Įmonių sąrašas

Algoritmas, UAB

Vokiečių g. 187, II a., 45251 Kaunas
(8 37) 333339
Atsidarys pirmadienį 8.00
30 metų veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 37) 333339
Telefonas
(8 615) 60600
Tinklalapis
El. paštas
Faksas
(8 37) 333339
Direktorė
Alma Rudokienė
Įmonės kodas
132644399
PVM kodas
LT326443917
Registracijos data
1991.03.08
Darbuotojai
15 darbuotojų (apdraustųjų)
Vidutinis atlyginimas
1071,43 € (2021 rugpjūtis) daugiau

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-16.30
Antradienis
8.00-16.30
Trečiadienis
8.00-16.30
Ketvirtadienis
8.00-16.30
Penktadienis
8.00-16.30

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Uždaroji akcinė bendrovė „Algoritmas" yra nepriklausoma ir profesionali paslaugų įmonė, savo veiklą pradėjusi 1991-03-08. Jau nuo 2004-08-04 specializuojamės buhalterinės, vadybinės bei personalo apskaitos, darbų saugos ir teisinių paslaugų sferose. Per daugelį darbo metų, sukaupėme milžinišką patirtį ir išugdėme daug specialistų, kurie ir šiuo metu dirba mūsų komandoje bei profesionaliai atlieka paslaugas naujiems ir daugelį metų su mumis bendradarbiaujantiems klientams.

Mes didžiuojamės, kad mūsų komandos nariai baigę studijas Kauno technologijos, Vilniaus, Vytauto Didžiojo, Mykolo Riomerio bei kituose Lietuvos ir užsienio universitetuose, įgijo net po keletą bakalauro ir magistro kvalifikacinių laipsnių bei toliau aktyviai dalyvauja mokslinėje veikloje siekdami tik aukščiausio rezultato savo kasdieninėje veikloje.

Jau daugelį metų esame LBAA nariai, o mūsų darbuotojai yra (ir/arba kandidatuoja) IFA bei kitų Europos buhalterius vienijančių organizacijų nariai. Savo veikloje pastoviai bendradarbiaujame su Latvijos, Vokietijos, Anglijos bei kitų Europos šalių kolegomis, tobulindami savo įgūdžius bei žinias.

Galime didžiuotis, nes: UAB „Creditinfo Lietuva“ mus įvertino kaip gerą ir finansiškai patikimą įmonę, apdovanojo sertifikatu „STIPRIAUSI LIETUVOJE“ bei „STIPRIAUSI LYDERIAI", o rekvizitai.lt pasitiki ir rekomenduoja mūsų įmonę, nes atitinkame nustatytus griežtus kriterijus bei esame apdovanoti sertifikatais „TOP ĮMONĖ“ ir „ABALT". VMI prie LR FM viršininkas 2015-09-08 pareiškė padėką mūsų įmonei „UŽ BENDRADARBIAVIMĄ IR PAGALBĄ ĮMONĖMS LAIKU IR TEISINGAI DEKLARUOTI IR SUMOKĖTI MOKESČIUS“. Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija mūsų įmonę apdovanojo sertifikatu „PROFESINIO TOBULUMO BESIEKIANT“, kuris pabrėžia, kad atitinkame nustatytus reikalavimus ir laikomės buhalterio etikos kodekso, nuolatos keliame kvalifikaciją ir turime įsidiegę paslaugų kokybės sistemą.

Kaip pasakė Thomas J.Watson vyresnysis „Verslas – tai didžiausiais žaidimas pasaulyje, jeigu žinote, kaip jį žaisti“ todėl UAB „Algoritmas“ kvalifikuoti specialistai padės Jums šiame „žaidime“ ir:
Atstovaus Jūsų įmonėje vyr. buhalterio pareigybę;
Kvalifikuotai sutvarkys buhalterinę apskaitą ir darbų saugos dokumentaciją;
Įsteigs, reorganizuos ar likviduos įmonę;
Parengs arba įvertins veiklos sutartis ir kitus teisinius dokumentus;
Administruos ir padės išieškoti skolas;
Atliks teisinę – finansinę reviziją;
Parengs kitus reikiamus dokumentus, atstovaus Jus įvairiose verslo ir valstybinėse organizacijose bei bankuose;
Kilus verslo ar asmeniniams ginčams, padėsime juos išspręsti taikiu bei civilizuotu būdu – mediacijos pagalba, kuri pasaulyje pasiteisino ir daugeliui sutaupė laiką, lėšas bei išsaugojo gerus ateities santykius. O iškilus problemoms dėl neatsakingai buhalterio atlikto darbo (arba jo visai neatlikus), esame pasiruošę sutvarkyti net apleistą ar netvarkingą Jūsų įmonės buhalterinę apskaitą, kuri yra - Jūsų verslo kelrodis ir veidrodis!
Daugiau...