Įmonių sąrašas

Biržų ranga, UAB

Rinkuškių g. 26, Rinkuškių k., 41187 Biržų r.
(0 618) 34204
30 metų veikloje
Google mapswaze
Google mapswaze

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(0 618) 34204
Telefonas
(0 450) 46805
Tinklalapis
El. paštas
Generalinis direktorius
Juozas Petronis
Įmonės kodas
154802275
PVM kodas
LT548022716
Atsiskaitomoji sąskaita
LT61 7044 0600 0246 3576
AB SEB bankas
Registracijos data
1994.02.15
Darbuotojai
75 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
1686,07 € (2024 balandis) daugiau
Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)


Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Melioracijos sistemų statybos ir remonto darbai
Hidrotechninių statinių statybos ir rekonstravimo darbai
Išorės inžinerinių tinklų (vandentiekio, nuotėkų) įrengimo darbai
Aplinkos sutvarkymo darbai
Tiltų statybos ir remonto darbai
Gyvenamųjų, viešojo naudojimo, pramonės ir kitos ūkinės veiklos pastatų statyba
Autogreiderių, buldozerių, ekskavatorių, vibrovolų, traktorių, kranų, transporto nuoma
Smėlio, žvyro prekyba (karjerinis)
Technikos remontas, metalo gaminiai
UAB "Biržų ranga" buvo įkurta 1956 m. Tuomet ji vadinosi Biržų MMS. Vėliau pavadinimai daug kartų keitėsi kol, įvykus 2008 m. kovo 28 d. akcininkų susirinkimui buvo nutarta pertvarkyti bendrovę į uždarąją akcinę bendrovę "Biržų ranga".

UAB "Biržų ranga" yra atestuota Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijoje (atestato Nr. 0085), Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerijoje (atestato Nr. 29-MKT), įdiegėme integruotą kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą, atitinkančią standartų ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001 reikalavimus.

UAB "Biržų ranga" atlieka melioracijos sistemų statybos ir remonto, gyvenamųjų, viešojo naudojimo, pramonės ir kitos ūkinės veiklos pastatų, inžinerinių tinklų, susisiekimo komunikacijų: automobilių transporto (krašto, rajoninės ir vietinės reikšmės kelių ir miesto gatvių) bei pėsčiųjų judėjimo vietų, tarp jų - inžinerinių statinių ir pastatų, skirtų šių komunikacijų reikmėms tenkinti, hidrotechninių statinių (IV kategorija), nekilnojamosios kultūros paveldo vertybių statybos darbus.

Bendrovėje dirba didžiulės profesinės patirties darbuotojai. Objektų statybai vadovauja aukštos kvalifikacijos atestuoti specialistai. Darbuotojai skatinami kelti kvalifikaciją, įsisavinti naujas technologijas.

UAB "Biržų ranga" disponuoja savais statybiniais mechanizmais, turi pilnai sukomplektuotą įrangą įvairių statybinių procesų atlikimui. Mechanikos tarnyba valdo daugiau, kaip 150 vienetų įvairios paskirties mašinų: ekskavatorių, buldozerių, kelmarovių, autogreiderių, savivarčių ir specialios paskirties automobilių ir kitos statybinės įrangos.

Bendrovei talkina nuolatiniai ir kruopščiai atrinkti partneriai specifiniams statybos darbams atlikti ir aukščiausios kokybės statybos produktams tiekti.

Bendrovėje įdiegta kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistema padeda įmonei ne tik užtikrinti gaminamų produktų ir tiekiamų paslaugų kokybę, bet ir taupyti išlaidas, didinti darbo efektyvumą, žinoti realią įmonės padėtį ir ją efektyviai kontroliuoti, didesnį dėmesį skirti aplinkosaugai.

Šiandieną organizacijos sėkmę lemia ne sugebėjimas pagaminti produktą, bet galimybė jį parduoti aštrioje konkurencijoje kovoje. Todėl bendrovė sutelkia visas pastangas diferencijuoti save geriau už konkurentus, geriau tenkinti klientų poreikius, sparčiau progresuoti.

Klientų poreikių tenkinimas yra pagrindinė bendrovės ypatybė.
Daugiau...