Įmonių sąrašas

Asmeninis treneris Kostas Vilčiauskas

Taikos pr. 64, 2 a., 93225 Klaipėda
(8 638) 31250
Uždaryta dabar

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:
Asmeninė treniruotė nugaros skausmo mažinimui

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 638) 31250
Tinklalapis
Direktorius
Kostas Vilčiauskas

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-21.00
Antradienis
8.00-21.00
Trečiadienis
8.00-21.00
Ketvirtadienis
8.00-21.00
Penktadienis
8.00-21.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Gabrielė
2019.08.13
Rekomenduoju. Treneris atsakingas, tinkamai parenka programą atsižvelgdamas individualiai į žmogų.
Naudingas (0)
Pranešti
Dovilė
2019.05.30
Sportuoju Kosto prižiūrima jau kelerius metus ir galiu pasakyti, kad tai puikiai savo darbą išmanantis specialistas, kuriam išties svarbi žmogaus sveikata, kuris nuoširdžiai siekia ir gali padėti pasiekti norimo rezultato ne tik sveikiems, bet ir traumų ar kitokių negalavimų turintiems žmonėms. Labai rekomenduoju!
Naudingas (3)
Pranešti
Roberta
2019.05.29
Labai saunus kineziterapeutas bei treneris. Rekomenduoju norintiems pasveikti, sustipreti, ar pakeisti savo kuno formas :))) 👍
Naudingas (2)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Asmeninis treneris
Kineziterapeutas
Treniruočių programos
Sveikatingumo mokymai
Sveikatingumo mokymai įmonėms
Treniruotės vaikams
Asmeninės treniruotės
Laikysenos korekcija
Traumų profilaktika
Esu kineziterapeutas ir treneris, vedantis asmenines treniruotes sporto klube. Dirbu su įvairaus fizinio pasiruošimo ir sveikatos būklės žmonėmis: su puikiai besijaučiančiais ar tiesiog norinčiais sustiprėti ir pagražinti kūno linijas, su įvairių sveikatos problemų turinčiais asmenimis (nugaros, kelių, pečių sąnarių ir kt. skausmais). Rekomenduoju kreiptis į mane, jei:
Turite sveikatos problemų, norite pradėti judėti, bet nenorite dar labiau paaštrinti esamų problemų netaisyklingai/netikslingai sportuodami savarankiškai.
Atsigaunate po traumos ar operacijos ir Jums būtinas tolimesnis judėjimas, kol pasieksite norimą sveikatos ir funkcinės būklės lygį.
Gerai jaučiatės ir neturite sveikatos problemų, bet norite išmokti taisyklingai ir efektyviai sportuoti, kad ne tik pagražintumėte kūno formas, bet ir nepakenktumėte savo sveikatai.


daugiau...

Paieškos žodžiai

asmeninis treneris, asmeninis treniravimas, asmeninės treniruotės, treneris, Treniruočių programa, Sporto programa, Treniruočių programos sudarymas, sporto programos sudarymas, Individualus treniravimas, individualios treniruotės, kineziterapeutas, kineziterapija, treniruotės, treniruotės vaikams, Asmeninės treniruotės vaikams, Individualios treniruotės vaikams, sportas vaikams, nugaros skausmas, pratimai nugarai, Nugaros skausmo mažinimas, laikysenos korekcija, laikysenos koregavimas, Kineziterapueto konsultacija, Asmeninės treniruotės Klaipėdoje, Asmeninis treneris Klaipėda, Asmeninės treniruotės Klaipėda, Treneris Klaipėda, kineziterapeutas Klaipėda, kineziterapija Klaipėda, Sporto klubo treneris, Salės treneris, sporto treneris, Treniruočių programos Klaipėda, Sporto programos Klaipėda, Treniruotės sporto klube, Trenerio konsultacija, Asmeninio trenerio konsultacija, Trenerio paslaugos, Asmeninio trenerio paslaugos, kineziterapeuto paslaugos, Sveikatinimo treniruotės, treniruotės, Treniruotės svoriui mažinti, Treniruotės raumenų stiprinimui, Asmeninės treniruotės Klaipėdoje, Asmeninis treneris kaina, Sporto programos kaina, Treniruočių kaina, Kineziterapijos programa, Kineziterapija nugarai, Kineziterapija kaina, Kineziterapeutas kaina, geras kineziterapeutas, Geras treneris, Sporto kineziterapeutas, Sporto kineziterapija, Nugaros skausmas po sporto, Nugaros pratimai, Skausmas tarp menčių, Skausmas viršutinėje dalyje, juosmens skausmas, Kelių skausmas, Kelio skaumas, Kelėnų skausmas, Kelių sąnariai, Skausmas tupiant, Skausmas po bėgimo, Skausmas po sporto, kaklo skausmas, raumenų skausmas, peties skausmas, Peties sąnarys, pratimai, Pratimai nuo skausmo, skauda nugarą, Treniravimas, sveikatinimas, Sveikatinimo programa, traumos, traumų profilaktika daugiau...