Įmonių sąrašas

Domus Beati, palaimintojo Jurgio Matulaičio svečių namai

J. Bendoriaus g. 5, 68309 Marijampolė
(8 678) 84766
Dirbame dabar 0.00-24.00

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 678) 84766
Tinklalapis
www.piligrimunamai.lt
El. paštas
info@piligrimunamai.lt

Darbo laikas

Pirmadienis
0.00-24.00
Antradienis
0.00-24.00
Trečiadienis
0.00-24.00
Ketvirtadienis
0.00-24.00
Penktadienis
0.00-24.00
Šeštadienis
0.00-24.00
Sekmadienis
0.00-24.00

Veiklos aprašymas

Svečių namai "Domus Beati"

Svečių namuose „Domus Beati“ yra 16 kambarių, kuriuose vienu metu galime priimti iki 50 asmenų.

Siūlome Jums dviviečius, triviečius ir keturviečius kambarius. Jūsų patogumui yra po vieną dvivietį kambarį šeimai ir neįgaliems asmenims, liftas pagyvenusiems ar neįgaliems asmenims..

Galite naudotis skalbimo mašina, nemokama Wi-Fi paslauga svečių namų teritorijoje, patys iš savų produktų pasigaminti maistą, kurį suvalgysite mūsų valgomajame.

Apsilankę svečių namuose Jūs turėsite unikalią galimybę aplankyti Pal.. Jurgio Matulaičio muziejų.

Lydimi gido, pirmadieniais – sekmadieniais nuo 10 iki 17 val., galite dalyvauti organizuojamuose edukaciniuose žaidimuose. Mokestis už tai tik 15 eurų, o nakvynė svečių namuose – nemokamai.

Savarankiškai galite aplankyti baziliką ir Pal. Jurgio Matulaičio tėviškę Lūginėje..

Svečių namuose už papildomą mokestį galite užsisakyti (tarpininkaujame) pusryčius, pietus, vakarienę, meniu penktadieniui ir vegetarams. Parapijos salėje (taip pat už papildomą mokestį): pietus, rekolekcijas, konferencijas, seminarus su įgarsinimu, skaitmeniniu projektoriumi, apšvietimu ar pan. Salė talpina apie 120 žmonių.

Jurgis Matulaitis gimė 1871 m. balandžio 13 d. Lūginės k., 5 km į šiaurę nuo Marijampolės, ūkininkų šeimoje. Mirė Kaune 1927 m. sausio 27 dieną.

Beatifikacijos byla pradėta Romoje 1953 m., o 1987 m., minint Lietuvos Krikšto 600 metų jubiliejų, popiežius Jonas Paulius II paskelbė Jurgį Matulaitį palaimintuoju. Šia proga jis paragino: Priimkite pranašą kaip pranašą. Priimkite teisųjį kaip teisųjį. Tai yra šios beatifikacijos šūkis. "Šventuosius reikia priimti širdimi ir tikėjimu, kad jie parodytų mums kelią.“

1987 m. birželio 28 d. popiežius Jonas Paulius II kalbėjo: „Evangelijoje pagal Matą skaitome: „Kas neima savo kryžiaus ir neseka paskui mane, nevertas manęs. Kas išsaugo savo gyvybę, praras ją, o kas praranda savo gyvybę dėl manęs, atras ją.“ Tai pati geriausia ir tiksliausia pal. Jurgio gyvenimo ir veiklos santrauka. Visus 56 savo gyvenimo metus jis stengėsi būti vertas Kristaus. Todėl ėmė savo kryžių – o kryžius, kurį tais permainų laikais jam teko imti ir nešti, tikrai buvo sunkus – ėmė tą kryžių ir sekė Kristumi. Ir buvo pasirengęs – įvairiais būdais – prarasti gyvybę dėl Kristaus. Tai liudija jo darbai ir žodžiai, visa jo ganytojiška tarnystė. Negailėjo savęs, nesiekė išsaugoti savo gyvenimo. Daugelį kartų buvo pasirengęs jį prarasti. Kaip tik todėl atrado tokią gyvenimo pilnatvę, kokią žmogus tegali atrasti Kristuje.“
Palaimintojo Jurgio Matulaičio kūnas ilsisi Marijampolės šv. arkangelo Mykolo bazilikoje, 1902 m. pastatytoje Palaimintojo Jurgio Matulaičio koplyčioje (anksčiau vadintoje Švč. Jėzaus Širdies koplyčia).

Bilieto kaina — 2 Eur.

Lengvatos:

50% nuolaida taikoma: moksleiviams, studentams, senjorams, vienam asmeniui, lydinčiam vieną neįgalų lankytoją.
Nemokamai muziejų lanko: ikimokyklinio amžiaus vaikai, vaikų namų auklėtiniai, neįgalūs asmenys, Lietuvos Respublikos muziejininkai, Tarptautinės muziejų tarybos (ICOM) nariai, mokytojai, lydintys mokinių grupes, kuriose yra ne mažiau kaip 10 asmenų, turizmo firmų, gidų gildijos nariai.
Ekskursijos (gido paslaugos): suaugusiems – 6 Eur., vaikams – 2 Eur., užsienio kalba – 12 Eur.

daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Rimvydas
2016.03.09
Patiko. Super vieta: ramu, jauku, centre, kainos ir kokybės puikus santykis. Ačiū
Naudingas (0)
Pranešti
Dalė
2015.12.16
Teko paviešėti: labai patiko, jog įsikūrę šalie miesto centro, apsupty atnaujintų parkų. Personalas labai malonus. Acių Jums
Naudingas (0)
Pranešti
Donatas
2015.12.11
Rekomenduoju. Puiki vieta. Ramu, jauku. Patenkintas aptarnavimu
Naudingas (0)
Pranešti
daugiau...
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas