Įmonių sąrašas

Kupiškio ligoninė, VšĮ

Krantinės g. 28, 40117 Kupiškis

(8 459) 35400
20 metų veikloje
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 459) 35400
Tinklalapis
www.kupiskioligonine.lt
El. paštas
sekretore@kupiskioligonine.lt
Direktorė
Roma Ramanauskienė
Įmonės kodas
164832256

Kupiškio ligoninė, VšĮ

Sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo gerinimas neįgaliems viešojoje įstaigoje Kupiškio ligoninėje.Fizioterapijos kabinete naudojama pažangiausia ir moderniausia aparatūra, kuria atliekamos: magneto, mikrobangų, smūginės bangos, raumenų nuskausminimo ir stimuliavimo, šviesos, impulsinės magnetinės, kombinuotos terapijos ir kitos procedūros.
Kineziterapijos kabinete atliekama gimnastika, aktyvi ir pasyvi mankštos po įvairių ligų, traumų ir ortopedinių susirgimų. Raumenų ir sąnarių treniravimui taikomi specialūs įrengimai ir treniruokliai.
Masažo kabinetuose atliekamas gydomasis masažas.
Vandens procedūros: sūkurinės ir burbulinės vonios.
Burbulinė vonia mažina skausmo ir streso pojūtį. Sukelia raminamąjį efektą, pagerina kraujotaką.
Sūkurinė masažinė vonia - tai stimuliavimo ir tonizavimo procesas. Mažina edemas, pagerina judesio diapazoną, atpalaiduoja raumenis.
Povandeninis masažas taikomas visam kūnui arba atskiroms jo dalims. Masažas atliekamas po vandeniu, naudojant žarną su purškimo antgaliu. Veikia mechaninis ir šiluminis efektai vienu metu. Atpalaiduoja raumenis, skatina kraujotaką.
Baseine atliekama mankšta vandenyje. Jame sumontuota pėdų ir nugaros masažų sistema, kuri veikia kaip povandeninis masažas. Su stuburo tempimo įranga atliekamas stuburo tempimas vandenyje.
Purvo procedūroms naudojami "PINO NATUR" gydomojo purvo paketai. Jie yra gaminami Vokietijoje ir yra skirti švelniai šilumos terapijai. Turi pakankamą kiekį drėgmės, didelis substrato (sausos medžiagos) kiekis, mažas pH. Purvo paketas skirtas vienkartiniam naudojimui. Šios purvo procedūros skirtos raumenų ir sąnarių reumatinių pažeidimų, tarpslankstelinių diskų pažeidimų, artiozių, neuralgijų, blogo periferinės kraujotakos sutrikimų, traumų vietiniam gydymui.
Faugoparafino procedūroms naudojama tirpi masė, kurią sudaro: parafinas + vulkaninės kilmės purvas + pagalbinės medžiagos. 500C aplikacijos dedamos ant kūno, sukeldamos šiluminį efektą. Faugoparafinui stingstant (vėstant) mažėja jo apimtis, pasireiškia spaudžiamasis poveikis. Naudojamas esant sąnarių uždegimams, pečių, plaštakos, klubų, kelių, čiurnų, sąnarių gydymams po traumų.
Parafino vonelėje naudojamas parafinas "RHEUMAFIN", kurio sudėtyje yra odą minkštinančių medžiagų. Tai labai tinka reumatinėmis ligomis sergantiems ligoniams, kurių oda yra labai plona ir sausa. Parafino vonelė naudojama kaip šiluminė procedūra simptomatiniam skausmui gydyti, artrito, benzito, lėtinio uždegimo atveju. Skiriama po lūžių ar išnirimų, sausgyslių patempimo, judesių sutrikimo bei randų ir kitų atvejų gydymui.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas