Įmonių sąrašas

Laidojimo namai, V. Vaišvilienės IVV

Stoties g. 13, 39117 Pasvalys
(8 673) 85441
Google mapswaze
Google mapswaze

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 673) 85441
Savininkė
Valerija Vaišvilienė
Įmonės kodas
SD2033406
PVM kodas
LT100010435510
Atsiskaitomoji sąskaita
LT80 7300 0100 2630 5016
AB Swedbank

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Gitana
2022.10.17
Ačiū jums už rūpestį, už šilumą, už nuoširdų bendravimą, profesionalumą, pagerbiant ir palydint amžinojo poilsio mūsų mylimą dėdę Algirdą Vincentą.
Naudingas (2)
Pranešti
Vaida
2022.09.17
Norisi pasakyti, kad Dievuliau, baik iš manę "DŪŠELĘ" plėšti: "Nu blyn", kaip skauda... ir skambini drebančiom rankom, virpančia širdimi.... O po viso to prisimeni nuoširdžiausius žodžius " Jūs tik nesukit galvos dėl nieko"....Nuo pavasaio 4 -ą kartą tenka bendrauti ir.... tai jūs man atleiskit, jeigu nesuspėjau už viską padėkoti. Nuo A iki Ž - IDEALU... AČIŪ, brangieji už viską.
Naudingas (3)
Pranešti
Meile
2022.04.25
Nuosirdziausia padeka visai komandai uz pagalba sunkiausia valanda gyvenime,islydint brangiausia MAMA Bronislava.Aciu kad Jus esate.
Naudingas (0)
Pranešti
daugiau...


Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Visos laidojimo ir kremavimo paslaugos visą parą
Šaldytuvas velionio laikymui
Šarvojimo salių nuoma
Laidojimo reikmenų parduotuvė
Mirusiųjų paėmimas iš namų ir gydymo įstaigų
Velionio paruošimas
Vainikai, skintos gėlės
Proginės puokštės
Gėlių pristatymas į namus
Mūsų misija ir užduotis – pagelbėti Jums, Jūsų artimiesiems bei pažįstamiems, kuomet ištinka nelaimė. Jums priimtinomis sąlygomis mes pasirūpinsime visais Jus užgriuvusiais rūpesčiais. Netekties valandą ateiname į pagalbą, konsultuojame artimuosius ir patariame iškilus klausimams. Į mus galite kreiptis bet kuriuo paros metu. Taip pat prekiaujame skintomis gėlėmis, proginėmis puokštėmis. Daugiau...

Paieškos žodžiai

Laidojimo paslaugos, laidojimo paslaugos Pasvalys, laidojimo paslaugos Pasvalyje, laidojimo paslaugos Pasvalyje stoties g. 13, mirusiųjų paėmimas, mirusiųjų paėmimas Pasvalys, mirusiųjų paėmimas iš namų ir gydymo įstaigų.
Mirusiųjų paėmimas Pasvalyje, mirusiųjų aprengimas, mirusiųjų aprengimas Pasvalyje, kremavimas, kremavimas Pasvalys, kremavimas Pasvalyje, kremavimo paslaugos, kremavimo paslaugos Pasvalys, kremavimo paslaugos Pasvalyje, paruošimas šarvojimui, paruošimas šarvojimui Pasvalys, paruošimas šarvojimui Pasvalyje, paruošimo šarvojimui paslaugos, paruošimo šarvojimui paslaugos Pasvalys, paruošimo šarvojimui paslaugos Pasvalyje, mirusiojo laikymo šaldyvas, mirusiojo laikymo šaldytuvas Pasvalyje, mirusio laikymo kamera, mirusiojo laikymo kamera Pasvalyje, šarvojimo salė, šarvojimo salė Pasvalys, šarvojimo salė Pasvalyje, šarvojimo salės nuoma, šarvojimo salės nuoma Pasvalys, šarvojimo salės nuoma Pasvalyje, šarvojimo salės su kondicionieriumi, šarvojimo salės su kondicionieriumi Pasvalys, šarvojimo salės su kondicionieriumi Pasvalyje, laidojimo reikmenys, laidojimo reikmenys Pasvalys, laidojimo reikmenys Pasvalyje, laidojimo reikmenų parduotuvė, laidojimo reikmenų parduotuvė Pasvalys, laidojimo reikmenų parduotuvė Pasvalyje, gedulingos puokštės, gedulingos puokštės Pasvalys, gedulingos puokštės Pasvalyje, vainikai, vainikai Pasvalys, vainikai Pasvalyje, gėlių krepšeliai, gėlių krepšeliai Pasvalys, gėlių krepšeliai Pasvalyje, skintos gėlės, skintos gėlės Pasvalyje, proginės puokštės, proginės puokštės Pasvalyje, V. Vaišvilienės IVV, V. Vaišvilienės IVV paslaugos, V. Vaišvilienės IVV Pasvalys, V. Vaišvilienės IVV Pasvalyje, Gėlių pristatymas į namus Pasvalyje daugiau...