Įmonių sąrašas

Ividenta, UAB

Vasario 16-osios g. 13-13, 89225 Mažeikiai
(8 685) 15299
Uždaryta dabar
5 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 685) 15299
Tinklalapis
El. paštas
Direktorė
Ieva Songailaitė-Karukhnishvili
Įmonės kodas
303297951

Darbo laikas

Pirmadienis
9.00-18.00
Antradienis
9.00-18.00
Trečiadienis
9.00-18.00
Ketvirtadienis
9.00-18.00
Penktadienis
9.00-18.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Vaida
2018.03.06
Visa šeima čia lankomės. Labiausiai patinka tai, kad labai moka bendrauti su vaikais ir juos prisikalbinti. Buvome ne vienoje klinikoje, bet mūsų vaikams čia patiko labiausiai. Viską kruopščiai paaiškino ir atsakė į klausimus.
Naudingas (6)
Pranešti
Neringa
2015.09.21
Labai patiko, šaunus kolektyvas. Labai bijojau, bet merginos buvo labai švelnios ir atidžios. Ir burnos higieną atliko ir dantukus sutaisė be skausmo. Tikiuosi negreit, bet būtinai sugrįšiu čia.
Naudingas (12)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Dantų šaknų gydymas
Protezavimas
Profesionali burnos higiena
Ividenta – jauna, tačiau kvalifikuota profesionalių odontologų komanda siūlanti odontologines paslaugas Mažeikiuose. Esame pasiruošę suteikti savo pacientams išskirtinį ir kuo malonesnį dantų gydymą, be baimės ir skausmo.
Kviečiame apsilankyti pas mus ir įsitikinti, kad draugiška aplinka ir profesionalus kolektyvas leis pamiršti visas baimes. Mes savo pacientams stengiamės suteikti išskirtinį dantų gydymą, siekdami geriausių rezultatų, kurie patenkintų paciento lūkesčius turėti ne tik sveiką, bet ir gražią šypseną. Mūsų moto: Kuo mažiau invazyvus gydymas ir maksimaliai išsaugoti savi dantys. Nes dirbtinis dantis niekada neatstos nuosavo.
Kad išsipildytų paciento lūkesčiai būtinas bendradarbiavimas ir pasitikėjimas tarp gydytojo ir paciento. Ividenta specialistai nuolat tobulina žinias ir pritaiko jas praktikoje, todėl stengiamės pasiūlyti maksimaliai Jūsų poreikius atitinkantį gydymą. Mums svarbu patenkinti pacientai!
daugiau...

Paieškos žodžiai

Odontologas Mažeikiuose, dantų gydymas, dantų rovimas, dantų šaknų kanalų gydymas, dantų ėduonies gydymas, dantų protezavimas, burnos higiena, dantų balinimas kapomis, dantų balinimas, dantų gydymas Mažeikiuose, dantų plombavimas, dantų šalinimas, dantų rovimas Mažeikiuose, dantų balinimas, dantų balinimas Mažeikiuose, estetinis plombavimas, estetinis plombavimas Mažeikiuose, estetinis protezavimas, estetinis protezavimas Mažeikiuose, protezavimas laminatėmis, protezavimas laminatėmis Mažeikiuose, vaikų odontologas, vaikų dantų gydymas, vaikų dantų gydymas Mažeikiuose, pieninių dantų gydymas, pieninių dantų gydymas Mažeikiuose, dantų protezai, dantų protezavimas Mažeikiuose, dantų protezavimas tiltais, protezavimas ant implantų, protezavimas ant implantų Mažeikiuose, cirkinio keramikos vainikėliai, dantų protezavimas bemetale keramika, protezavimas dantų plokštelėmis, odontologė Ieva Songailaitė, gydytoja odontologė Ieva Songailaitė, odontologė Ieva Songailaitė - Karukhnishvili, odontologė Justina Končiūtė, gydytoja odontologė Justina Končiūtė, odontologė Vaiga Stankevičienė, gydytoja odontologė Vaiga Stankevičienė, odontologė Egidija Jusčienė, gydytoja odontologė Egidija Jusčienė, burnos higienistė Kristina Bučienė, higienistė Kristina Bučienė, kanalų gydymas, kanalų gydymas Mažeikiuose, kanalų pergydymas, endodontinis gydymas, burnos higienos mokymas, neskausmingas dantų gydymas, odontologo konsultacija Mažeikiuose, dantistai Mažeikuose, nėsčiųjų dantų gydymas, nėsčiųjų dantų gydymas Mažeikiuose, nėsčiųjų dantų profilaktika, pieninio danties rovimas, pieninio danties rovimas Mažeikiuose, dantų kapos daugiau...