Įmonių sąrašas

Juridicon, UAB

Totorių g. 5-7 (Senamiestis), 01121 Vilnius
(0 5) 2691100
32 metai veikloje
Google mapswaze
Google mapswaze

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(0 5) 2691100
Tinklalapis
Tinklalapis
El. paštas
Faksas
(0 5) 2691010
Direktorė
Arūnė Marcinkevičienė
Įmonės kodas
121125428
PVM kodas
LT211254219
Atsiskaitomoji sąskaita
LT50 7044 0600 0158 8335
AB SEB bankas
Registracijos data
1991.12.19
Darbuotojai
2 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
692 € (2024 balandis) daugiau
Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)


Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Asmens duomenų apsauga
BDAR mokymai
Atitikties užtikrinimas ir teisinių rizikų valdymas
Įmonių teisinis aptarnavimas
Atitikties užtikrinimas ir teisinių rizikų valdymas. Neturite nei savo verslo teisės departamento, nei teisininko? Pavargote aiškintis su advokatais dėl paslaugų apimčių ir įkainių? RAŠYKITE MUMS arba REGISTRUOKITĖS NEMOKAMAI KONSULTACIJAI. Iniciatyvios teisinės paslaugos verslui. Daugiau kaip 25 metai teisinio darbo patirties, sertifikuoti rizikų ir projektų valdymo vadovai.

Pagalba užtikrinant organizacijos atitiktį pagal BDAR reikalavimus, Pranešėjų apsaugos įstatymą, Darbo kodeksą, kitus teisės aktus. Komercinių paslapčių ir kitos konfidencialios informacijos apsauga. Rizikų nustatymas ir vertinimas, teisinės konsultacijos, visa reikiama teisinė dokumentacija ir mokymai personalui. 10 kompleksinių specializuotų sprendimų verslui už fiksuotą kainą. Plačiau: teisinerizika.lt/

Taip pat padėsime su naujų įmonių įkūrimu, verslo struktūromis, įeinančiomis ir išeinančiomis investicijomis, verslo, akcininkų sutartimis, ginčų sprendimu, intelektine nuosavybe bei darbo teise.

Jeigu planuosite strateginį SANDORĮ, MAŽUMOS/DAUGUMOS DALIES ĮSIGIJIMĄ, JUNGTINĘ VEIKLĄ, DALYVAVIMĄ STRATEGINIAME ALJANSE AR REORGANIZUOSITE ĮMONIŲ GRUPĘ, VERSLO MODELĮ – TOKIU ATVEJU ATLIKSIME IŠSAMŲ TEISINĮ AUDITĄ, TEISINĮ SANDORIO STRUKTŪRIZAVIMĄ IR ĮFORMINIMĄ. Jūsų teisiniam projektui vadovaus sertifikuoti projektų vadovai. Plačiau: teisinerizika.lt/

Įmonių teisinis aptarnavimas. Jūsų verslui pateiksime KOMANDĄ patyrusių teisininkų, kurie greitai susipažins su Jūsų verslo specifika, vykdomais procesais ir pradės savo darbą, būdami aprūpinti reikiama žinių, dokumentų valdymo bei klientų aptarnavimo sistemomis. Veiksime kaip integruotas JŪSŲ VERSLO TEISĖS DEPARTAMENTAS.
Daugiau...