Įmonių sąrašas

Geodėja, UAB

S. Dariaus ir S. Girėno g. 4A, 62137 Alytus
(8 623) 76115
3 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 623) 76115
Tinklalapis
El. paštas
Direktorius
Aurimas Bernatavičius
Įmonės kodas
304181309
Registracijos data
2016.02.23
Darbuotojai
5 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
419,64 € (2019 rugsėjis) daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Adrijus
2019.10.01
Šaunuoliai, dirba greitai ir puikiai. Darbus atliko sutartu laiku. Rekomenduoju!
Naudingas (1)
Pranešti
Laimis
2017.01.12
Patiko, kaip jūsų darbuotojai bendrauja. Pas kitus matininkus kuriuos kreipiausi, niekad nesulaukiau tokių išsamių paaiškinimų. Visi klausimai buvo atsakyti. :) Ačiū.
Jaunas nesugadintas kolektyvas. Ir kas svarbu jog nelupa €.
Naudingas (11)
Pranešti
Alytiškis
2016.11.22
Esu patenkintas suteiktomis paslaugomis, specialistų žinių lygiu. Jei kas turite klausimų apie žemę, kreipkitės į šią organizaciją. Malonūs, tikrai padės.
Naudingas (3)
Pranešti
daugiau...
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Pastatų pridavimas
Geodeziniai matavimai
Žemėtvarkos projektai
Nekilnojamo turto paslaugos
UAB "Geodėja" naujai atsidariusi įmonė, atliekanti tiksliuosius žemės matavimus: geodezija, topografija ir kontroliniai matavimai. Dirbantys specialistai jauni, tai reiškia puikiai sutariame su šiuolaikinėmis naujausiomis technologijomis. Patirtis per 3 metus įgauta kitose įmonėse padeda sprendžiant sudėtingas situacijas geodezijoje. Kolektyvas inovatoriškas, pasižymi savo srities kompetencija, geru problemų šalinimo planavimu bei mėgstantys tobulėti. Darbai vykdomi naudojant naujausios kartos aukšto tikslumo matavimo prietaisus ir specializuotą programinę įrangą.

Geodeziniai matavimai. Tai tikslus suformuotų žemės sklypų plotų nustatymas, žemės sklypo plano ir kitų kadastro duomenų, reikalingų įrašyti į Nekilnojamojo turto kadastro duomenų bazę, parengimas.

Topografinių planų sudarymas. Topografinis planas (topografinė nuotrauka arba toponuotrauka) būtinas pradedant įvairius projektavimo darbus. Pagal nustatytą tvarką projektavimo darbai gali būti atliekami ant topografinio plano, parengto ir suderinto ne vėliau kaip prieš vienerius metus. Kontrolinių nuotraukų braižymas. Tai geodeziniai matavimai, kai valstybinėje koordinačių sistemoje (LKS-94) matuojami nutiesti požeminiai tinklai ir komunikacijos, nustatomi jų aukščiai (altitudės), planinė padėtis, nurodant atstumus nuo charakteringų ir pastovių situacijos elementų. Ši paslauga atliekama vadovaujantis techninių reikalavimų reglamentu. Sunaikintų riboženklių atstatymas. Pastatų ašių nužymėjimas. Pastatų ašių, pamatų, inžinerinių tinklų nužymėjimas. Šie matavimai atliekami prieš pradedant statybos darbus. Matavimo metu, pagal pateiktus projektinius brėžinius, vietovėje nužymima pastatų/tinklų statybos vieta ir ašys.
daugiau...