Įmonių sąrašas

Interlux, UAB

Aviečių g. 16 (Verkiai), 08418 Vilnius
(8 5) 2786850
Netrukus užsidarys 8.00-17.00
25 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2786850
Tinklalapis
www.interlux.lt
El. paštas
spirit@interlux.lt
Direktorius
Audrius Matuzevičius
Įmonės kodas
110608112
PVM kodas
LT106081113

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

Veiklos aprašymas

Tarptautinė kompanija „Interlux“ yra lyderiaujanti naujausių medicinos ir mokslo technologijų platintoja Baltijos šalyse. Kompanijos veiklos sritys: Laboratorinė medicina; In vitro diagnostikos technologijos; Mokslo tyrimų ir laboratorinės technologijos; Terapijos ir vaizdų diagnostikos technologijos; Minimalaus invazinio gydymo sritys; Šeimos medicinos ir sveikos gyvensenos technologijos. daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

Inoveca Medtechna, UAB
3,8 km | Verkių g. 29, 3 korp., II a. (Žirmūnai), Vilnius
Odontologijos klinikos įrengimas
Pristatysime, sumontuosime ir paruošime darbui
UAB “INOVECA” odontologinė įranga ir medžiagomis prekiauti pradėjo 1991 metais, 1996 metais šią veiklą perėmė UAB “INOVECA MEDTECHNA”. Firmos steigėjai, savininkai ir darbuotojai yra diplomuoti medicinos technikos inžinieriai. Mes stengiamės prekiauti Europietiška produkcija, nes tai užtikrina greitą ir nepriekaištingą servisą, o jeigu Europos gamintojus kokybe ar kitu parametru aplenkia kitų žemynų atstovai, tai tada siūlome gaminius iš kitų kraštų. Taip atsitiko su panoraminiais rentgenais. Pasaulyje pripažintas lyderis yra J. MORITA (Japonija) ir kol kas kiti gamintojai tik siekia tokios vaizdo kokybės. Todėl mes siūlome panoraminius ar 3D rentgenus iš Japonijos. Serviso tarnybos inžinieriai pastoviai tobulinasi pas gamintojus. Yra serviso inžinieriai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje ir kituose miestuose.
Konsultuojame radiacinės saugos, higienos reikalavimų laikymosi, medicinos prietaisų akreditavimo, patalpų paskirties keitimo kitų medicininių reikalavimų laikymosi klausimais.
6,9 km | Pylimo g. 10 (Senamiestis), Vilnius
Didmeninė, mažmeninė prekyba stomatologijos, chirurgijos, optikos, klausos aparatų, ortopedijos prekėmis, įranga, reikmenimis, prekyba medicinine apranga, drabužiais.
Kodmeda, UAB
3,4 km | Kareivių g. 11 (Žirmūnai), Vilnius
UAB KODMEDA - profesionalūs sprendimai radiologijai.
Įmonė įkurta 1997 metais. Įmonė Lietuvoje atstovauja visame pasaulyje gerai žinomoms kompanijoms: Carestream Health, NDS - Surgical Imaging, Stephanix, Giotto, Fluke Biomedical, Ultraviol, Gierth, Roesys, Oniko, Intermedical, Protec.
UAB KODMEDA - profesionalūs sprendimai radiologijai. Įmonė diegia naujas technologijas ir naują medicininę techniką Lietuvos gydymo istaigose. Visa UAB "Kodmeda" įranga parduodama su garantiniu ir pogarantiniu aptarnavimu. Aptarnavimą atlieka gamintojų apmokyti ir sertifikuoti inžinieriai. Teikiame remonto paslaugas.
UAB KODMEDA gali pasiūlyti: skaitmenines rentgeno sistemas (DR), stacionarius rentgeno aparatus, mamografus, mobilius ir operacinius bei rentgeno aparatus veterinarijai, skaitmeninius rentgeno spindulių detektorius, kompiuterinius radiografus (CR), diagnostinių nuotraukų lazerinius spausdintuvus, visiškai sukomplektuotas gydytojo radiologo darbo stotis, PACS sistemas, diagnostinius bei operacinius monitorius, rentgeno nuotraukų suskaitmenintojus, spinduliuotės bei biomedicinos matavimo prietaisus, CD/DVD tiražavimo sistemas, negatoskopus, apsaugos nuo rentgeno spindulių priemones, rentgeno juostų ryškinimo procesorius, rentgeno kasetes ir ekranus, rentgeno juostas, šviestuvus operacinėms.
UAB KODMEDA nuolat plečia siūlomų prekių asortimetą. Bendrovė diegia naujas technologijas ir naują medicininę techniką Lietuvos gydymo istaigose. UAB KODMEDA įdiegė pirmają radiologinių vaizdų suskaitmeninimo sistemą (CR) Lietuvoje. Visos tiekiamos prekės atitinka tarptautinius standartus.
Įmonė garantuoja ne tik platinamų prekių, bet ir paslaugų kokybę.Užsakytos prekės pristatomos laiku. Įmonės darbuotojų (šiuo metu joje dirba 8 žmonės) tikslas - aukšta darbų kokybė ir nepriekaištingas klientų aptarnavimas.
Įmonės pastangos ir darbo kokybė įvertinta tarptautiniu mastu. Gauti keli tarptautiniai apdovanojimai už diegiamas inovatyvias technologijas ir jų kokybę, pacientų poreikių patenkinimo kokybę bei suteiktas geriausiai prekiaujančios įmonės vardas.
Įmonės tikslas - būti patikimu ir ilgalaikiu partneriu, rinkai siūlant tik aukščiausios kokybės ir naujausių technologijų medicininę įrangą, aptarnavimą bei optimaliausius sprendimus
Irineka, medicinos įrangos salonas
10,7 km | Dariaus ir Girėno g. 42 (Naujininkai), Vilnius
Gariniai „B“ klasės autoklavai YESON 18 ir 23 litrų talpos su integruotu spausdintuvu.
Atitinka garinių autoklavų EN standarto 13060.
3-jų kartų frakcionuotas vakuumo ir vakuuminis džiovinimas. Grafinis vizualinis autoklavavimo eigos LCD displėjus. B&D ir Vakuumo testai. 11 autoklavavimo programų. 2 metai garantija.
Sterilizavimo juostų sandarinimo prietaisas BEST. 10 mm pločio užlydymo juosta. 2 metai garantija.
Medicinos projektai, UAB
7,6 km | I. Kanto al. 15 (Pilaitė), Vilnius
Medicininės įrangos tiekimas
Medicininės įrangos priežiūra, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas
Kompleksinis projektų rengimas ir valdymas
UAB “MEDICINOS PROJEKTAI” Medicininės įrangos tiekimas, priežiūra, garantinis ir pogarantinis remontas. Kompleksinis projektų rengimas ir valdymas. Mūsų patirtis ir gebėjimai leidžia sudaryti optimalų paslaugų kompleksą ir pasiūlyti šiuolaikinės įrangos asortimentą, būtiną medicines įstaigį pilnavertei veiklai užtikrinti. Įmonės veikla apima visą Lietuvą bei kaimynines šalis. Bendradarbiaujame su partneriais iš Vokietijos, Prancūzijos, Italijos, Ispanijos, Čekijos, Lenkijos, Japonijos, JAV ir kitų valstybių.
Svarbiausios įmonės veiklos sritys: CHIRURGIJA, OFTALMOLOGIJA, TRAUMATOLOGIJA – ORTOPEDIJA, REABILITACIJA, RADIOLOGIJA, RADIOTERAPIJA, AKUŠERIJA – GINEKOLOGIJA, OPERACINIŲ ĮRANGA, PLOVIMO – DEZINFEKAVIMO MAŠINOS, ĮRANGA STERILIZACINĖMS, ENDOSKOPINĖ ĮRANGA, DIAGNOSTINĖ ĮRANGA, MEDICININIAI BALDAI. Siekiame, kad mūsų klientai turėtų užtikrintą operatyvų techninį palaikymą, tvarkingai veikiančią įrangą bei tinkamą dokumentaciją akreditavimo ir audito įstaigoms. Įmonė savo veikloje vadovaujasi kokybės vadybos sistema, atitinkančia ISO 9001 standarto reikalavimus. Komandinis darbas ir pasiekti rezultatai daro mūsų veiklą prasmingą.
Aga, Vilniaus filialas, UAB
14,7 km | Granito g. 7 (Paneriai), Vilnius
Medinna, UAB
86,4 km | Maironio g. 4, II a., 201 kab., Utena
Nauja kokybiška medicininė apranga iš skirtingų gamintojų, avalynė
Odontologijos kabinetas
Nauja kokybiška medicininė apranga ir avalynė iš įvairių gamintojų! Galimi specialūs dideli užsakymai.
Odontologijos kabinetas MEDINNA esantis Utenoje, teikia aukščiausios kokybės odontologines paslaugas visiems šeimos nariams. Mes naudojame naujausias technologijas ir tik aukščiausios kokybės medžiagas.

Aga, Utenos filialas, UAB
86,7 km | Aukštaičių g. 3B, Utena
Aga, Ukmergės filialas, UAB
63,3 km | Vilniaus g. 89B, Ukmergė
Aga, Kupiškio filialas, UAB
122,1 km | Gedimino g. 67, Kupiškis
Aga, Rokiškio filialas, UAB
134,9 km | Panevėžio g. 7C, Rokiškis
Aga, Varėnos filialas, UAB
73,4 km | Pramonės g. 8, Varėna
Aga, Kaišiadorių filialas, UAB
55,1 km | J. Basanavičiaus g. 41, Kaišiadorys
Aga, Švenčionių filialas, UAB
68,9 km | Liepų al. 2E, Cirkliškis, Švenčionių r.
Aga, Panevėžio filialas, UAB
121,8 km | Matininkų g. 20, Panevėžys
Aga, Kauno filialas, UAB
81,3 km | Palemono g. 7, Kaunas