Įmonių sąrašas

Baltijos gintaro meno centras, UAB

Šv. Mykolo g. 12 (Senamiestis), 01124 Vilnius

(8 5) 2120499
Uždaryta dabar
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2120499
Tinklalapis
www.ambergallery.lt
El. paštas
bgmc@ambergallery.lt

Darbo laikas

Pirmadienis
9.00-18.00
Antradienis
9.00-18.00
Trečiadienis
9.00-18.00
Ketvirtadienis
9.00-18.00
Penktadienis
9.00-18.00
Šeštadienis
9.00-18.00
Sekmadienis
9.00-18.00

Baltijos gintaro meno centras, UAB

Baltijos gintaro meno centre galima pamatyti originaliai ir meniškai pateiktą Baltijos gintaro susidarymo istoriją: nuo pušies riedančius gintaro lašus, keliaujančius po stiklinėmis grindimis, didžiulius gyvius, kažkada vaikščiojusius gintarmedžių giriose, natūralius gintaro gabalus, lietuvių gintaro žvejų sugaudytus neramioje Baltijos jūroje, gintaro spalvų ir formų įvairovę. Inkliuzų galerijoje galite tarsi pro laivo iliuminatorius pažvelgti į prieš 50 mln. metų egzistavusį pasaulį ir išvysti tuomet gyvavusią florą ir fauną, saugiai užsikonservavusią gintaruose. Ypatingas eksponatas – driežiukas gintare, kokių pasaulyje rasite vos keletą.
Baltijos gintaro meno centras yra Vilniaus dailiųjų amatų asociacijos narys. Čia įrengtoje modernioje dirbtuvėje galite stebėti vieną iš seniausių amatų – gintaro apdorojimą, sužinoti apie archajiškus gintaro apdorojimo įrankius, netgi patys pasigaminti gintarinį amuletą, kuris, pasak mūsų protėvių, ne tik puošia, bet ir saugo. Programų trukmė, pobūdis, žmonių skaičius gali keistis priklausomai nuo jūsų norų ir mūsų galimybių. Tai puiki dovana ir vaikams, ir suaugusiems. Ekskursija ir gintaro apdorojimo pamokėlės gali būti vedamos lietuvių, anglų ir vokiečių kalbomis.
Smulkesnė informacija tel. (85) 212 04 99 , el. paštu bgmc@ambergallery.lt
Norintys pažinti gintarą iš arčiau turės unikalią galimybę jį paliesti, paragauti specialiai pagal protėvių receptą pagaminto gintarinio gėrimo, pasivaikščioti basomis ant smulkių gintaro gabalėlių kilimo bei pajusti ypatingą gintaro energiją, kurią gamina unikali gintaro mašina. Čia būsite supažindinti ir su gintaro tikrumo testais, padėsiančiais atskirti tikrą gintarą nuo padirbto.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas