Įmonių sąrašas

Intra legem, teisinių paslaugų kontora

Laisvės al. 99-6 (Centras), 44252 Kaunas
(8 614) 88877
Uždaryta dabar
5 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:
Teisinės konsultacijos / Procesinių dokumentų ruošimas / Atstovavimas teisme, mediacijoje ir kitose valstybinėse institucijose

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 614) 88877
Telefonas
(8 615) 63888
Tinklalapis
El. paštas
Direktorius
Evaldas Mikalajūnas
Įmonės kodas
303188902

Darbo laikas

Pirmadienis
9.00-18.00
Antradienis
9.00-18.00
Trečiadienis
9.00-18.00
Ketvirtadienis
9.00-18.00
Penktadienis
9.00-18.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Loreta
2018.08.22
Tvarkingai paruošė skyrybų sutartį. Rado vyrą bastūną užsienyje. Procesas užtruko, bet rezultatyviai. Kaina proto ribose.
Naudingas (1)
Pranešti
UAB "Ligvita"
2018.03.13
Dėkojame už pagalbą steigiant bendrovę, sprendžiant kilusius teisinius ginčus ir optimizuojant verslą. Ypatingai didelis ačiū Aušrai ir Mariui!
Naudingas (5)
Pranešti
Mindaugas
2017.05.21
Protingi, rimti ir atsakingi. Padejo keliose bylose ir su skolomis. Kartais vien patarimas is aktyvaus profesionalo sutaupo tukstancius euru ir nervu.
Naudingas (0)
Pranešti
daugiau...
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Civilinė ir verslo teisė (skolos, sutartys, įmonių steigimas, šeimos bylos ir kt.)
Sutarčių teisė (CMR, statybos ranga, nuoma, pirkimas-pardavimas, dovanojimas, draudimas)
Darbo teisė (neteisėtas atleidimas, darbo užmokesčio išieškojimas). Baudžiamoji teisė
INTRA LEGEM komanda susideda iš profesionalių ir kompetentingų teisės specialistų, kurie sujungė savo patirtį ir žinias, kad išspręstu bet kokias teisines problemas efektyviai, kokybiškai ir ekonomiškai. Konsultuojame Lietuvos ir užsienio klientus visais teisiniais klausimais kuriant, plečiant, išlaikant ir uždarant verslą. Teikiame kokybiškas ir efektyvias skolų išieškojimo paslaugas užsienyje ir Lietuvoje.

Rengiame procesinius dokumentus fiziniams ir juridiniams asmenims. Kartu su partneriais atstovaujame Jūsų interesus derybose, teisminėje mediacijoje, teisme ir kitose valstybės institucijose. Tarptautinį verslą vykdančių klientų poreikius užtikriname glaudžiai bendradarbiaudami su advokatų kontoromis Vokietijoje, Lenkijoje, Italijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Slovėnijoje ir kitose šalyse.

INTRA LEGEM komanda vadovaujasi šūkiu: Mūsų žinios – Jūsų pergalės.

Mūsų išskirtinumas. Koncentruojamės į originalių ir finansiškai palankių naujovių įdiegimą (e-bylos, e-parašas, e-sąskaitos, CRM) taip sumažiname klientų išlaidas, išvengiame procesų vilkinimo ir biurokratijos. Suteikiame aukščiausios kokybės paslaugas Jums patogiu laiku, nepriklausomai nuo to, kurioje laiko juostoje Jūs randatės, taip taupydami Jūsų brangų laiką. Mūsų darbas yra ne tik gerai Jus atstovauti Teismuose, bet ir ikiteisminėse institucijose.
daugiau...

Paieškos žodžiai

verslo teisė, teisinės paslaugos, teisinės konsultacijos, teisininkai Kaune, skolos užsienyje, skolų išieškojimas, skolų užsienyje išieškojimas, skolos, transporto teisė, logistika, teisminė mediacija, mediatorius, įmonės steigimas užsienyje, įmonių steigimas užsienyje, įmonių steigimas Lietuvoje, statybų teisė, ranga, skyrybos, skyrybų dokumentai, atstovavimas teisme, CMR konvencijos pažeidimai, ieškinys, ieškinių ruošimas, procesiniai dokumentai, advokatai Kaune, bankrotas, bankroto iškėlimas, bankroto dokumentų ruošimas, bankroto administratorius, advokato pagalba, advokatas, advokatai Kaune, teisininkas Kaune, teisinė pagalba, teisinės paslaugos visą parą, juridinės paslaugos, juristas, juristo konsultacija, juristo paslaugos, teisininko konsultacija, ofšorinės įmonės, vengimas atsiskaityti, nuomininkų teisės, nuomotojų teisės, sutarties nutraukimas, sutarčių ruošimas, bendrovės atidarymas, įmonių steigimas, įmonių registravimas, įmonių reorganizavimas, įmonių pertvarkymas, įmonių likvidavimas, įmonių susijungimas, įmonių skaidymas, jungtinė veikla, verslo sandoriai, įstatai, akcijų pardavimas, turto įsigijimas, turto pirkimas, turto pardavimas, turto sandoriai, sandorių dokumentų ruošimas, automobilio įsigijimas, profesionalus teisininkas, civilinė teisė, darbo teisė, naujas darbo kodeksas, ranga, nekokybiškos prekės, paveldėjimo teisė, skolų susigrąžinimas, tėvystės nustatymas, tėvystės nuginčijimas, išlaikymo priteisimas, taikos sutartis, pretenzija, reikalavimas daugiau...