Įmonių sąrašas

D. Tamulevičiūtės IĮ

Verkių g. 5 (Žirmūnai), 08218 Vilnius

(8 5) 2697227
19 metų veikloje
 El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2697227
Telefonas
(8 5) 2374571
El. paštas
Direktorė
Dana Tamulevičiūtė
Įmonės kodas
124836738
PVM kodas
LT248367314
Bankas
AB SEB bankas
Atsiskaitomoji sąskaita
LT72 7044 0600 0134 0797

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

D. Tamulevičiūtės IĮ

Mūsų veikla ir patirtis:
Atliekame įvairių įmonių auditą bei peržiūras, teikiame kitas užtikrinimo paslaugas (įvairius patikrinimus pagal tarptautinius sutartų procedūrų bei susijusių paslaugų standartus, kuomet klientui suteikiamas tam tikras užtikrinimas dėl jo sudarytų finansinių ataskaitų bei kitos finansinės informacijos).
Esame sukaupę solidžią patirtį, atliekant įvairių kino kompanijų Lietuvoje kuriamų kino filmų auditus, t. y. filmų gamybos išlaidų atitikties įvertinimą LR pelno mokesčio įstatymo 172 nustatytiems reikalavimams, siekiant padėti kino kūrėjams pasinaudoti nuo 2014 m. Lietuvoje pradėta taikyti pelno mokesčio lengvata, gerai išmanome su šia lengvata susijusius apskaitos, mokesčių ir teisės dalykus, atliekame iš valstybinio finansavimo bei įvairių užsienio valstybių fondų (Eurimages ir kt.) lėšų finansuojamų kino projektų auditą. Per 2014 m. - 2017 m. atlikome virš 60 aukščiau nurodytų kino projektų auditų.
Be audito, peržiūrų ir kitų užtikrinimo paslaugų teikiame apskaitos ir mokesčių konsultacijas, tvarkome įmonių apskaitą, taip pat atliekame įvairių Europos sąjungos struktūrinių fondų, Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų, kitų paramos fondų ir programų lėšomis (UNDP, FIFA) finansuojamų projektų auditus.
Rengiame apskaitos politiką bei apskaitos vadovus tiek komercinėms, tiek ir biudžetinėms įmonėms.
Nuo 2006 m. mes teikiame finansinių kriterijų ekspertų paslaugas (susijusias su licencijų išdavimu futbolo klubams) Europos futbolo federacijų asociacijai (UEFA) ir Lietuvos futbolo fedaracijai (LFF) pagal UEFA nustatytus reikalavimus: atliekame visų Lietuvos Respublikos A lygos futbolo klubų audituotų bei I-os ir II-os lygų finansinių ataskaitų ir kitų privalomų ataskaitų patikrinimą bei klubų veiklos monitoringą specialioje UEFA elektroninėje sistemoje, taip pat koordinuojame kitus su finansinių kriterijų kriterijais susijusius dalykus, įskaitant ir futbolo veiklai skirtų apskaitos taisyklių bei reikalavimų rengimą bei adaptavimą.
Net ir griežtai standartais bei kitais teisės aktais reglamentuotų paslaugų (pvz., audito ir kitų užtikrinimo paslaugų) teikimo atveju siekiame suteikti klientui kuo didesnę pridėtinę vertę, orientuojamės tik į aukštą teikiamų paslaugų kokybę.

daugiau...