Įmonių sąrašas

Mitesco, UAB

Naujoji g. 2, 89101 Mažeikiai
(8 443) 68209
11 metų veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 443) 68209
Tinklalapis
El. paštas
Direktorius
Marius Kulvinskis
Įmonės kodas
301507454
PVM kodas
LT100003704311
Atsiskaitomoji sąskaita
LT35 4010 0407 0019 6192
Luminor Bank AS Lietuvos skyrius
Registracijos data
2008.01.08
Darbuotojai
8 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
545,75 € (2019 birželis) Plačiau

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

UAB „Mitesco" įsikūrė 2008 m. sausio 8 d. Tai įmonė, plečianti savo veiklą medienos prekybos, miškininkystės srityje bei biokuro gamyboje.
Bendrovės pagrindinė veiklos kryptis - miškininkystė, medienos ruoša, medienos kirtimo, gabenimo paslaugos, medienos pirkimas ir pardavimas, miško savininkų konsultacijos, miško atkurimo darbai, biokuro gamyba, biokuro pirkimas - pardavimas. Įmonė nepasiriboja ties konkrečia medienos rūšimi, nes tiek patys įsigyja, tiek užsakovus gali aprūpinti pačia įvairiausia žaliava: storais, plonais, vidutiniais rąstais, malkomis, popiermedžiu, pjuvenomis, technologinė skiedra (biokuru). Įmonė savo veiklą kol kas vykdo Lietuvos Respublikos teritorijoje.
Nuo Bendrovės įsteigimo dienos miško ruošos darbų vykdymui UAB „Mitesco" jau turi įsigijusi įvairiose Lietuvos vietose miško ūkio paskirties žemės sklypų
Bendrovėje dirba kvalifikuoti, turintys ilgametę darbo patirtį, darbuotojai. Šiai dienai įmonė turi 13 darbuotojų.
UAB „Mitesco" turi įsigijusi našią, patogią ir modernią techniką - medkirtę-medvežę PONSSE Wisent Dual.
Produkcija pirkėjams pristato su specialiai tam pritaikytu transportu.
Vienas iš įmonės sėkmės veiksnių - ilgalaikiai ir patikimi ryšiai su nuolatiniais verslo partneriais. Ypatingas dėmesys skiriamas tarpusavio bendradarbiavimui, klientų poreikių įvertinimui bei tenkinimui. Įmonės pagrindinis tikslas - plėsti gaminamos/parduodamos produkcijos asortimentą, didinti veiklos apimtis, kad būtų galima tenkinti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių vartotojų poreikius.
Taip pat didelis dėmesys skiriamas jau esamų klientų lūkesčių bei poreikių tenkinimui. Klientai, patenkinti teikiamomis paslaugomis ir aptarnavimu, noriai rekomenduoja mūsų įmonę tokių paslaugų ieškantiems asmenims ar kompanijoms.
daugiau...

Reklamos skelbimai spausdintame kataloge