliųjų socialinę integraciją.

Paslaugos: informavimas, konsultavimas; skalbimas, skalbinių lyginimas; dušas; masažas; plaukų kirpimas; spausdinimas, kopijavimas; salės nuoma; dienos ir trumpalaikė socialinė globa senyvo amžiaus ir suaugusiems žmonėms su negalia.

Dienos ir trumpalaikės socialinės globos paslaugos skiriamos negalinčiam savimi pasirūpinti žmogui, siekiant padėti jam gyventi pilnavertį, kokybišką gyvenimą, gauti visas būtinas paslaugas bei specialistų priežiūrą institucijoje.

Veikla: kultūriniai, meniniai, edukaciniai renginiai ir užsiėmimai; mankšta, sportinė veikla (boccios, pulo, smiginio treniruotės, varžybos, kt.); darbinio užimtumo užsiėmimai, parodos, rankdarbių gamyba (dekupažas, vėlimas iš vilnos, nėrimas, mezgimas, floristika ir kt.).

Skirkite 2 proc. paramos mokestį:
VšĮ Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centras
Įst. kodas: 300065727
A. s. LT274010041400048329
AB DNB banko Raseinių poskyris
Motinos Teresės šeimų namai, VšĮ
136,9 km | Žemaitės g. 71, Šiauliai
Laikinas apgyvendinimas ir priežiūros paslaugos krizėse esančioms mamoms su kūdikiais ir / arba vaikais bei nėščioms moterims
Vaikų dienos užimtumo centras „Aš ir draugai“
Atsakingos tėvystės ugdymo mokyklėlė
Socialinė reabilitacija neįgaliesiems bendruomenėje
Labdara
Mes globojame tuos, kuriems pagalbos šiuo metu reikia labiausiai - pavienius asmenis bei šeimas, kuriose nors vienas iš tėvų arba abu tėvai yra augę globos namuose, turi negalią, gauna mažas pajamas, priklauso socialinės rizikos grupei.
Mūsų vizija:
Tapti įstaiga, kurioje sukurta saugi, sveika, kultūringa bei dvasinga aplinka krizės ir sunkumų paliestoms šeimoms, vaikams bei jaunuoliams:ugdant bendražmogiškąsias ir krikščioniškas vertybes, siekiant tapti besimokančia ir nuolat tobulėjančia bendruomene, atsakingais, savarankiškais, aktyviais ir kūrybingais žmonėmis.
Teikiame pagalbą:
Teikiamos laikino apgyvendinimo ir priežiūros paslaugos krizę išgyvenančioms motinoms su kūdikiais ir/ arba vaikais, bei neščioms moterims;
Socialinio darbuotojo, psichologo konsultacijos;
Įvairūs edukaciniai mokymai vykdant tikslinio švietimo programas;
Pagalba maistu, rūbais, buities ir higienos reikmenimis.
Susisiek su mumis:
Socialinė darbuotoja, psichologė, soc. padėjėjai
Tel. nr. 8 604 86158 (visą parą)
Vaikų dienos centras "Aš ir draugai"
Tel. nr. 8 672 42322
Židinys, Sasnavos vaikų ir jaunimo gerovės centras, VšĮ
187,7 km | Žaliosios g. 2, Sasnava, Marijampolės sav.
„Židinys” Sasnavos vaikų ir jaunimo gerovės centras, VšĮ pelno nesiekianti, nevyriausybinė organizacija
Padaliniai:
Vaikų dienos centras „Saulutė” (darbo laikas nuo 10 iki 17 val.)
Tikslas: Pasitelkus valstybinius, privačius ir vietinius finansų ir intelekto išteklius, sudaryti vaikams ir paaugliams galimybę mokytis, žaisti ir realizuoti socialinius poreikius jiems palankioje, sveikoje ir saugioje aplinkoje. To siekti, neatskiriant vaiko nuo jo gyvenamosios aplinkos.
Teikti dienos socialinės priežiūros paslaugas socialinės rizikos, socialiai remtinoms bei socialinių ir kitokių problemų turinčioms šeimoms, trukdančias kilti socialinėms problemoms, skatinančias jų sprendimą ir garantuojančias stabilią socialinę plėtrą.

Bendruomeniniai vaikų globos namai (dirba ištisą parą):
VšĮ Sasnavos vaikų ir jaunimo gerovės centro „Židinys” Bendruomeninių vaikų globos namų padalinys yra Centro struktūrinis vienetas organizuojantis ir teikiantis trumpalaikę (ilgalaikę) socialinę globą be tėvų globos likusiems vaikams (vaikams su negalia), kuriems būtina nuolatinė priežiūra, įgyvendinantis globos namų pagrindinius tikslus ir principus, trumpalaikės (ilgalaikės) priežiūros paslaugų dokumentavimą.
Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla
164,4 km | Livonijos g. 6, Joniškis
Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla – bendrojo ugdymo mokykla, vykdanti formaliojo švietimo programas: pradinio ugdymo, pagrindinio ugdymo ir individualizuotas pradinio, pagrindinio ugdymo, neformaliojo švietimo programas, teikia dienos užimtumo ir trumpalaikės socialinės globos paslaugas.
Mokykloje yra įsteigtos jaunimo bei socialinių įgūdžių ugdymo klasės, veikia Dienos užimtumo centras, Specialiojo ugdymo skyrius ir bendrabutis.
2016–2017 mokslo metais Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje yra 31 klasių komplektas: 1–4 klasių 12 komplektų; 5–9 klasių 13 komplektų; 9–10 jaunimo klasių 2 komplektai; 3 lavinamosios klasės; socialinių įgūdžių ugdymo klasė 1 komplektas. Dirba 138 darbuotojai:
79 pedagogai, iš jų 39 metodininkai ir 24 vyresnieji mokytojai;
25 dienos užimtumo centro darbuotojai;
34 aptarnaujančio personalo darbuotojai.
Mokyklos:
Vizija –patraukli, efektyviai dirbanti, turinti modernią ugdymo bazę mokykla, kurioje saugu ir įdomu mokytis, gera dirbti ir kurti.
Misija –teikti kokybiškas švietimo paslaugas pagal pradinio, pagrindinio ugdymo programos pirmąją ir antrąją dalis, turėti galimybę steigti jaunimo klases; sudaryti sąlygas veikti Specialiojo ugdymo skyriui, teikti socialines paslaugas.
Vertybės –kiekvienas mokinys, kvalifikuotas mokytojas, bendradarbiaujantys tėvai, darbinga aplinka.
Filosofija– tik pats augdamas gali auginti.
Mokyklos veiklos tikslas – užtikrinti ugdymo kokybę, sveiką ir saugią aplinką, ugdyti kūrybingą, atsakingą, neabejingą tautos tradicijoms, demokratišką asmenybę, rengti neįgaliuosius vaikus ir suaugusiuosius socialinei integracijai į visuomenę.
Mokykla dalyvauja tarptautinėse konferencijose, respublikiniuose, rajoniniuose renginiuose, programose, projektuose, konkursuose, organizuoja mokslinius ir edukacinius renginius, bendradarbiauja su kitomis švietimo įstaigomis bei socialiniais partneriais.
Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla, dienos užimtumo centras
164,5 km | Statybininkų g. 3, Joniškis
Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos dienos užimtumo centras yra mokyklos padalinys, veikiantis kaip nestacionari socialinės globos įstaiga, teikianti dienos ir trumpalaikės socialinės globos ir transporto organizavimo paslaugas vaikams nuo 7 metų ir suaugusiems asmenims, turintiems sutrikusį intelektą, protinę, psichinę, fizinę, kompleksinę negalią bei nustatytus didelius ir labai didelius specialiuosius poreikius.
Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla dalyvavo Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekte „My Social Responsibility“ (Mano socialinė atsakomybė) Nr. LLIV-322. Šio projekto metu patalpos, esančios antrame mokyklos bendrabučio aukšte buvo pritaikytos socialinių paslaugų plėtrai naudojant universalaus dizaino principus. Renovuotose patalpose teikiamos trumpalaikės socialinės globos paslaugos Joniškio rajone gyvenamąją vietą deklaravusiems gyventojams. Paslaugos teikiamos visą parą darbo dienomis, savaitgaliais bei švenčių dienomis.
Maksimalus paslaugų gavėjų skaičius: dienos užimtumo centre – 34 lankytojai, trumpalaikė socialinė globa – 6 lankytojai. Dirba 25 darbuotojai.
Centro:
Misija – teikti klientams kokybiškas socialines paslaugas, užtikrinti jų teises ir interesus, skatinti integraciją į visuomenę, vystyti individualius klientų gebėjimus.
Vizija – klientai tampa savarankiški ir kuo mažiau priklausomi nuo tėvų (globėjų), personalo, iš dalies sugeba planuoti savo veiklą.
Uždaviniai:
sudaryti tinkamas sąlygas, atsižvelgiant į klientų specialiuosius poreikius, jų užimtumui, kūrybiniams gebėjimams ugdyti, jų fiziniam aktyvumui, socialiniams įgūdžiams, savitvarkos gebėjimams stiprinti;
padėti integruotis į socialinį gyvenimą;
rengti ir įgyvendinti socialinių paslaugų kokybės gerinimo programas bei projektus.
Dienos užimtumo centre taip pat yra kineziterapijos bei masažo kabinetai.
Teikiamų socialinių paslaugų rūšys: socialinės, ugdymo, asmens sveikatos priežiūros, reabilitacijos, laisvalaikio organizavimo, maitinimo, asmens higienos paslaugos ir psichologinė pagalba.
196,1 km | Kęstučio g. 59-40 (Centras), Kaunas
Auklių agentūra "Mama ir auklė" jau nuo 2002 m. atrenka aukles geroms šeimoms Vilniuje, Kaune ir užsienyje. Psichologinė atranka ir daugiau nei 15 metų patirtis leidžia atsirinkti geriausias kandidates ir jas pasiūlyti pagal vaiko ir šeimos poreikius - nuo kūdikio, darželinuko iki didelių vaikų. Vienkartiniai užsakymai ir pastovios auklės.

Prienų globos namai
213,9 km | Panemunės g. 28, Prienai
Ilgalaikė socialinė globa
Trumpalaikė socialinė globa
Bendrosios socialinės paslaugos
Socialinė integracija visuomenėje
Jeigu Jūs namuose prižiūrite sunkiai sergantį, neįgalų ar senyvo amžiaus žmogų ir neturite galimybių jį prižiūrėti, maloniai kviečiame pasinaudoti ilgalaikės socialinės globos/slaugos paslaugomis Prienų globos namuose. O gal tiesiog pavargote ir norite atsikvėpti dieną, kitą, savaitę, ar net mėnesį? Tokiu atveju galime Jums pasiūlyti trumpalaikės socialinės globos paslaugas.
Jeigu už paslaugą pagal sutartį galite mokėti patys ar jūsų artimieji, tereikia su Prienų globos namais suderinti atvykimo laiką ir atvykus pasirašyti sutartį. Jeigu reikalinga savivaldybės lėšų dalis, pagal galiojančius LR teisės aktus, Jūs turite kreiptis į savo deklaruotos gyvenamos vietos savivaldybės socialinį skyrių.

Mūsų įkainiai:
Suaugusiam asmeniui ar senyvo amžiaus asmeniui su sunkia negalia – 780 Eur per mėn.;
Suaugusiam asmeniui su negalia ar senyvo amžiaus asmeniui – 665 Eur per mėn.
Maloniai kviečiame apžiūrėti mūsų globos namus darbo dienomis. Jei galite tik savaitgaliais, susiderinkime laiką nurodytais kontaktais. Įsitikinsite, ar Jums, Jūsų slaugomam/globojamam žmogui būtų priimtinos sąlygos, aplinka, tvarka.
Laukiame Jūsų paklausimų darbo dienomis, tel. (8 319) 60 401 – administracija, ar Jums patogiu laiku, tel. (8 319) 60 386 – socialiniai darbuotojai. Galite mums rašyti el. p. info@pgn.lt arba laiškus, adresu: Panemunės g. 28, LT-59116 Prienai. Prienų globos namų internetinio puslapio adresas: www.pgn.lt
Linkuvos socialinės globos namai
185,5 km | Linkavičiai, Pakruojo r.
socialinės globos namai, Linkuvos socialinės globos namai, informavimas, konsultavimas, socialinių globos namų atstovavimas, tarpininkavimas, gyvenimo įgūdžių ugdymas, asmeninės higienos paslaugų organizavimas, sveikatos priežiūra, darbinių įgūdžių ugdymas, laisvalaikio organizavimas, apgyvendinimas, maitinimas, ilgalaikė socialinė globa, trumpalaikė socialinė globa, laikino atokvėpio paslauga
208,2 km | Chemikų g. 136, Jonava
Pagalba šeimoms ir jų vaikams, globėjams
Socialinės paslaugos į namus neįgaliems
Socialinė paslaugos į namus pagyvenusiems
Dienos užimtumo paslaugos
Jonavos rajono socialinių paslaugų centras (toliau Centras) – daugiafunkcinė įstaiga, kurios tikslas - teikti kokybiškas, prieinamas socialines paslaugas visiems savivaldybės gyventojams, įgalinant juos savarankiškai dalyvauti socialiniame gyvenime.

Jonavos globos namai
208,7 km | Žeimių takas 7, Jonava
Jonavos globos namai yra socialinės globos įstaiga, teikianti socialines paslaugas suaugusiems su negalia arba senyvo amžiaus asmenims, įvertinus jų nesavarankiškumo lygį bei socialinių paslaugų poreikį (kai būtina nuolatinė kompleksinė specialistų priežiūros reikalaujanti pagalba, šiems asmenims negalint savimi pasirūpinti, gyventi savarankiškai).
Jonavos globos namai teikia ilgalaikes, trumpalaikes socialines paslaugas. Ilgalaikes socialines paslaugas teikia tik Jonavos rajone deklaravusiems gyvenamąją vietą asmenims, o trumpalaikes paslaugas (asmeniui mokant pilną išlaikymo įstaigoje kainą) gali teikti visiems Lietuvos Respublikos gyventojams.
Globos namų tikslas – užtikrinti visumą paslaugų, numatytų Socialinių paslaugų kataloge, t.y.: kvalifikuotas stacionarias socialinės globos, slaugos, sveikatos priežiūros, užimtumo, savarankiškų įgūdžių ugdymo, sociokultūrinės veiklos organizavimo, individualaus darbo, dvasinių poreikių tenkinimo ir kitas paslaugas, esant nuolatinei socialinių ir sveikatos priežiūros specialistų priežiūrai ir pagalbai.
Viltis, Pasvalio rajono sutrikusio intelekto žmonių užimtumo centras
205,6 km | Nepriklausomybės g. 41, Pasvalys
dienos socialinė globa, trumpalaikė socialinė globa suaugusiems su negalia, užimtumo centras suaugusiems su negalia, socialinė globa Pasvalyje, trumpalaikė socialinė globa suaugusiems Pasvalyje, užimtumo centras Pasvalyje, užimto centras suaugusiems su negalia Pasvalyje