Įmonių sąrašas

Navako, UAB

Žygio g. 92 (Žirmūnai), 08232 Vilnius

(8 5) 2030444
4 metai veikloje
 www.navako.lt    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2030444
Tinklalapis
El. paštas
Generalinis Direktorius
Aurelijus Navikas
Įmonės kodas
303329776
PVM kodas
LT100008660112

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Tadas
2017.04.30
Teko išbandyti mėlyną juostą. Labai nustebino gera kokybė už nedidelę kainą. Klijavau ant dažytų sienų, jungiau dvi skirtingas spalvas - rezultatas toks pats kaip su kitim brangiom juostom. Esu labai patenkintas nes sutaupiau daug pinigų.
Naudingas (0)
Pranešti
Arūnas
2017.04.01
Pirkau klijus labai patiko!
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Navako, UAB

Titebond (JAV) - Aukščiausios kokybės klijai medienai, tiksotropiniai PVA klijai, statybiniai / montažiniai klijai, hermetikai stogui ir kitiems apdailos darbams
Blue Dolphin Tapes (EU) - Lipniosios juostos dažymo ir tinkavimo darbams, jautriems paviršiams, dvipusės, plėvelių sujungimams, aliuminio juostos ir kt.
Dažymo įrankiai
UAB „NAVAKO“ yra vienintelis produktų „Titebond“ (JAV), „Blue Dolphin Tapes“ (EU) ir Intertape Polymer Group Inc..IPG (JAV) platintojas Lietuvoje.

Mes didžiuojamės galimybe pristatyti aukščiausios kokybės produktus ir darome viską, kas įmanoma, kad mūsų pirkėjai galėtų įsigyti juos už gerą kainą. Labai tikimės, kad tinkamai įvertinsite mūsų pastangas.

Titebond (JAV) - Kasdien tūkstančiai su mediena dirbančių specialistų ir statybos profesionalų su pasitikėjimu renkasi „Titebond“ klijus ar hermetikus. Jie žino, kad „Titebond“ yra aukščiausios kokybės produktas, kuris padės darbus atlikti lengviau ir geriau. Šie meistrai gauna daugiau nei konkretų „Titebond“ produktą. Jie gauna viską, kas yra už „Titebond“ pavadinimo – ir tai daro šį prekės ženklą vienu iš labiausiai patikimų prekių ženklų klijų pramonėje.

Intertape Polimeras Group Inc..IPG (JAV) - pripažintas lyderis lipniųjų juostų ir pakavimo plėvelių gamybos srityje. Aukščiausios kokybės lipniosios juostos IPG yra gaminamos Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV).

Blue Dolphin Tapes lipniosios juostos gaminamos nuo 1998 m., tad per 15 metų įmonė įgijo garbingą kokybiškų produktų gamintojos vardą ir yra labai gerai žinoma daugelyje pasaulio šalių, įskaitant Ameriką, Angliją, Vokietiją, Ispaniją, Čekiją, Slovakiją ir kt.

daugiau...

Prekiniai ženklai