Įmonių sąrašas

Inmeka, UAB

K. Donelaičio g. 72A-3 (Centras), 44248 Kaunas
(8 37) 209072
Dirbame dabar 9.00-20.00
24 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 37) 209072
Tinklalapis
www.inmeka.lt
El. paštas
info@inmeka.lt
Direktorius
Meilutė Gricienė
Įmonės kodas
134198287

Darbo laikas

Pirmadienis
9.00-20.00
Antradienis
9.00-20.00
Trečiadienis
9.00-20.00
Ketvirtadienis
9.00-20.00
Penktadienis
9.00-20.00

Veiklos aprašymas

Odontologijos klinika Kaune Inmeka. Dantų ir dantų šaknų gydymas, plombavimas, dantų šalinimas, protezavimas, balinimas, burnos higiena, rentgeno nuotraukos
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į Inmeka, UAB

Alfadenta, UAB

Vytauto pr. 83-2 (Centras), 44238 Kaunas
 (8 612) 03030
   www.alfadenta.com
Naujausios technologijos dantų estetikai atkurti
Estetinis plombavimas ir protezavimas įvairiomis laminatėmis
Six Month Smiles – greitas dantų tiesinimas skirtas suaugusiems

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

Odontologijos klinika, E. Adomaitytės įmonė
0,2 km | Vasario 16-osios g. 4-10 (Centras), Kaunas
Apžiūra-pirminė konsultacija-nemokama
Dantų balinimas ZOOM lempa 20% nuolaida
Senjorams dantis protezuojame nemokamai
Odontologijos klinikoje sumontuota kompiuterizuota japonų gamybos odontologinė įranga. Taip pat įdiegta naujausia skaitmeninė rentgeno diagnostinė aparatūra. Klinikoje naudojamos tik šiuolaikiškos aukščiausius reikalavimus atitinkančios odontologinės medžiagos. Visos gydymo procedūros atliekamos laikantis aseptikos ir antiseptikos reikalavimų. Kokybiškų anestetikų panaudojimas užtikrina neskausmingą dantų gydymą ir protezavimą. Esame sudarę sutartis su Valstybine Ligonių kasa.
Amadenta, estetinės odontologijos klinika, S. Preišegalavičienės įmonė
0,3 km | Maironio g. 15-1 (Centras), Kaunas
Visos odontologinio gydymo paslaugos
Estetinės odontologijos klinika Kaune
Estetinis protezavimas laminatėmis
Nudilusių dantų sąkandžio atstatymas
Skaitmeninis šypsenos dizainas
Unikalios dantų restauravimo paslaugos
Dantų implantavimas
Neišdygusių protinių dantų šalinimas
Dantų kanalų gydymas su mikroskopu
Preciziškas dantų gydymas
Amadenta - moderni odontologijos klinika Kauno centre, kurioje taikomos naujausios koncepcijos ir technologijos dantų atstatyme ir gydyme. Klinikoje teikiamos visos aukščiausios kokybės odontologinės paslaugos. Pradedant nuo analogų neturinčios SOLO profilaktikos - tai efektyviausios priemonės dantų išsaugojimui ir burnos sveikatos profilaktikos ir baigiant sudėtingomis chirurginėmis procedūromis ir dantų implantacijomis. Klinikos vadovė gydytoja Simona Preišegalavičienė, turinti 28 metų darbo praktiką yra viana iš daugiausiai patirties turinčių gydytojų, taikančių savo praktikoje naujausias technologijas ir atrinkas medžiagas pasižyminčiomis ypatingu biosuderinamumu su žmogaus audiniais. Pacientams, atvykusiems gydytis, nors ir mažiausius pažeidimus yra įvertinama dantų būklė nuosekliai, tam kad dantų gydymas būtų efektyvus, nes kad gražus rezultatas išliktų ilgaamžis svarbu atkurti teisingą krūminių dantų funkciją, atsiremiant į individualius žmogaus anatominius parametrus.
Gydytoja taiko dantų atstatyme skaitmeninį šypsenos dizainą (DSD), kurio pagalba kompiuteriu sumodeliuojama nauja šypsena, panaudojant gamtoje jau esančius natūralių dantų algoritmus.
Pacientams, gyvenantiems užsienyje, taupantiems laiką gydytoja Simona Preišegalavičienė atlieka procedūras nuo kanalų gydymo iki pilno danties atstatymo jei reikia su pažangiausia 3D CAD/ CAM CEREC sistema per vieną apsilankymą!

Dentifokus, UAB
0,5 km | Karaliaus Mindaugo pr. 29-2 (Centras), Kaunas
Kokybiškas dantų protezavimas
Visapusiškas dantų gydymas
Profesionali burnos higiena
Odontologijos kabinetas ,,DENTIFOKUS,, įkurtas 2003m. Kauno centre, Karaliaus Mindaugo
prospekte, netoli PC Akropolis. Teikdami kokybiškas odontologijos paslaugas mes sėkmingai dirbame jau šešiolika metų. Kabinete profesionaliai atliekama burnos ertmės higiena, dantų balinimo procedūros, gydomi ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų dantys, atliekamos visos dantų protezavimo paslaugos, įskaitant protezavimą ant implantų. Gydant ar protezuojant dantis, būtinai pasitarus su pacientu, visada stengiamės rasti priimtiniausią ir labiausiai tinkamą sprendimą. Mūsų kredo- kokybiškas darbas už patrauklią kainą. Laukiame Jūsų.
0,6 km | Savanorių pr. 66/ Žemaičių g. 31 (Žaliakalnis), Kaunas
Profesionalus dantų ir dantenų ligų gydymas
Profesionali burnos higiena
Dantų balinimas
"A klinikoje” teikiamos vaikų ir suaugusiųjų odontologinio gydymo paslaugos: terapinis gydymas, dantų šalinimas, silantų dėjimas, estetinis plombavimas, dantų balinimas, dantų protezavimas ir kt.
Kvalifikuoti, naujausius gydymo metodus išmanantys gydytojai odontologai, dirbantys su pažangiausiomis technologijomis, užtikrina kokybiškas ir saugias odontologines paslaugas.Prisirašiusiems “A Klinikos” pacientams:
Gydytojo – odontologo konsultacija, dantų profilaktinis patikrinimas ir
vaikų nuolatinių dantų padengimas silantais atliekami NEMOKAMAI!
50% nuolaida taikoma:
Terapiniam dantų gydymui:
Helio plomboms,
Kanalų gydymui
Chirurginiam dantų gydymui:
Dantų rovimui

Inoveca Medtechna, Kauno filialas, UAB
0,7 km | Vilniaus g. 60-1 (Centras), Kaunas
UAB “INOVECA” odontologinė įranga ir medžiagomis prekiauti pradėjo 1991 metais, 1996 metais šią veiklą perėmė UAB “INOVECA MEDTECHNA”. Firmos steigėjai, savininkai ir darbuotojai yra diplomuoti medicinos technikos inžinieriai. Mes stengiamės prekiauti Europietiška produkcija, nes tai užtikrina greitą ir nepriekaištingą servisą, o jeigu Europos gamintojus kokybe ar kitu parametru aplenkia kitų žemynų atstovai, tai tada siūlome gaminius iš kitų kraštų. Taip atsitiko su panoraminiais rentgenais. Pasaulyje pripažintas lyderis yra J. MORITA (Japonija) ir kol kas kiti gamintojai tik siekia tokios vaizdo kokybės. Todėl mes siūlome panoraminius ar 3D rentgenus iš Japonijos. Serviso tarnybos inžinieriai pastoviai tobulinasi pas gamintojus. Yra serviso inžinieriai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje ir kituose miestuose.
Konsultuojame radiacinės saugos, higienos reikalavimų laikymosi, medicinos prietaisų akreditavimo, patalpų paskirties keitimo kitų medicininių reikalavimų laikymosi klausimais.
G. Tarnauskienės odontologijos klinika, UAB
0,9 km | Kęstučio g. 27A-3 (Centras), Kaunas
Dantų implantavimas STRAUMANN šveicariškais implantais
Estetinis dantų plombavimas
Dantų balinimas lazeriu
2005m. pačiame Kauno centre, Kęstučio 27a duris atvėrė G.Tarnauskienės odontologijos klinika.
Per eilę darbo metų klinikos kolektyvas didėjo, ir dabar visas Jums iškilusias odontologines problemas padės spręsti kvalifikuotų specialistų komanda. Mes esame pasirengę išgirsti ir suprasti Jūsų pageidavimus, pasiūlyti geriausius ir tinkamiausius gydymo būdus.
Klinikoje teikiamos visos odontologinės paslaugos: nuo profilaktikos iki lazerinės chirurgijos ir implantacijos.
Extradent, UAB
0,9 km | Savanorių pr. 104-1A (Žaliakalnis), Kaunas
Implantacija ir chirurginės operacijos
Dantų protezavimas
Estetinis protezavimas bei plombavimas
Periodontologinės operacijos
Kanalų gydymas mikroskopu
Ortodontinis gydymas
Profesionali burnos higiena
Balinimas ZOOM ir kapomis
UAB „Extradent“ odontologijos klinikoje teikiamos aukštos kokybės visos odontologinio gydymo ir burnos ligų profilaktikos paslaugos vaikams bei suaugusiems – nuo dantų balinimo ir profesionalios higienos iki
implantavimo. Skirdami didelį dėmesį paslaugų kokybei ir siekdami užtikrinti visapusišką komfortą savo klientams, dirbame tik su aukščiausios kokybės, visame pasaulyje pripažintomis, medžiagomis ir
pažangiausia odontologijos įranga, kuri nuolat atnaujinama diegiant naujas diagnostikos bei dantų gydymo technologijas.
Klinikoje „Extradent“ atliekamos visos odontologinio gydymo ir su jomis susijusios papildomos paslaugos, tokios kaip kanalų pergydymas mikroskopu, periodontologinės operacijos, implantacija ir chirurginės
operacijos. Siekiant Klinikoje įdiegti aukščiausio lygio odontologijos pasiekimus pas mus dirbantys gydytojai terapeutai, gydytojai specialistai: endodontas, periodontologas, ortodontas, veido – žandikaulių chirurgas ir implantologas nuolat gilina savo žinias ir kelia kvalifikaciją Lietuvoje bei tarptautiniu lygiu užsienyje.

Ortodonto paslaugos, UAB
1 km | P. Kalpoko g. 1-27 (Žaliakalnis), Kaunas
Kreivų dantų tiesinimas ir netaisyklingo sąkandžio korekcija
Gydymas breketais (metaliniais, beligatūriniais, estetiniais, vidiniais), plokštelėmis, kapomis ir kitais ortodontiniais aparatais. Invisalign ir Incognito sistemomis
Pagalbinis ortodontinis gydymas prieš protezavimą
Ortodontinis gydymas. Kreivų dantų tiesinimas ir netaisyklingo sąkandžio korekcija breketais (metaliniais, estetiniais, beligatūriniais ir vidininiais), ortodontinėmis plokštelėmis, kapomis ir kitais ortodontiniais aparatais. 3D skaitmeninis gydymo planavimas. Gydymas pažangiausiomis ortodontinėmis sistemomis - Incognito ir Invisalign. Pagalbinis Ortodontinis gydymas prieš protezavimą.
GP odontologija, UAB
1,8 km | Veiverių g. 35 (Aleksotas), Kaunas
Estetinė odontologija
Dantų implantavimas, protezavimas
Dantų šaknų kanalų gydymas
Dantų poliravimas
Vaikų dantų gydymas
Klinikos tikslas – padėti pacientams pasirinkti kryptingą, tinkamą gydymą ir kokybiškai jį atlikti. Klinikoje kuriama išskirtinio dėmesio pacientams atmosfera.
Atvykus į odontologijos kliniką pacientas išsamiai ištiriamas. Tai reiškia: sužinomi nusiskundimai, surenkama anamnezė, pacientas ištiriamas objektyviai (ekstraoraliai ir intraoraliai), atliekami visi reikalingiausi tyrimai. Bendradarbiaujame su kitomis odontologinėmis gydymo įstaigomis. Esant gydymo būtinumui, rekomenduojame patikimą kitos srities specialistą.
Molnlycke Health Care, UAB
0,9 km | Jonavos g. 30, Kaunas
Chirurginiai produktai
Žaizdų priežiūros produktai
Dermatologiniai produktai
Personalo apranga
"Mölnlycke" yra pirmaujanti pasaulyje medicinos produktų ir sprendimų kompanija, aprūpinanti sveikatos priežiūros specialistus, kad jie pasiektų geriausius klinikinius ir ekonominius rezultatus.

2 km | Varnių g. 23 (Vilijampolė), Kaunas
Terapinis gydymas
Burnos higiena
Dantų balinimas
Protezavimas
Kanalų gydymas
Odontologijos klinika “Denteka” įkurta 1995 metais. Jau 20 metų išliekame šiuolaikiška klinika, teikianti kvalifikuotas ir kokybiškas odontologines paslaugas, atitinkančias pacientų lūkesčius. Naudojame modernias šiuolaikines technologijas ir gydymo metodus.
Nuolat keliama darbuotojų profesinė kvalifikacija, leidžia pasiūlyti pacientams naujausius gydymo metodus, atsižvelgiant į paciento norus, pageidavimus bei galimybes juos atlikti.
Klinikoje naudojama šiuolaikiška amerikiečių gamybos A-dec odontologijos įranga, viziografas (kompiuterinis rentgeno aparatas), leidžiantis daryti rentgeno nuotraukas 90 proc.sumažintu radiacijos kiekiu. Tai suteikia galimybę saugiau daryti rentgeno nuotraukas.
Alfadenta, UAB
1,1 km | Vytauto pr. 83-2 (Centras), Kaunas
Naujausios technologijos dantų estetikai atkurti
Estetinis plombavimas ir protezavimas įvairiomis laminatėmis
Six Month Smiles – greitas dantų tiesinimas skirtas suaugusiems
Dirbame, kad Jūs šypsotumėtės!
Klinikoje ypatingas dėmesys skiriamas dantų funkcijai ir estetikai atkurti, todėl gydytojai gali pasiūlyti įvairius sprendimus šiuolaikinėje odontologijoje: estetinį plombavimą (plombavimas sluoksniavimo metodu), estetinis protezavimas įvairiomis laminatėmis (porceliano, Componeer, Edelweiss), bemetale keramika, greitą dantų teisinimą suaugusiems (Six Month Smiles), dantų tiesinimą skaidriomis kapomis (Invisalign), dantų balinimą, dantų skaitmeninį skanavimą
Klinikoje naudojamos šiuolaikinės technologijos: diagnostinis lazeris, chirurginis lazeris, dentaliniai ir panoraminis rentgeno aparatai, skaitmeniniai dantų skaneriai ir t.t.
Viena iš labiausiai patyrusių klinikos gydytojų yra Sigita Morkuvienė, kuri yra AACD (Amerikos Estetinės Odontologijos Akademijos) narė nuo 2006 m. Gydytoja dalyvauja kasmetinėse AACD konferencijose.
Klinika yra Six Month Smiles paslaugos tiekėja. Six Month Smiles – greitas dantų tiesinimas skirtas suaugusiems. Dantys ištiesinami per labai trumpą laiką, naudojant dantų spalvos breketus. Teigiami pokyčiai jau pastebimi po kelių mėnesių, o vidutiniškai po šešių mėnesių turėsite simetrišką ir gražią šypseną.
Klinika yra Invisalign paslaugos tiekėja. Invisalign – naujas ir pažangus dantų tiesinimo metodas permatomomis, išimamomis kapomis.
Naujiena: klinikoje naudojame skaitmeninį iTero dantų skanerį, kurio pagalba iš anksto sumodeliuojama gydymo eiga, nereikia nuiminėti įprastų atspaudų laboratorijoms.
Prodentas, estetinės odontologijos klinika, filialas, UAB
3,6 km | Jotvingių g. 13 (Šilainiai), Kaunas
Dantų implantacija
Dantų protezavimas
Dantų gydymas ir plombavimas
Ortodontija
Periodontologija
Endodontija
Profesionali burnos higiena ir dantų balinimas
Vaikų odontologija
„Prodenta“ – tai viena inovatyviausių odontologijos klinikų visoje Lietuvoje, teikianti kokybiškas odontologines paslaugas ir turinti vieną moderniausių laboratorijų Baltijos šalyse, kurioje 3D spausdintuvo ir skenavimo aparato pagalba greitai ir tiksliai ruošiami, skenuojami bei spausdinami dantų protezai, jų sudedamosios dalys ir prototipai. „Prodenta“ užtikrina savo pacientams ramią, jaukią ir tvarkingą aplinką, o draugiškas klinikos personalas yra pasiruošęs visada pagelbėti čia besilankantiems. Klinikoje naudojama tik žinomų užsienio kompanijų, aukščiausios kokybės technika. Naudodami modernią, laiko patikrintą, sertifikuotą bei kokybišką techniką ir medžiagas, mes galime pasiekti geriausių rezultatų pacientų gydymo procese.


Dantesa, UAB
3,2 km | J. Grušo g. 26, Kaunas
Chirurgija
Terapinis gydymas
Dantų protezavimas
Dantų implantacija
Dantų balinimas
Vaikų dantų gydymas
Dantų šaknų kanalų gydymas
Burnos higiena
„Dantesa“ odontologijos klinika rūpinasi tiek suaugusiųjų, tiek mažųjų sveikata ir gali pasiūlyti visas odontologijos paslaugas: terapinį dantų gydymą, burnos chirurgiją ir implantaciją, šaknų gydymą (endodontiją), dantų protezavimą, vaikų dantų gydymą, profesionalią burnos higieną, dantų balinimą.
Gydymui naudojama nauja moderni įranga, kokybiškos sertifikuotos medžiagos ir laikomasi visų higienos reikalavimų. Odontologijos klinikoje sukurta jauki aplinka leidžia mums, gydytojams, būti kuo arčiau jūsų ir padėti išspręsti burnos sveikatos problemas.

MZO klinika
3 km | Veiverių g. 61A (Aleksotas), Kaunas
Implantacija
Dantų protezavimas
Profesionali burnos higiena
Monikos Ž. Odontologijos klinikos kolektyvas pasirūpins Jūsų dantų sveikata. Nežinote, kam patikėti dantų profesionalią priežiūrą, gydymą, konsultaciją? Drąsiai padėsime Jums. Dantų sveikata, grožiu pasirūpins kvalifikuoti gydytojai dirbantys moderniausia įranga, kokybiškomis medžiagomis, kurios užtikrina maksimalią gydymo kokybę. Paslaugos teikiamos visiems šeimos nariams.
Apsilankiusiems klinikoje nemokama konsultacija, profilaktika. Graži šypsena Jūsų sėkmės garantas.
A. Morkūno IĮ
1,5 km | K. Petrausko g. 38 (Žaliakalnis), Kaunas
23 metų patirtis ir atsakomybė
Straumann, Medentika, Biohorizons implantai
Dantų balinimas naudojant PHILIPS ZOOM sistemą
Kraujo plazmos naudojimas pagal PRGF technologija
Patikrinta kokybė. Protezisto licencija
A. Morkūno klinikoje Kaune teikiamos profesionalios odontologijos paslaugos: dantų implantacija, dantų šalinimas, įvairūs protezavimo metodai, periodonto gydymas, plombavimas ir kita.Klinikoje dirba tik aukščiausią kvalifikaciją turintys, patyrę specialistai.
Tik pas mus - ypatingas dėmesys kliento poreikiams ir individualus gydymo pritaikymas kiekvienam!