Įmonių sąrašas

KMT, UAB

Erdvės g. 80, Ramučiai, 52114 Kauno r.

(8 37) 377138
Dirbame dabar 8.00-17.00
14 metų veikloje
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 37) 377138
Tinklalapis
www.palfinger.lt
El. paštas
kmt@palfinger.lt
Direktorius
Andrius Litvaitis
Įmonės kodas
136051236
PVM kodas
LT360512314

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

KMT, UAB

UAB „KMT” yra oficialus “PALFINGER” koncerno prekybos ir serviso atstovas Lietuvoje.
Austrijos koncernas „PALFINGER” - vienas didžiausių hidraulinės kėlimo technikos gamintojų kuris specializuojasi hidraulinių kranų, skirtų krovinių kėlimo ir miško krovimo darbams, automobilinių darbo bokštelių, konteinerių keltuvų, galinio borto keltuvų gamyboje, gali pasiūlyti techninį sprendimą Jūsų verslo sričiai. 20 aukštos kvalifikacijos darbuotojų, kurie pagelbės ne tik naujų kėbulų gamyboje, sutaisys seną turimą kėbulą ar jo hidraulinę sistemą, bet ir suprojektuos ir pagamins nestandartinį jūsų poreikius atitinkantį antstatą. Pagrindinės veiklos sritys: hidraulikos remontas, montavimas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, atsarginių detalių tiekimas.
Kaune įsikūrusi UAB „KMT“ gamybinė bazinė užima 2500 m2 plotą, Lietuvos ir užsienio rinkoms siūlydama: bortinius, savivarčius, grūdovežius, miškovežių kėbulus. Pagrindinės naudojamos medžiagos, transporto priemonių įranga ir montuojamos dalys yra importuojamos iš Italijos, Suomijos, Prancūzijos, Ispanijos ir kt. šalių. Visos medžiagos, įranga ir dalys – atitinka ES kokybės reikalavimus. UAB „KMT“ savo veiklą antstatų gamyboje pradėjo 2003 metais. Rinkos poreikis naujoms specialios paskirties transporto priemonėms Lietuvoje privertė atsižvelgti į opią problemą dėl šių transporto priemonių stygiaus. Todėl UAB „KMT“ išanalizavusi rinkos poreikius pradėjo gaminti ir tiekti klientams įvairių paskirčių ir matmenų savivarčius, bortinius, miško sortimentams pritaikytus ir specialius kėbulus.
Per šį laikotarpį nuo 2003 metų sukauptą patirtį gamybos srityje, kuri puikiai atsispindi atliktuose projektuose, puikiai vertina klientai. Šio metu įmonėje dirba 20 aukštos kvalifikacijos darbuotojų, kurie pagelbės ne tik naujų kėbulų gamyboje, sutaisys seną turimą kėbulą ar jo hidraulinę sistemą, bet ir suprojektuos ir pagamins nestandartinį jūsų poreikius atitinkantį antstatą. UAB „KMT” yra oficialus “PALFINGER” koncerno prekybos ir serviso atstovas Lietuvoje. Austrijos koncernas „PALFINGER” - vienas didžiausių hidraulinės kėlimo technikos gamintojų kuris specializuojasi hidraulinių kranų, skirtų krovinių kėlimo ir miško krovimo darbams, automobilinių darbo bokštelių, konteinerių keltuvų, galinio borto keltuvų gamyboje, gali pasiūlyti techninį sprendimą Jūsų verslo sričiai, o kompetentingi uždarosios akcinės bendrovės „KMT” darbuotojai pasirūpins šių sprendimų įgyvendinimu. Kėbulų gamyba ir montavimas: Bortiniai. Savivartiniai. Miškovežiniai. Specialios paskirties.
Kėbulų ir hidraulinės technikos: Pardavimas. Remontas. Montavimas. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. Atsarginių detalių tiekimas.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas