Įmonių sąrašas

Etnodizainas, MB

J. Basanavičiaus g. 3 (Senamiestis), 01118 Vilnius
(8 620) 30105
Atsidarys 10.00
6 metai veikloje
Google mapswaze
Google mapswaze

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 620) 30105
Tinklalapis
El. paštas
Vykdantysis direktorius
Linas Ambrasūnas
Įmonės kodas
304824342
PVM kodas
LT100013400312
Registracijos data
2018.04.09
Darbuotojai
2 darbuotojai (apdraustieji) daugiau

Darbo laikas

Pirmadienis
10.00-18.00
Antradienis
10.00-18.00
Trečiadienis
10.00-18.00
Ketvirtadienis
10.00-18.00
Penktadienis
10.00-18.00
Šeštadienis
11.00-15.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Vidas
2021.05.20
Labai išskirtiniai šviestuvai. Labai LIETUVIŠKI... Medžio raštai ne tik šviečia, bet ir šildo...
Naudingas (1)
Pranešti
Vygintas
2021.05.13
Pirkau Dobilėlis šviestuvą. Sužavėtas kokybe, daug šilumos ir jaukumo, šiltas apšvietimas, išjaustas minimalistinis dizainas. Gera liesti, jausti medį. Žaviuos!
Naudingas (1)
Pranešti
Juozas
2021.05.12
Puiki lietuviško dizaino gaminių parduotuvė! Unikalios šviestuvų gamybos galimybės, daug gražių interjero dekoro elementų ir dovanų visokioms progoms. Rekomenduoju!
Naudingas (1)
Pranešti


Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Šviestuvų dizainas ir gamyba
Dovanos
Istorijos
Mediniai šviestuvai, esantys EtnoDesign kolekcijoje, ypatingi savo dekoratyvumu. Vieni išsiskiria etninių raštų įkvėptais ažūriniais ornamentais, kiti – lakoniškomis formomis ir subtiliomis medienos tekstūromis. Šviestuvai yra ne tik gražus šviesos šaltinis, bet ir svarbi interjero stiliaus detalė. Kiekvienas šviestuvas gali būti unikalus ir kurti savitą namų atmosferą. Mes pagaminsime Jūsų namų šviestuvą pagal norimą dydį, formą, medienos spalvą ir patinkantį ornamentą. Gal turite paveldėtą močiutės austą staltiesę, lovatiesę ar juostą? Jos ornamentą galima perkelti ant šviestuvo. Šviestuvų gaubtai yra pritaikomi pagal poreikį. Pakabinami šviestuvai, toršerai ar staliniai šviestuvai – renkatės Jūs. O mes pripildysime namus šviesa, kurioje skleisis jų istorijos.

Pradėjome dviese – nuo Lino sukurtų medinių pavidalų ir juos lydinčių Rūtos istorijų bei eilių. Šiuo metu „EtnoDesign“ kūrybinė studija jungia mudviejų šeimą ir keletą artimų bičiulių dailininkų, su kuriais dalijamės kūrybine bendryste. Linijos ir žodžiai klojasi iki medinės dovanos užgimsta.

Bendras mūsų kūrybos vardiklis – improvizacija etniškumo tema. Tikime, kad gražiausias įkvėpimas ateina iš tradicijos, o jau tuomet – smagiai džiazuojame, saviškai perpasakojame savo pojūtį ir patirtį.

„EtnoDesign“ prasidėjo nuo Rūtusėlių – patį pirmąjį 2010 m. pavasario savaitgalį, Kaziuko mugės išvakarėse. Saulutės ir rūtelės, tradiciniai ir naujai gimę skirtingų kultūrų raštai susivijo aplink bėgiojančias, lakiojančias ir žydinčias meilias būtybes – štai kaip viskas gimė iš šilto jausmo, kurį gera dovanoti ir patiems gauti dovanų.

Rūtusėliai telpa delne, kvepia medžiu ir lengvai prisitaiko prie gražios širdies žmonių gyvenimo. Jie mėgsta suptis lange, kyburiuoti po lempa, puošti sienas, baldus, slapstytis šventinėse puokštėse ir eglutėse, prilaikyti raštelius ant šaldytuvo ir slapčiausiai labiau už viską džiaugiasi pasitarnaudami kaip laiškanešiai. Įsivaizduojate, Rūtusėlį prisegus prie linksmo laiškelio, jį galima pakabinti ant kaimyno durų, tuomet paspausti skambutį ir mikliai pabėgti.

Mums patinka arbata. Kol užvirs vanduo, galima surinkti medinę dėlionę-padėkliuką karštam arbatinukui! Tai labai praverčia, kai svečiai atskuba nepavėlavę, o šeimininkams dar norisi kuriam laikui pasprukti į virtuvę. Svečiai pluša, šeimininkai laimi laiko. Išradome savo „minkšto medžio“ technologiją – ji pilna paslapčių. Arbatinukų, puodelių, vazų ir stalo džiaugsmui sukurti lankstūs padėkliukai, kuriuos liečiant tuo pat metu jaučiasi medžio tvirtumas ir veltinio švelnumas.

Mums patinka istorijos. Patys jas pasakojame ir norime, kad ir kiti pasakotų savąsias, jas užrašytų. Iš čia – medžiu kvepianti užrašinė mintims, linkėjimams ir prisiminimams.

Mums patinka prisiminimai ir priminimai. Rūtusėliai jų pilni. Mūsų gudrūs magnetukai gali prikibti ne tik prie šaldytuvo, bet ir prie užuolaidų ar šviestuvų. Pats laikas išklijuoti vaikų kambario sieną dvipusiais magnetukais, prie jų kibdyti Rūtusėlius ir laisvai keisti jų išdėliojimo tvarką iki valiai!

Kiekvienas Rūtusėlis pasakoja savo istoriją su stebukliniu linkėjimu, kuris ima pildytis dar nespėjus išgerti rytinės kavos.

Rūtusėliai „šneka“ lietuviškai, angliškai ir, pagal pageidavimą, prancūziškai. Viskas išguldyta lydinčioje kortelėje.

Vos kelis gramus sveriantys suvenyrai ir interjero dekoro detalės lagamine vietos neužima, bet širdį pripildyti gali.
Daugiau...